Fikirtepe 2. ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı kolaylıkla satabilirsiniz. Her gün 2. el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya alan yerler nerede, eşyalarımı nakite çevirmek istiyorum gibi talepler alıyoruz. Ancak insanlar işe nereden başlamaları gerektiğini, nasıl ilerleyeceklerini, nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmiyorlar.  İşte böyle sorularınızın cevabını verebilmek, size en doğru bilgileri aktarmak için bu yazıyı hazırladık.

İkinci el eşya alan yerler olarak arkadaşlarımızla beraber yıllardır bu işle meşgul oluyor, Kadıköy ilçesinin her semtinden, sokak ve caddesinden alım yapıyoruz. Bizim için önemli olan satabileceğimiz, sorunsuz ürünler almaktır. Müşterilerimizi zorlamadan, alım esnasında sorun çıkarmadan, profesyonel şekilde çalışıyoruz. Amacımız sizi fazlalık eşyalarınızdan kurtarırken mümkün olan en yüksek fiyat teklifini almanızı sağlamaktır. İsterseniz daha detaylı bilgi için yazımıza devam edelim.

Fikirtepe-2.-İkinci-El-Esya-Alanlar

Fikirtepe 2. İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Fikirtepe 2. ikinci el eşya satış süreci zannettiğinizden çok daha kolay ve kısadır. Aslında size düşen sadece bir kaç fotoğraf göndererek bizden fiyat teklifi almaktır. Gerisi ekibimiz tarafından halledilecektir. Bakalım Fikirtepe bölgesinden 2.el eşya satmak için ne yapmanız gerekiyor.

 • 0533 493 33 90 numaralı whatsapp hattımıza eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek bize yardımcı olabilirsiniz.
 • Arkadaşlarımız fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapacak, olumlu veya olumsuz cevabımızı iletecektir.
 • Eğer eşyanız bizim alabileceğimiz türden ise fiyat teklifimizi iletiyoruz.
 • Teklifimiz sizin için de kabul edilebilir ise anlaşma sağlanmış demektir.
 • Nakliye ekibimiz istediğiniz gün Fikirtepe semtindeki adresinizden ikinci el eşya alımı yapılacaktır.

Bildiğiniz gibi İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek son derece uzun zamanlar almaktadır. Biz de bu sorunu aşmak, daha çok satıcıya ulaşmak ve size daha hızlı hizmet vermek için ilk değerlendirmeyi fotoğraf üzerinden yapıyoruz. Pek çok insan eşyalarını fiyatlandırmamız için mutlaka evlerine gelip yerinde görmemiz konusunda ısrar ediyor. Hatta fotoğraf istememizi kolaycılık olarak niteleyenler de var.

Ancak siz de hak verirsiniz ki İstanbul ikinci el eşya fiyatları için her adrese gitmeye kalksak buna zaman yetirebilmemiz imkansızdır. Fikirtepe ev eşyası alanlar veya ofis eşyası alanlar için bizi aradığınızdan fiyat teklifi almanız bu yüzden kısa sürede fiyat alabilirsiniz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Şimdi de ne tür eşyalar alabildiğimizden bahsedeceğiz. Siz de hak verirsiniz ki her eşyanın alımını yapmamız maalesef mümkün değil. Yani seçici olmak, satabileceğimiz, temiz ürünleri almaya gayret etmek zorundayız. Sizin de bu noktada anlayışınızı rica ediyoruz. Pek çok müşterimiz eşyalarını satın almadığımız zaman bize sitem etseler de branşımız olan ürünleri satın alabiliyoruz. Peki bunlar neler?

İlk aklımıza gelenler günlük hayatta kullandığımız, hemen hemen her evde, iş yerinde bulunan ürünlerdir. İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, televizyon, koltuk takımı, L koltuk, deri koltuk, bahçe mobilyası, masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası, berjer sayılabilir. Tabi ki alımını yapabildiğimiz çok daha fazla ürün var ama şimdilik bunları sayabiliriz.

Mudo Concept mobilya, gümüş eşya, gümüş obje, plak, tablo, efemera, cam eşya, Rolex saat, yerli plak, plakçalar, gümüş gondol, şekerlik, el halısı, Hereke halısı, Ladik halısı, Bünyan halısı gibi kıymetli eşyaları da değerinde satın alabiliriz. Kıymetli olduğunu bildiğiniz veya kıymetli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı da bize danışarak satabilirsiniz.

Fikirtepe-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Fikirtepe ikinci el eşya alan yerler

Eşyaların Nakliyesini Kim Karşılıyor?

Satın alacağımız eşyaların nakliye ve taşıma işlemleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ne kadar fazla eşya olursa olsun satın alabilecek, taşıyabilecek ekibe sahibiz. Gerek nakliye araçlarımız gerekse taşıma ekiplerimiz hazır kıta beklemektedir. Böylece müşterilerimize bugün gelemeyiz, aracımız yok, ödeme yapamayız gibi bahaneler sunmayız.

Örneğin 2.el klima satmak istiyorum diyerek bizden fiyat teklifi alıp anlaşma sağladınız. Klima nasıl sökülecek? Hiç merak etmeyin. Arkadaşlarımız klima sökmek için gerekli olan tüm alet edevatları yanlarında getireceklerdir. Klimanız kısa süre içinde yerinden sökülecek, ödemesi hemen yapılacaktır.

Ödeme Ne Zaman ve Nasıl Yapılıyor?

Fikirtepe ikinci el eşya alımı için ödeme eşyalarınızın alımı yapılmaya başlamadan önce sizin istediğiniz şekilde yapılır. Nakit, eft veya havale seçeneklerinden birini tercih ederek ödemenizi alabilirsiniz. Ödeme anlaştığımız rakam üzerinden yapılacak, fiyat düşürmek için eşyalarınıza kabahat bulunmayacaktır.

Yukarıdaki satırlarda belirttiğimiz gibi eşyalarınız için fiyat teklifi almak için fotoğraf gönderirken eşyalarınızın kusurları varsa bunları da belirtmeniz gerekir. Kusurları yoksa elbette bizim için en iyisidir 🙂 Kullanılmış ev eşyası veya ofis eşyası alırken elbette sıfır kondisyonda ürünler beklemiyor, belirli bir yıpranmayı göze alıyoruz. Ancak çok yıpranmış, arızalı, problemli eşyaları maalesef alamıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Son zamanlarda yapılan Residance ve toplu konutlarla ile iyiden iyiye kalabalıklaşan Fikirtepe semti bizim en yoğun hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Fikirtepe 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederek kaliteli hizmet alabilirsiniz. Bizi diğer firmalardan ayıran yönlerimiz neler şimdi bunlardan bahsedelim.

 • Öncelikle bize güvenebilirsiniz. Eşyalarınızın alımında, fiyatlandırma aşamasında size sorun çıkarmadan, seviyeli, saygılı bir yaklaşım sergiliyoruz.
 • Size zahmet vermeden, nakliye veya taşıma ücreti talep etmeden hızlı şekilde alıyoruz.
 • Gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerek internet sitemizden sürekli aktif paylaşımlar yapıyor, sizi bilgilendiriyoruz.
 • Fikirtepe 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde eft, nakit veya havale ile ödeme alabilirsiniz.
 • Aynı zamanda spot eşya yani sıfır ürün alımı da yapabilmekteyiz.
 • Ekibimiz her gün size hizmet verebilecek kapasite ve araç parkuruna sahiptir. Bize ne tür eşya satarsanız satın fiyatında anlaşma sağlamamız durumunda alım yapabiliriz.

Umarız kafanızdaki tüm soruları ortadan kaldırmışızdır. Süreci baştan sona kadar en ince detayına kadar anlatmaya çalıştık. Yine de sormak istediğiniz sorular olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman satın alma ekibimiz haftanın 7 günü 0533 493 33 90 numaralı telefonda hizmetinizde olacaktır.

 

Bizi Takip Edin
2023-06-18T19:58:45+03:0020 Ocak 2017|0 Yorum

Yorum Yap