Gülsuyu İkinci El Eşya Alanlar

Gülsuyu İkinci El Eşya Alanlar

Gülsuyu 2. El Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

Maltepe ilçesine bağlı olan ve son zamanlarda giderek kalabalık hale gelen Gülsuyu semti sürekli artan emlak sayısı ve gelişen nüfusu ile dikkat çekmektedir. Popülasyon artışı beraberinde 2.el eşya alım satım talebini de yükseltmektedir. Gülsuyu ikinci el eşya alanlar olarak bizimle iletişime geçerek ev eşyası satmak istiyorum diyen her müşterimize profesyonelce hizmet veriyoruz. Peki nasıl? Süreç nasıl başlayıp nasıl ilerliyor? Adım adım anlatmaya başlayalım.

Eşyalarınızı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Eşyalarını elden çıkarmak veya değerini öğrenmek isteyenler ne yapmalı? Spotçular çarşısı veya ikinci el eşya alan yerler ile görüşerek fiyat toplayabileceğiniz gibi bir kaç fotoğraf göndererek de işinizi halledebilirsiniz. Önemli olan fazla zaman harcamanıza gerek bırakmadan işinizi çözmenizdir. Umut Spot olarak bu konuda yılların verdiği deneyim sayesinde size istediğiniz hizmeti en kısa sürede sağlayabiliyoruz. Yani zahmet çekmeden eşyalarınızın değerini öğrenebilirsiniz. Nasıl mı?

  • Evinizde veya iş yerinizde sizin için fazlalık olan eşyalarınızı belirleyip bizi arayın.
  • Eşyalarınız için fiyat almak isterseniz bize whatspp (0533 493 33 90) veya email (umutspot@gmail.com) ile ürünlerin fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
  • Bu şekilde hiç trafiğe takılmadan, evinizden çıkmadan, zaman kaybetmeden fiyat alabilir, anlaşma sağlanması halinde hemen nakite çevirebilirsiniz.

Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Maltepe ilçesi geniş bir alana yayıldığı ve fazla nüfusa sahip olduğu için çok farklı kullanılmış eşya satışı yapılmaktadır. Kim ne satarsa alıyoruz dememiz mümkün değil çünkü bizim branşımız olan ürün grubu vardır. Siz de takdir edersiniz ki her eşyayı almak hem ticari hem maddi olarak imkansız.

Peki biz ne alıyoruz, spotçuya ne satılır? İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, beyaz eşya, led televizyon, mobilya, koltuk takımı, chester koltuk, deri koltuk, klima, ofis mobilyası, antika eşya, el halısı, gümüş ilk aklımıza gelenlerdir. Sizin satmak istediğiniz eşya bu saydıklarımızın arasında olmayabilir ki bu hiç sorun değil. Zaten yazdıklarımızdan çok daha fazlasını alabiliyoruz. Bunlar sadece daha iyi anlaşılması için verdiğimiz örnekler.

Eşyaların Nakliyesi Kime Ait?

Gülsuyu ikinci el eşya alan yerler olarak ürün satın alacağımız zaman müşterilerimizden nakliye veya bir başka ücret talep etmiyoruz. Alınacak eşyalar ne kadar fazla olursa olsun uygun kapasitede aracımız ve yeterli ekibimiz mevcuttur. Çok kısa süre içinde organize oluyor, eşyalarınızı hızlı şekilde araca yüklüyor, titiz çalışıyoruz. Sizin için sağladığımız tüm hizmetler tamamen ücretsizdir. Sizden hiçbir bedel talep edilmez.

Ödeme Ne Zaman ve Nasıl Yapılıyor?

Eşyalarınızın ücretini satın alma işlemi bittikten sonra nakit ödüyoruz. Talep etmeniz halinde eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Gülsuyu ikinci el eşya alanlar olarak firmamızı seçmeniz halinde sürecin başından sonuna dek sorun yaşamadan hizmet alabilirsiniz. Arkadaşlarımız sadece Maltepe ilçesinde değil Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmaksızın İstanbul’un her bölgesinde eski eşya alımına devam etmektedir. Detaylı bilgi almak isterseniz ekibimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2022-03-06T22:39:29+03:0027 Nisan 2017|0 Yorum

Yorum Yap