Elektrikli süpürge fiyatları 2023 yılında nasıl olacak, hangi fiyatlara satılacak bilmek ister misiniz? Hangi marka elektrik süpürge alınmalı, en iyi çeken süpürge hangisi, en iyi elektrikli süpürge markası hangisi gibi sorularınızı da cevaplayacağız. En çok tavsiye edilen elektrikli süpürge modelleri, en ucuz elektrikli süpürge modelleri, elektrikli süpürge alırken hangi marka tercih edilmeli gibi sorular da cevabını bulacak.

Elektrikli süpürge alanlar ürünü uzun süre sorun yaşamadan kullanmak isterler. Evinizin ne zaman tozlanıp kirleneceği belli olmadığı için gün içinde defalarca çalıştırmanız gerekebilir. Bu da kaliteli bir ürün almanız gerektiği anlamına gelir. Ancak her şey bütçe ile alakalı olduğu için hem sizi zorlamayacak hem de verimli kullanabileceğiniz bir elektrikli süpürge almanız gerekecektir. 2022 yılının sonlarına doğru elektrikli süpürge fiyatları yükselmeye başlarken 2023 yılında ne aşamadan olacak merak konusu. Bakalım fiyatlar ne seviyelerde.

 2023 Yılında Tercih Edilen Elektrikli Süpürge Modelleri ve Fiyatları

Bir elektronik mağazasına veya beyaz eşya firmasına gittiğinizde onlarca farklı markanın onlarca değişik modelini göreceksiniz. Belki de kafanız karışacak ve yanlış karar vererek ihtiyacınız dışında bir model satın alacaksınız. Fikir vermesi açısından belli başlı elektrikli süpürge markalarını ve modellerini örneklendirmek istedik. Size uygun olan marka ve modeli seçme size kalmış

Dyson Cinetic BigBall Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Toz torbasız elektrikli süpürge dediğinizde akla gelen ilk markalardan olan Dyson, mükemmel ergonomisi, farklı tasarımı ve yüksek emmiş gücü ile kusursuz ürünler sunar. Dyson Cinetic BigBall tercih ederek farklı başlıklarla evinizin her köşesini kolaylıkla süpürebilir, koltuklarınızı, perdelerini tozdan arındırabilirsiniz. Haznesi kolay çıkarılıp el sürmeden boşaltılabilen Dyson Cinetic elektrikli süpürge bilye üzerinde hareket etmekte, bu sadece kolaylıkla her eşyanın yanına yanaşabilmektedir.

Dyson Cinetic teknolojisi nedir? Bu teknolojide hava akışındaki mikroskobik partikülleri uzaklaştırmak için havayı saatte 150 mil hıza çıkararak 100.000g nin üzerinde güç üretebilen 35 siklon vardır.  Bu sayede süpürgede sürekli yüksek emiş gücü sağlanır ve evinizin her noktası aynı temizliği hak eder. 2023 Dyson Cinetic fiyatı 8.999 TL.

Ağırlığı : 5,68 Kg

Kablo Uzunluğu : 6.6 metre

Motor Gücü : 700 W

Emiş Gücü : 150 AW

Fiyatı : 8,999 TL

Dyson 2023 elektrikli süpürge fiyatları için tıklayabilirsiniz.

Dyson-Cinetic-Elektrikli-Supurge

Dyson elektrikli süpürge fiyatları 2023, Dyson ikinci el süpürge fiyatları

Philips Maraton Ultimate XB 9105/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips Maraton Ultimate model süpürge ile bir yerlerde mutlaka karşılaşmışsınızdır. Türkiye’nin en çok satan elektrikli süpürge modellerinden biri olan bu cihaz Philips tarafından 4 farklı modelle üretilmektedir. En donanımlı ve özellikli olan modeli ise başlıkta yazdığımız XB 9105/07 modelidir. BAF sertifikasına sahip olan ürün alerjik rahatsızlıkları olan kullanıcıların bulundukları ortamdaki alerjenleri temizleyebilmekte ve engelleyip azaltabilmektedir.

Emiş gücünü kontrol edebileceğiniz kumandası bulunan modelde, işinize yarayacak pek çok aparat da bulunmaktadır. Alerji H13 Hepa filtresine sahip olan Philips elektrikli süpürge ile polen, evcil hayvan tüyleri ve tozlar da dahil olmak üzere %99.9 oranında temizlik sağleyip 2,2 litre hacme sahip haznesine alır. Triactive ultra led ışıklı başlığı sayesinde karanlık noktalardaki tozları bile rahatça görebilecek, hemen ulaşıp temizleyeceksiniz. Power Max sensörü bulunan süpürgede filtrenin dolduğunu görebilir, gerektiği zaman temizleyebilirsiniz.

Gücü : 900 W

Kablo Uzunluğu : 8 Metre

Ses Seviyesi : 77 db

Ağırlığı : 6.2 Kg

Fiyatı : 7,999 TL

Philips 2023 elektrikli süpürge fiyatları için tıklayabilirsiniz.

Philips-Maraton-Ultimate-2023-Fiyatlari

Philips elektrikli süpürge fiyatları, Philips elektrikli süpürge fiyatları

Miele Blizzard CX1 Comfort XL Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Pek çok üründe olduğu gibi elektrikli süpürge kategorisinde de iddialı olan Miele, toz torbası bu modeli ile tüm tozlara meydan okumaktadır. Geniş süpürge ağzı ile hem daha hızlı süpürme sağlar hem de ince köşelere ulaşabilirsiniz. Hepa LİFETİME² ile en küçük partikülleri ve alerjenleri %99,99 oranında filtrelemektedir. Sadece Miele süpürgelere ait bir özellik olan konforlu el tutamağı sayesinde bileğinize binen yük azalacaktır.

Miele süpürgelerin pek çoğunda göremeye alışkın olduğumuz entegre aparat özelliği Miele Blizzard CX1 modelinde de görülmektedir. Süpürgenin arkasında gizlenen yerlerde farklı zeminlerde kullanabileceğiniz aparatlar gizlenmiş. Vortex Teknolojisi sayesinde süpürgeniz 100 km nin üzerinde bir hava akımı oluşturur. Sıkı bir tasarıma sahip olan yer fırçası ve akım oluşturmaya elverişli hava yönlendirmesiyle birlikte, bu harika süpürge mükemmel bir temizlik sunar. Kaba kir ve ince toz bu sayede ayrışır. Kaba kir, şeffaf toz haznesinde toplanırken ince toz da ince toz filtreli farklı bir haznede toplanmaktadır.

Çekim Gücü : 890 W

Kablo Uzunluğu : 6,5 M

Ses : 76 db

Ağırlık : 8,6 Kg

Toz Haznesi Kapasitesi : 2 Litre

Fiyatı : 13,290 TL

Miele 2023 elektrikli süpürge fiyatları için tıklayabilirsiniz.

Miele-Elektrikli-Supurge-Fiyatlari

Miele elektrikli süpürge fiyatları, Miele ikinci el süpürge alanlar

Bosch BGS7POW1 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Elektrikli süpürge fiyatları 2023 yılında ne seviyelerde olacak hep beraber göreceğiz. Ancak Bosch toz torbasız süpürgelere göz atmadan karar vermemenizi öneririz. Özellikle BGS7POW1 modeli pek çok ev hanımı tarafından tavsiye ve tercih ediliyor. Neden Bosch? Öncelikle süpürgenin motoruna 10 yıl garanti verildiğini söylememiz gerekir. Bu bile başlı başına bir tercih sebebi olabilir. 800 W motor gücü olan ürünün çekişi son derece kuvvetli.

Self clean teknolojisi sayesinde filtreler kendi kendini temizlemektedir. Quattro Power System ile düşük enerji ile en iyi temizliği sunar. Süpürgemizin otomatik başlığı zemine göre emiş gücünü ayarlamaktadır. Bu pek çok süpürgede görmediğiniz mükemmel bir teknolojidir. Rakiplerine göre daha az ses çıkaran, oldukça sessiz bir süpürge olan Bosch BGS7POW1 kablo uzunluğu, manevra kabiliyeti ve hazne büyüklüğü bakımından da rakiplerinden bir adım önde duruyor.

Güç : 800 W

Ses Seviyesi : 72 db

Ağırlık : 6,7 Kg

Kablo Uzunluğu : 8 Metre

Toz Haznesi Kapasitesi : 3 Litre

Fiyatı : 8,430 TL

Bosch 2023 toz torbasız süpürge fiyatları için tıklayabilirsiniz.

Bosch-Elektrikli-Supurge-Fiyatlari

2023 Bosch elektrikli süpürge fiyatları, Bosch elektrikli süpürge modelleri

Arnica Tesla Premium Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Arnica Tesla 2023 elektrikli süpürge fiyatları listemizin olmazsa olmaz ürünlerinden biridir. Tam bir fiyat performans ürünü olan Arnica Tesla bir çok büyük markanın sunduğu üstün teknolojileri sunabilmektedir. Pek çok pahalı süpürgeden daha sessiz olan ürün 70 db seviyelerinde ses çıkarırken A sınıfı yani tasarruflu elektrik tüketimi sunmaktadır. 750 W güç üreten süpürgemizin emiş gücü oldukça yüksektir. 3 litrelik toz haznesi ile oldukça yeterli bir kapasite sunmaktadır.

Arnica Tesla toz torbasız elektrikli süpürgenin HEPA 13 adına verilen yıkanabilir filtresi bulunmaktadır. Evcil hayvanlarınızın ve ev tozlarının tamamını kolaylıkla hapsedebilen filtreler sayesinde her ortam artık tertemiz. Işıklı gösterge paneline sahip olan Arnica Tesla Premium süpürme kolundan kumanda edilebilmektedir.

Güç : 750 W

Ses Seviyesi : 70 db

Toz Haznesi Kapasitesi : 3 Litre

Kablo Uzunluğu : 8 Metre

Arnica 2023 toz torbasız elektrikli süpürge fiyatları için tıklayabilirsiniz.

Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue

Fakir filter pro süpürge tam bir toz düşmanı ve evcil hayvan dostudur. Hepa 13 filtresi ile polen, evcil hayvan tüyleri, astım ve alerjik bakteriler eksiksiz şekilde hapsedilir. İonizer teknolojisi ile gazlarda bulunan zehirli ve zararlı partikülleri zemine indirerek havanızı temizler. Moplu yer aparatı bulunan Fakir filter pro süpürge sadece süpürmenize değil silmenize de yardımcı olacaktır.

Led aydınlatmalı haznesi ve hazne dolum göstergesiyle şık bir görünüm sunar. Hava çıkış filtresinin motor sesini azaltması sebebiyle 65 db lik ses gücü seviyesi ile temizlik yaparken hem evdekileri hem de kendinizi rahatsız etmezsiniz.

Güç : 800 W

Ses Seviyesi : 65 db

Süpürge Ağırlığı : 7,5 Kg

Toz Haznesi Kapasitesi : 4,5 Litre

Fiyat : 13.000 TL

Fakir 2023 toz torbasız elektrikli süpürge fiyatları için tıklayabilirsiniz.

Fakir-Pro-Toz-Torbasiz-Supurge-Fiyatlari

2023 Fakir elektrikli süpürge fiyatları

Arçelik Imperium SilentPro TSZ 9953 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Sıfır beyaz eşya alacak olan insanların aklına gelen ilk markalardan biri de Arçelik markasıdır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, televizyon ile elektrikli süpürgede de tercih edilen bir markadır. İmperium Silent Pro serisi elektrikli süpürge silent yani sessiz isminin hakkını veriyor. Oldukça düşük desibelle çalışan süpürge sizi hiç rahatsız etmeden temizlik yapacaktır.

Arçelik beyaz eşya satın alma sebebinden biri olan yaygın servis ağı ve uygun fiyatlı yedek parça avantajı elektrikli süpürge için de geçerlidir. Elektrikli süpürge fiyatları 2023 listesine Arçelik markasının girmesinin en büyük sebebi de tüketicilerin markaya olan güvenleridir. Arçelik sorunlu ürünleri kısa sürede tamir edip uygun fiyatlı yedek parça sağlamaktadır.

Güç : 450 W

Ses Seviyesi : 63 dbA

Toz Haznesi Kapasitesi : 3 Litre

Fiyatı : 5.388 TL

Arçelik 2023 toz torbasız elektrikli süpürge fiyatları için tıklayabilirsiniz

Vestel H70 T Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Yerli markalar arasında en çok tercih edilen ve fiyat avantajı sunan Vestel, H70 T modeli ile ergonomik bir ürün sunmaktadır. İhtiyacınız olan tüm süpürge başlıklarını da yanında satın alabileceğiniz H70 T model Vestel toz torbasız süpürge, 2023 elektrikli süpürge fiyatları listemizin en ekonomik ürünlerinden biridir. Süpürge tutacağı üzerinden uzaktan kumanda ile süpürgenizin gücünü ayarlayabilir, 5 litre toz haznesi sayesinde kesintisiz temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Güç : 800 W

Ses Seviyesi : 68 db

Toz Haznesi Kapasitesi : 5 Litre

Fiyatı : 4.999 TL

Vestel 2023 toz torbasız elektrikli süpürge fiyatları için tıklayabilirsiniz

Vestel-Elektrikli-Supurge-Fiyatlari

Vestel sıfır süpürge fiyatları

 

Elektrikli süpürge fiyatları 2023 yılında nasıl seyir edecek hep beraber göreceğiz. Siz de evinize süpürge almayı düşünüyorsanız yazımızı okuyarak kendiniz için bütçenize göre bir tane seçebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2023-01-26T22:34:28+03:0010 Ocak 2023|0 Yorum

Yorum Yap