Gayrettepe İkinci El Eşya Alanlar

Gayrettepe İkinci El Eşya Alanlar

Gayrettepe ikinci el eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimize son derece hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Beşiktaş ilçesine bağlı olan semt Avrupa Yakası ilçeleri içindeki en yoğun ve elit semtlerden birisidir. Müşterilerimiz bize sürekli eşyalarımı satmak istiyorum, nasıl satabilirim, eşya fiyatları nasıl belirlenir gibi sorular soruyor. Biz de bu soruların cevaplarını vermek, tecrübelerimizi size aktarmak istiyoruz.

Gayrettepe 2.El Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

  • Gayrettepe Mahallesinden ikinci el eşya veya antika eşya satışı için talep aldığımızda müşterilerimizden eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini istiyoruz.
  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı üzerinden kolaylıkla fotoğraf gönderebilirsiniz.
  • Gelen 2.el eşya fotoğrafları inceliyor, eğer bizim satabileceğimiz ürünlerse kendilerine daha detaylı sorular sorarak bilgi alıyor, fiyat teklifimizi iletiyoruz.
  • Eşyalarınız ne kadar temiz ve sağlamsa o kadar yüksek fiyattan değerlendirilir.
  • Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma olması durumunda Gayrettepe ikinci el eşya alımı için kendi nakliye aracımız ve elemanlarımızla adresinize geliyoruz. Alımlarımız esnasında tüm taşıma yükleme ve nakliye işlemlerini kendimiz yapıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Gördüğünüz gibi süreç çok kolay ve kısa. Sizin yapmanız gereken bir kaç fotoğraf göndermek olsa da bizim ekibimize büyük iş düşmektedir. Gerek fiyatlandırma gerek satın alma gerek nakliye aşamalarında hata yapmamamız gerekir. Bu yüzden işin çok büyük bir kısmını tecrübe oluşturmaktadır. Eğer Umut Spot’u tercih ederseniz süreci başından sonuna kadar sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Eşyalarım kaç para eder, kaça satın alırsınız, alır mısınız, almaz mısınız sorusunun cevabı da bu başlıkta cevabını bulacak. Aslında satabileceğimiz her şeyi alabiliyoruz diyebiliriz ama hepsini tek tek buradan saymamız mümkün olmasa da ilk aklımıza gelenleri sıralayalım.

  • İkinci el beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, L koltuk, klima, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk gibi eşyaların yanında antika, antika eşya, el halısı, plak, pikap, gümüş, klasik mobilya gibi eşyalarınızı alıyoruz.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizler haftanın 7 günü telefonun ucunda olacağız. Sizlere Gayrettepe ikinci el eşya alanlar olarak, memnuniyetinizi ön planda tutarak hizmet vereceğiz. Söz verdiğimiz ve anlaştığımız fiyattan alım yapacak, istediğiniz gün kapınızda olacağız. Mağdur olmadan, kandırılmadan, keyif alarak, satış yapmak isterseniz Umut Spot olarak her gün hizmetinizde olacağız.

Bizi Takip Edin
2022-01-14T23:22:56+03:001 Nisan 2017|0 Yorum

Yorum Yap