Eşyalarınızı satmak istiyorsunuz ancak Esenyurt ikinci el eşya alan yerler nasıl hizmet verirler bilmiyorsunuz. Nasıl öğrenebilirsiniz? Bizler bu konu ile ilgili detaylı bilgi verebilmek için buradayız. İkinci el eşya kim alır? Nasıl satılır? Tüm bu sorular yazımızın içinde cevaplarını bulacaktır.

Eşyalarınızı satmak için bizi aradığınızda arkadaşlarımız satacağınız ürünlerin fotoğraflarını isterler. Whatsapp veya email yolu ile bize bu fotoğrafları çok kısa süre içinde gönderebilirsiniz. Fotoğrafları inceleyecek olan arkadaşlarımız size kısa süre içinde dönüş yapacak, alım yapıp yapamayacağımızı söyleyecektir. Her eşyanın alımını yapmamız mümkün olmayacağı için dükkanımızda satabileceğimiz, temiz, sağlam ve modeli tercih edilen ürünleri almaya gayret ediyoruz.

Bazı müşterilerimiz eşyalarını almadığımız için bize sitem etseler de, ikinci el eşya satmak isteyen müşterilerimizde aldığımız yoğun talep içinde hepsini almak için ne yeterli yer ne de zaman mevcut. Bu yüzden özellikle markasına ve türüne dikkat ederek eşya alıyoruz. Esenyurt ikinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, led televizyon, koltuk takımı, L koltuk, el halısı, elektronik eşya, baza yatak masa sandalye, deri koltuk, chester koltuk, ipek halı, Kervan Mobilya, Metebronz Mobilya, kitap, saat, klasik mobilya gibi eşyalarınız için alım yapabiliyoruz.

Esenyurt ikinci el eşya alanlar güvenilir, zahmetsiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla size ulaşmakta, söz verdiği gün ve saatte adresinizde olmaktadır. Alım yaptığımız eşyaların nakliye ve taşıma işlemlerini kendimiz üstleniyor, size hiç zahmet çektirmiyor, ücret talep etmiyoruz.

İkinci el masa sandalye alanlar

İkinci el masa sandalye alanlar

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:15:30+03:006 Nisan 2018|0 Yorum

Yorum Yap