Göktürk ikinci el eşya alanlar ile ilgili bilgi vermeden önce size bölge ile ilgili kısa bir bilgi aktarmak istiyoruz. Nüfusu 50 binin üzerinden olan mahallenin gittikçe daha da kalabalık hale geldiği de bir gerçek. Artık kendimizden, iş sürecimizden, eşyalarınızı nasıl satabileceğinizden adım adım bahsetmek istiyoruz. İnsanların işimizi nasıl yaptığımızı bilmelerini, nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğrenmelerini istiyoruz.

İkinci el eşya alanlar için arama yaparak bize ulaşan herkese aynı kalitede hizmet vermekteyiz. Son zamanlarda spot eşya veya kullanılmış eşya konusunda insanlar oldukça bilinçli hale geldi. Artık kimse kullanmadığı eşyaları sağda solda bekletmediği gibi bedava vermek de istemiyor. Yeni eşya alırken eskisini de az veya çok belirli bir tutar karşılığında satmak en mantıklısı olacaktır. İlerleyen satırlarda bize en çok sorduğunuz soruları ana başlıklar haline getirerek soru cevap şeklinde ilerleyeceğiz. Hazırsanız hemen başlayalım.

Gokturk-İkinci-El-Esya-Alanlar

Göktürk ikinci el eşya alanlar

Göktürk 2. İkinci El Eşya Alanlar Eşyalarıma Nasıl Fiyat Verir?

Göktürk ilçesi ikinci el eşya fiyat teklifi için nasıl bir yol izlediğimizi bu başlıkta aktaracağız. Daha önce hiç ikinci el eşya satmadıysanız ve sürecin gidişatı ile ilgili bilginizin olmaması son derece doğal. Ancak böyle devam etmenize gerek yok. İhtiyacınız olan tüm bilgiler ekibimiz tarafından madde madde anlatılacak.

Neleri Satacağınıza Karar Verin

İşe, satmak istediğiniz eşyaların hangileri olduğuna karar vererek başlayabilirsiniz. Basit gibi görünse de bu adım çok önemlidir.

Eşyalarınızın Fotoğraflarını Gönderin

Daha sonra eşyalarınızın bir kaç fotoğrafını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile gönderin.

Ekibimizin Geri Dönüşünü Bekleyin

Gelen fotoğraflar ekibimiz tarafından incelenecek ve size kısa süre içinde olumlu ya da olumsuz cevap verilecektir.

Fiyat Teklifimizi Değerlendirin

Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise size kısa sürede dönüş yapılacak ve fiyat teklifimizin ne kadar olduğunu iletecektir.

Anlaşma Sağlandıysa Bize Randevu Verin

Teklif ettiğimiz fiyatı kabul etmeniz halinde arkadaşlarımız satın alınacak gün ve saat ile ilgili sizden randevu talep edecek, ödemesini yaparak satın alacaktır.

Gördüğünüz gibi Göktürk 2.el eşya alım satım süreci bir iki fotoğraf göndermekten ibaret. Eğer doğru firma ve doğru ekiple çalışırsanız ilk adımdan ödemeyi aldığınız son ana kadar hiçbir sorun yaşamazsınız. Umut Spot olarak size titiz, kaliteli ve sağlıklı hizmet sunmak için haftanın 7 günü aralıksız çalışıyoruz.

Göktürk 2. İkinci El Eşya Alanlar Ne Tür Eşyalar Alıyor?

Ne tür eşyalar alabildiğimizden bahsederek aklınızdaki soru işaretlerinden birini daha kaldıralım. Bize ne satabilirsiniz, spot eşya satan yerler ne gibi ürünler alır, eşyalarım para eder mi gibi sorularınızın cevaplarını da bulmuş olacaksınız. Takdir edersiniz ki 2.el eşya dediğimiz zaman insanın aklına pek çok şey gelebilir. Bizim ilgilendiğimiz eşya grupları, günlük hayat akışınız içinde kullanılan ürünlerden ibarettir. Nedir bu ürünler?

Günlük Hayatta Kullanılan Eşyalar

Alabileceğimiz ürünlerin başında ikinci el beyaz eşya, koltuk takımı, klima, led televizyon, Apple tablet, telefon, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, masa sandalye, baza yatak, L koltuk, elbise dolabı, deri koltuk, tik mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi gelmektedir. Bu ürünlerin dışında eski eşya olarak adlandırdığımız, antika kadar değerli olmasa da hala kıymeti olan eşyalar da vardır.

Klasik ve Değerli Eşyalar

2.el piyano, Rolex saat, el halısı, gümüş eşya, obje, tuğra, ferman, Hereke Halısı, antika mobilya, bahü, long play plak, gümüş şamdan, gümüş şekerli, küllük, gümüş gondol türünde eşyalarınızı da alıyoruz. Bu eşyaları alabilmek için önemli bir piyasa ve eşya bilgisi gerekir.

Özellikle el halısı satmak istiyorum diyen bir müşterimize doğru fiyat teklifi verebilmek, halının hakkını vererek almak için el halısı ile ilgili detaylı bilgilere hakim olmak gerekir. Hereke halısı, Sivas cezaevi halısı, ipek halı, Ladik halısı gibi halılar değerli iken Isparta halısı, Bünyan halısı, Milas halısı eskisi kadar değerli değildir.

Bir örnek de gümüş eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimizin neden bizi tercih etmesi gerektiğini anlatalım. Gerçek gümüş alımında önemli olan ürünün kaç ayar olduğu ve ağırlığıdır. Gümüşler farklı ayar numaraları da olsa bile genelde 800 ayar, 900 ayar, 925 ayar şeklinde ayrılır. En değerlisi 925 ayar gümüştür. Ekibimiz ürünleri tek tek tartarak, fiyat teklifi verecektir.

İlginizi çekebilir; Gümüş eşya nasıl bozdurulur, nasıl satılır?

Gokturk-İkinci-El-Esya-Alim-Satim

Göktürk ikinci el eşya alım satım

Göktürk 2. İkinci El Eşya Alanlar Eşyalarımı Neye Göre Fiyatlandırır?

Neye göre fiyat teklifi verdiğimiz sorusu da çok sorulanlar arasında. Takdir edersiniz ki biz bu işin alım satımını yaparken belirli bir kazanç gözetiyoruz. Dolayısıyla satılabilir durumda olan, çok yıpranmamış, insanların aldığı zaman kullanabileceği ürünler satıyoruz. Dolayısıyla satılamayacak kadar eski, yıpranmış, hor kullanılmış ürünleri alamıyoruz. Özellikle 2.el beyaz eşya ve koltuk takımı alımlarımızda bu detaya çok dikkat ediyoruz. Elbette aldığımız eşyaların sıfır eşya kondisyonunda olmasını beklemiyoruz ancak temiz olması, iyi durumda olması bizim için önemli.

  • Sağlam olması
  • Temiz olması
  • Markası
  • Modeli
  • Teknik özellikleri

İkinci El Beyaz Eşya Alımı Neye Göre Yapılır?

2.el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, televizyon, kurutma makinesi, fırın, mikrodalga gibi ürünleri satın alırken mutlaka çalışır durumda olmasına özen gösteririz. Pas, vuruk, ezik gibi darbeleri olan ürünler pek tercih edilmez. Arızalı beyaz eşya kim alır, bozuk beyaz eşya nereye satılır sorusunun cevabı için tıklayabilirsiniz.

İkinci El Mobilya Alımı Neye Göre Yapılır?

Koltuk takımı, bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası, L koltuk, baza yatak, masa sandalye, çekyat gibi eşyaların markası ve modeli çok önemlidir. Mobilyada ürünü sattıran ilk unsur modeldir. Çok ünlü bir markanın ürünü olsa bile modeli çok eski olduğunda tercih edilmez. Mudo, Mondi, Ikea, İstikbal, Yataş, Bellona, Enza, Doğtaş gibi popüler ve kaliteli ürünler üreten markaların mobilyaları da daha yüksek fiyat teklifi görür.

İkinci El Televizyon Alımı Neye Göre Yapılır?

Göktürk 2.el eşya alanlar için önemli ürünlerden biri de ikinci el televizyondur. Özellikle 2.el alıyorsanız alacağınız cihaza çok dikkat etmeli, çok eski modelleri satın almamalısınız. Samsung, Lg, Toshiba, Panasonic, Vestel, Philips, Sony marka cihazlar çok tutulduğu için daha çok tercih ediyoruz. Ayrıca cihazların ekran büyüklükleri de dikkate alınır. En çok 50 inch (127 ekran), 55 inch (140 ekran), 65 inch (165 ekran) cihazlar satılmaktadır.

Göktürk 2. İkinci El Eşya Nakliyesi ve Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

2.el eşya nakliyesi ve ödemesi sizin istediğiniz günde ve istediğiniz şekilde yapılır. Ekibimizle fiyat konusunda anlaşma sağladığınız zaman size ne zaman alınması gerektiği sorulur. Sizin verdiğiniz gün ve tarihte arkadaşlarımız adresinizde olacak ve eşyalarınız size zahmet vermeden, hızlı şekilde aracımıza yüklenecektir. Satacağınız eşyalarınız ne kadar büyük veya fazla olursa olsun yeterli kapasiteye sahip nakliye araçlarımız mevcuttur.

Ödeme ise nakit, eft veya havale ile yapılabilir. Bu sizin isteğinize göre belirlenir. Umut Spot satın alma ekibi eşyalarınız alacağı zaman fiyat düşürmek için bahaneler üretip size kötü sürprizler yaşatmaz. Eğer Göktürk 2.ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz sorunsuz bir süreç sonrası kaliteli hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübemizle haftanın 7 günü aktif şekilde hizmetinizdeyiz.

 

 

Bizi Takip Edin
2024-07-04T01:06:44+03:009 Şubat 2017|0 Yorum

Yorum Yap