Bağdat Caddesi İkinci El Eşya Alanlar

Bağdat Caddesi İkinci El Eşya Alanlar

Bağdat Caddesi ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederek zahmet çekmeden, kısa süre içinde satış yapabilirsiniz. 2.el eşya alımı için sizlere kaliteli ve hızlı hizmeti vermeye gayret eden firmamız hemen fiyat teklifi verebilmektedir. Ekspertiz ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceleyerek fiyat verebileceği gibi fotoğraf üzerinden de fiyat verebilmektedir. 0533 493 33 90 numaralı whatsapp hattı ile veya umutspot@gmail.com mail adresimizle fotoğraf gönderebilirsiniz.

İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı eşyalarını satmak isteyebilir. Kimi zaman taşınma, yenileme, tayin kimi zaman da evlenme gibi sebepler eşya satışını gerektirmektedir. Daha önce herhangi bir eşyasını toplu veya tek tek satmamış olan herkesin aklında bazı sorular oluyor. Eşyalarım ne kadar eder, 2.el eşya nasıl satılır, 2.elciler güvenilir mi? Yazımızda bu ve bunun gibi soruların cevaplarını vereceğiz. Böylece aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

İkinci El Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Satmayı düşündüğünüz 2.el eşya türüne, temizliğine, sağlamlığına göre sizlere fiyat verilecek anlaşma olması halinde ise aynı gün içinde adresinizden alım yapılacaktır. Google veya farklı bir arama motoru üzerinden Bağdat Caddesi ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz yeterli.

  • Ardından 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyaların fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir.
  • Eksper ekibindeki arkadaşlarımız fotoğrafları inceledikten sonra size geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Bağdat Caddesi adresinizden alım yapılacaktır.
  • Alım işlemleri için kendi ekibimiz ve araçlarımızı kullanıyoruz. Detaylı bilgiyi nakliye ve ödeme başlığında anlatacağız.

2. El Eşya Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

2.el eşya alan yerler için temiz ve satabilecekleri ürünleri almak çok önemlidir. Çünkü biz bu işin ticaretini yapıyor, elimizdeki eşyaları satmaya gayret ediyoruz. Çok yıpranmış, sorunlu eşyaların alımını bu sebeple yapamıyoruz maalesef. Peki 2.elciler neye göre fiyat verir. Hemen anlatalım;

  1. Temiz olmasına
  2. Sağlam olmasına
  3. Markasına
  4. Modeline, teknik özelliklerine dikkat edilir.

Örneğin ikinci el beyaz eşya alanlar için marka çok önemlidir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung gibi bilinen markaların ürünleri daha yüksek fiyattan alınır. Bağdat Caddesi ikinci el eşya alımında genelde kaliteli ürünlere rastlanmaktadır. Dolayısıyla alımı yüksek fiyattan yapılmaktadır.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

2.el beyaz eşya, klima, mobilya, klasik eşya, gümüş, el halısı, Rolex saat, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk, masa sandalye gibi eşyalar sayılabilir. Bunlar ilk aklımıza gelen ürünler olsa da daha farklı eşyalarınız için de bizi arayabilirsiniz.

Umut Spot olarak sıfır yani hiç kullanılmamış eşyalarınız için de alım yapabiliriz. İnsanlar genellikle sıfır buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi beyaz eşya grubu ürünlerini sıfır satmak isteyebiliyor. Faturası olan, servis kurulumu yapılmamış eşyalarınızı alıyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Bağdat Caddesi ikinci el eşya alımı için kendi araçlarımızla ve ekibimizle hareket ediyor, sizi zahmete sokmuyor, hiçbir ekstra ücret talep etmiyoruz. Eşyalarınızı kısa sürede araca yüklüyor, ödemeyi ise hemen takdim ediyoruz.

2.el eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimize hizmet verdiğimiz gibi almak istiyorum diyenlere de Sahibinden.com sitesindeki mağazamızdan satış yapabiliyoruz. İsterseniz ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-09-19T13:09:30+03:0024 Nisan 2017|0 Yorum

Yorum Yap