İstanbul merkeze uzak olmasına rağmen ikinci el eşya satmak istiyorum diyerek bizi arayan müşterilerimize Büyükçekmece ilçesinde de hizmet veriyoruz. Kullanmayı düşünmediğiniz ikinci el eşya veya sıfır eşya için bizlere fotoğraf göndermeniz yeterli. Whatsapp ile iletişim numaralarımıza göndereceğiniz fotoğraflara karşı arkadaşlarımız hemen size dönüş yapacak, eşyalarınızı alıp alamayacağımızı bildireceklerdir.

Büyükçekmece ikinci el eşya alanlar alabilecekleri eşyalar için size fiyat teklifini iletiyor, alamayacağı eşyalar için ise vaktinizi almadan sonucu hızlı şekilde alamayacağını bildiriyor. Eşyalarınız için size sunduğumuz fiyat teklifini tatmin edici bulmanız halinde arkadaşlarımız adresinize gelerek alım işlemlerini gerçekleştiriyor, kendi nakliye aracımız ve elemanlarımızı kullandığımız için hiçbir ekstra ücret talep etmiyorlar. Yani Büyükçekmece ikinci el eşya alan yerler eşyalarınızın ödemesini anlaştığımız fiyattan nakit yapar ve size masraf çıkarmadan, zahmet vermeden eşyalarınızı teslim alır.

Ne tür eşyalar aldığımızdan bahsetmek gerekirse ikinci el beyaz eşya, komple ev eşyası, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, L koltuk, yatak odası, yemek odası, deri koltuk, chester koltuk, makam takımı, el halısı, Hereke halı, gümüş eşya, plak, piyano, oymalı mobilya, klasik mobilya gibi eşyalarınızın tamamını hatta daha fazlasını nakit olarak satın alıyoruz.

Tüm hafta boyu size hizmet verecek olan arkadaşlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile ikinci el eşya konusunda merak ettiğiniz her detayı cevaplandıracaktır.

İkinci el eşya alanlar

İkinci el eşya alanlar

 

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:15:30+03:006 Nisan 2018|0 Yorum

Yorum Yap