Beykoz ilçesine bağlı olan Acarlar semti Anadolu Yakası sınırları içindeki en nezih bölgelerden birisidir. Genellikle gelir seviyesi yüksek olan ailelerin ikamet ettiği bölgeye de ikinci el eşya alımı için hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kendilerine süreç ile ilgili bilgi veriyor, mümkünse adreslerine giderek eşyalarını yerinde inceleyerek fiyatlandırıyoruz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Acarlar 2. ikinci el eşya alanlar olarak size titizlikle hizmet vereceğiz. Bundan önce eşyalarınızı satmak yerine sağa sola, eşe dosta bedava verip, ikinci el eşya olarak satmadıysanız ve sürecin nasıl işlediği ile ilgili bir bilginiz yoksa, sizlere maddeler halinde başından itibaren nasıl bir yola izleneceğini anlatalım;

Acarlar-İkinci-El-Esya-Alanlar

Acarlar ikinci el eşya alanlar olarak size her gün hizmet vermekteyiz.

Acarlar İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Eşyalarınızı satmak zannettiğinizden çok daha kolay ve kısa bir süreçtir. Beykoz bölgesine hakim, her yerine ulaşıp hizmet veren firmamız size de memnun kalacağınız şekilde hizmet verecektir. Şimdi eşyalarınızı nasıl satabileceğinizden kısaca bahsedelim.

  • Eşyalarınızı elden çıkarmak için Acarlar ikinci el eşya alımı için bizleri irtibat numaralarımızdan arıyorsunuz.
  • Sizlere eşyalarınızın durumu, markası, türü ile ilgili sorular soruyor ve bilgi alıyoruz.
  • Eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Fotoğraflar üzerinden de eşyalarınızı inceleyerek fiyat verebiliyoruz. Bu sayede hem sizler hem de bizler önemli bir zaman kazanmış oluyoruz.
  • Verdiğimiz fiyatta anlaşabilmemiz durumunda aynı gün içinde veya müsait olduğunuz bir gün adresinize gelerek, sizlere hiçbir nakliye veya başka bir ücret ödetmeden eşyalarınızı satın alıyoruz.

Süreç bu kadar basit ve kolaydır. Bizler Acarlar ikinci el eşya alımı için haftanın 7 günü sizlere mümkün olan en kaliteli hizmeti en kısa süre içinde sunuyoruz. 2.el eşya, antika eşya ve klasik eşya için bizleri hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-04-30T00:54:30+03:0010 Şubat 2017|0 Yorum

Yorum Yap