Evimizin temizliğine her şey çok önem veririz çünkü içinde sevdiklerimiz yaşar. Özellikle çocukların ve evcil hayvanların olduğu evlerde hassas davranır, dip köşe temizlik yaparız. Bu yüzden kullandığımız elektrikli süpürge çok önemlidir. Peki en iyi elektrikli süpürge markaları hangileri? Hangi markalar tercih edilmeli, en iyi marka hangisi, satın alırken nelere dikkat edilmeli bunlardan bahsedeceğiz.

Dyson

Dyson Elektrikli Süpürge

Dyson Elektrikli Süpürge

İngiliz markası olan Dyson kendi tasarımı olan yüksek emiş gücüne sahip cihazları ile sektörde ciddi bir paya sahiptir. Fiyat konusunda rakiplerine göre yüksek kalsa da aldığı paranın hakkını sonuna kadar vermektedir. Özellikle son dönemin trendi haline gelen şarjlı dikey süpürgelerde pazar lideri olan markanın yatık elektrikli süpürgeleri de inanılmaz performans göstermektedir.

Rowenta

Küçük ev aletleri sektöründe çok farklı ürünler sunup kadınların işini epey kolaylaştıran Rowenta markası süpürge kategorisinde de oldukça iddialıdır. 1884 yılında kurulan şirketin pek çok marka bağımlısı vardır. Açıkçası Rowenta da bunun hakkını vermekte Silence Force adını verdiği yatık süpürgeleri ile sessiz çalışma ve yüksek emiş gücü sunmaktadır. Fiyatları ulaşılabilir seviyelerde olan modellerden kesenize göre birini seçebilirsiniz.

Miele

Miele Elektrikli Süpürge

Miele Elektrikli Süpürge

Yüzyılın üzerinde geçmişe sahip olan markanın pek çok ürünü vardır. Sıfır beyaz eşya kategorisinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, ankastre set sunmakta olan firma süpürge konusunda da çok iddialı. Toz torbalı, toz torbasız, şarjlı, dikey gibi farklı türlerde ürünleri bulunan Miele çok tercih edilse de yüksek fiyatı bazen caydırıcı olsa da parasının hakkını sonuna kadar vermektedir. Miele elektrikli süpürgeler yüksek hava akımı oluşturan Vortex Tekonolojisi ile en küçük tozları bile hapseder.

Nilfisk

Ülkemizde adı pek bilinmese de 1906 yılında kurulmuş olan Danimarka menşeili firma da güzel modeller sunmaktadır. Ürünleri son derece kompakt, sevimli ve derli topludur. Özellikle toz torbasız modeli olan Elite çok kaliteli ve tercih edilebilir bir model.

Fakir

Yine bir Alman markası karşımızda. Fakir markası da saydığımız diğer markalar gibi pek çok farklı ürünün yanında süpürge de satmaktadır. Dyson, Miele, Rowenta ve Philips’e göre daha uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır. En çok satılan modeli olan Veyron Yatık süpürge yıllardır müşterilerini memnun eden bir model. Süpürgelerinde kullandığı Cyclone teknolojisi sayesinde tozu havadan ayırıp uzun süreli ve yüksek emiş gücü sağlar.

Philips

Philips Elektrikli Süpürge Modeli

Philips Elektrikli Süpürge Modeli

Traş makinesi, ütü, saç kurutma, televizyon, kişisel bakım aletleri derken süpürge üretiminde de söz sahibi olan markadan elektrikli süpürge tercih edilebilir. Hemen hemen tüm kadınların bildiği ve yıllar geçtikçe güncellenen Philips Marathon model elektrikli süpürgeler 5 yıl garanti ile satışa sunulmaktadır. Ev tozlarını, evcil hayvan tüylerini, küçük partikülleri %99 oranında hapsederek yüzeyleri tertemiz yapar. Sıfır elektrikli süpürge fiyatları araştırıldığında Philips tercih edilebilir.

Arnica

Yerli bir marka olan Arnica, uzun süredir elektrikli süpürge üretmekte, ürünlerini düşük fiyatla satmaktadır. Arnica Bora ve Tesla modellerini piyasaya süren markanın özellikle zincir mağazalardaki hakimiyeti dikkat çeken markanın ürünlerini taksitle satın alabilirsiniz. Eğer çok yüksek bedeller ödemek istemiyorsanız Arnica elektrikli süpürge modelleri işinizi görecektir.

2.el eşya alanlar olarak bilinip müşterilerimizin kullanılmış ürünlerini satın alıyor olsak da deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak istedik. En iyi elektrikli süpürge markaları ile ilgili detaylı bilgi vererek alım yapmadan önce bilgi edinmenizi istedik. Süpürge deyip geçmeyin iyi bir model, kaliteli bir ürün hem işinizi keyifle yapmanızı sağlar hem de zaman kazandırır. Farklı ve faydalı bilgilerle yine sizlerle olacağız.

 

Bizi Takip Edin
2022-04-04T22:02:17+03:009 Mart 2022|0 Yorum

Yorum Yap