Eğitim Mahallesi İkinci El Eşya Alanlar

Eğitim Mahallesi ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı kısa süre içinde satabilirsiniz. Semtin barındırdığı yoğun ve sürekli göç almaya devam eden yapısı sebebiyle ikinci el eşya satmak istiyorum diyen insanların sayısı da gitgide artmaktadır.

Sizin de elden çıkarmayı düşündüğünüz, nakite çevirmek istediğiniz eşyalarınız varsa güvenilir ikinci el eşya alan firma için bizi arayabilirsiniz. Peki ne yapmalı, eşyalarınızı nasıl satmalı, nelere dikkat etmelisiniz? Bu konularla ilgili bir profesyonelden bilgi almak isterseniz yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Umut Spot olarak sadece kendi kazancımızı değil müşterilerimizin memnuniyetini de düşündüğümüz için aklınıza takılabilecek her soruyu cevaplamaya çalıştık. Bize en çok sorduğunuz soruları ana başlıklar haline getirip altına cevaplarını yazdık. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan hemen yazımıza geçelim.

Eğitim Mahallesi İkinci El Eşya Satış Süreci

İstanbul ikinci el eşya piyasasında en önemli şey zamanla yarışmaktır. Sadece Kadıköy ilçesinden değil tüm ilçelerden talepler aldığımız için her birine yetişmemiz, eşyalarını yerinde görmemiz mümkün değil. Biz de süreci şöyle ilerletiyoruz;

  • Müşterilerimizden 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini istiyoruz.
  • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapıyor ve olumlu olumsuz cevabımızı iletiyor.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise istediğiniz gün adresinizden alım yapıyoruz.

Gördüğünüz gibi Kadıköy ikinci el eşya fiyatları bu şekilde belirleniyor. Bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterli olacak böylece hem siz hem de biz önemli bir zaman tasarrufu sağlamış olacağız. Şimdi diğer başlığımıza geçme zamanı.

İkinci El Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Zamanında satılmayan, sağda solda unutulan eşyalar değerini yitirecek, durduğu yerde yıpranacak ve modelini kaybedecektir. Bu sebeple kullanmadığınız eşyaları ikinci el eşya alan firmalar ile görüşerek nakite çevirmek en doğrusu olacaktır. Peki ikinci el eşya alan yerler sizden ürün alırken nelere dikkat edip fiyatı neye göre belirler?

  • Markasına
  • Modeline
  • Teknik özelliklerine
  • Sağlamlığına
  • Temizliğine göre fiyatlandırılır.

Kadıköy ikinci el eşya alan yerler ve spot eşya alımı yapan firmalar için bu detaylar çok önemlidir. Sizden aldığımız eşyalar Küçükyalı spotçular çarşısı içindeki dükkanımızda satmaya gayret ettiğimiz için satamayacağımız eşyalar maalesef alamıyoruz. Örneğin arızalı beyaz eşya veya çok yıpranmış, deforme olmuş koltuk takımı alamıyor temiz ve sağlam olanlarını tercih etmek durumunda kalıyoruz.

Kadıköy Ev Eşyası Alım

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

İkinci el eşya nedir, nasıl satılır konularını yukarıda işlemiştik. Şimdi de Kadıköy Eğitim Mahallesi bölgesinden ne gibi eşyalar alabildiğimizden bahsedelim. Siz de takdir edersiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değil. Günlük hayatımız içinde kullandığımız ev eşyası, beyaz eşya, televizyon, çamaşır makinesi, klima, koltuk takımı, ofis mobilyası, bahçe mobilyası gibi ürünler sayılabilir. Ya da laptop, iphone, macbook, play station gibi ürünlerinizi de satabilirsiniz.

Saydıklarımızın dışında eski eşya olarak adlandırdığımız klasik mobilya, deri koltuk, el halısı, gümüş, eski obje, oymalı mobilya, Rolex saat gibi eşyalarınızı da bize satabilirsiniz. Tabi alabildiğimiz her eşyayı buraya yazabilmemiz mümkün olmadığı için yukarıda belirttiğimiz numaraya fotoğraflarını göndererek bilgi almanız mümkün.

Belki Kadıköy sokaklarında sağda solda spotçu veya spot eşya alan firmalar şeklinde tabelalar görmüş bunun ne anlama geldiği konusunda bilgi almak istemiş de olabilirsiniz. Bu konu ile ilgili de spot eşya nedir şeklindeki yazımıza göz atabilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Eşyalarımı satmak istiyorum diyen müşterilerimizin kafalarındaki en büyük sorulardan biri nakliye ve ödemeyi kimin yapacağıdır. Çünkü eşyaların taşınması, araca yüklenmesi, zahmetli, ağır işlerdir ve eşyalarını satan insanlar bunlarla uğraşmak istemez.

Hiç merak etmeyin Eğitim Mahallesi ikinci el eşya alanlar için bizi seçmeniz halinde nakliye ve taşıma işlemleri için zahmet çekmez, zorluk yaşamazsınız. Ekibimiz tüm işlemleri kısa süre içinde kendi imkanları ile halledecektir. Ödeme ise anlaştığımız fiyat üzerinden nakit, eft veya havale ile istediğiniz şekilde yapılacaktır. Kullanılmış eşya satmak için bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek aldığımız ürünleri görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-08-08T19:54:08+03:0024 Ocak 2017|0 Yorum

Yorum Yap