Cevizli ikinci el eşya alanlar olarak satmak istediğiniz eşyalarınızı yüksek fiyattan, nakit satın alıyoruz. Yazımızda bu satışı nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. 2.el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya için nasıl fiyat alınır, spot eşya nerelere satılır gibi sorularınız da cevaplarını bulacak. Evinizde, ofisinizde, iş yerinizde kullanmakta olduğunuz ya da atıl durumda bekleyen eşyalarınız mı var? O halde bizimle iletişime geçerek satmak en mantıklısı olacaktır. Böylece hem eşyalarınızı değerlendirmiş hem de ekonomik bir fayda sağlamış olacaksınız. Peki nasıl?

İkinci el eşya alanlar olarak size zahmet vermeden, uğraştırmadan, kolaylıkla satış yapabileceğiniz bir süreçten bahsedeceğiz. Daha önce böyle bir deneyiminiz olmadıysa ve aklınızda soru işaretleri varsa hiç merak etmeyin hepsinin cevabını vereceğiz. Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz ve yüzlerce farklı insanla muhatap olduğumuz için neleri öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. İsterseniz hem kendimizden, hem süreçten hem de sorularınızın cevaplarından bahsedeceğimiz yazımıza başlayalım.

Cevizli 2. İkinci El Eşya Alanlar Satışı Nasıl Yapılır?

Maltepe Cevizli ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimizin elden çıkarmak istedikleri eşyalarını kısa sürede alıyoruz. Kapı kapı, dükkan dükkan dolaşıp fiyat teklifi almanıza gerek yok. Yapmanız gerekenin neler olduğunu aşağıda aşama aşama anlatacağız.

 • Satmaya karar verdiğiniz ne kadar 2. ikinci el eşya varsa 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
 • Arkadaşlarımız kısa sürede size dönüş yapacak, eşyalarınızı alıp alamayacağımızı bildirecektir.
 • Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ise hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz.
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Maltepe ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alım yapılır.

Sizin de fark ettiğiniz gibi sadece bir kaç fotoğraf çekerek eşyalarınız için fiyat teklifi almanız ve satıp satmamaya karar vermeniz mümkün. Maltepe ikinci el eşya alanlar olarak süreci sizin adınıza mümkün olduğunca kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Bu aşama anlaşıldıysa şimdi bir diğer başlığa geçebiliriz.

Cevizli-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Cevizli ikinci el eşya alan firmalar

İkinci El Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Maltepe ikinci el eşya alanlar her eşyayı satın alamaz. Alım yapmadan önce eşyalarınızı belirli kriterlere göre değerlendiriyor, fiyat teklifimizi buna göre belirliyoruz. Peki nedir bu kriterler, eşyalarınızın yüksek fiyat teklifi alması neye bağlıdır?

 • Temiz olmasına
 • Sağlam olmasına
 • Satılabilir durumda olmasına
 • Markasına
 • Renklerine
 • Desenlerine

Yukarıda saydıklarımız bizim için önemli kriterlerdir. Bir ürün sıfır eşya kadar temiz olabilir, ancak çok deforme olmuşsa maalesef satın alınmaz. Çok yıpranmış, deforme olmuş eşyaları hiç kimse satın almak istemeyeceği için biz de satın alıp dükkanımıza koyamayız. Özellikle ikinci el beyaz eşya grubundaki televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi gibi ürünlerin mutlaka sağlam olmasında özen gösteririz.

Aynı şekilde ikinci el mobilya alımlarımızda da temiz ve sağlam ürünler almaya gayret ediyoruz. Özellikle Yataş, Doğtaş, Mudo, Ikea, İstikbal, Bellona gibi markaların koltuk takımı, masa sandalye, baza yatak, çekyat gibi ürünleri dikkatlice değerlendirilir.

Bize Ne Tür İkinci El Eşyalar Satabilirsiniz?

Satın alabileceğimiz eşyaların neler olduğundan da kısaca bahsetmek istiyoruz. İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, televizyon, klima, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, koltuk takımı, L koltuk, masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası ilk aklımıza gelenler.

Bir de gümüş eşya, el halısı, plak, varaklı mobilya, oymalı mobilya, Hereke halısı, gümüş gondol, gümüş obje, Ladik halısı, İpek halı gibi değerli eşyalarınızı da alıyoruz. Bu eşyalar uzman ekspertiz ekibimiz tarafından en iyi şekilde fiyatlandırılmaktadır. Satmak isteyeceğiniz eşyalar burada saydıklarımızdan biri olmasa bile bize fotoğraflarını göndererek alıp almayacağımızı sorabilirsiniz.

Eşyaların Nakliye ve Ödemesi Nasıl Yapılır?

Cevizli ikinci el eşya alanlar olarak nakliye ve ödeme konusunda da müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hareket ediyoruz. Satın alabileceğimiz eşyaların taşımasını kısa süre içinde ve çok dikkatli şekilde yapıyoruz. 2. ikinci el ev eşyası alırken evinizin duvarlarına, diğer eşyalarınıza zarar vermeden taşıma yapıyoruz. Klima, elbise dolabı, masa sandalye gibi ürünlerin demonte edilme işlemleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Ödeme ise anlaştığımız rakam üzerinden nakit, eft veya havale ile yapılmaktadır. Ne tür eşya satacak olursanız olun, ne kadar az veya fazla eşya satarsanız satın gerekli büyüklükte nakliye aracımız mevcuttur. Maltepe Cevizli yakınlarında ikinci el eşya alan yer için bizi tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Cevizli-İkinci-El-Esya-Nakliye

Cevizli ikinci el eşya nakliye

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Cevizli ikinci el eşya alanlar için neden bizi tercih etmenizi istiyoruz? Elbette internette bizimle aynı işi yapan, 2.el eşya alan yer çok fazla var. Sadece Maltepe ilçesinde değil tüm İstanbul genelinde aktif çalışan firmamız size en kaliteli hizmeti verecektir.

 • Pek çok insan spot eşya veya kullanılmış eşya satarken fiyat odaklı düşünür. Eşyalarının fotoğraflarını spotçulara gönderir ve kim yüksek fiyat teklifi verirse ürünü ona satmak ister. Böyle düşünmek en doğal hakkınızdır. Ancak bazı art niyetli kişiler size yüksek fiyat teklifi verse de iş satın almaya gelince defalarca pazarlık yapıp fiyatı düşürürler. Cevizli ikinci el eşya alanlar olarak bizi tercih etmeniz halinde böyle bir tavırla karşılaşmaz, eşyalarınızı anlaştığınız fiyattan satarsınız.
 • Arkadaşlarımız size son derece saygılı ve profesyonel şekilde yaklaşır. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bir alışveriş deneyimi yaşarsınız. Gereksiz diyaloglardan kaçınan arkadaşlarımız sadece işini yapmaktadır.
 • Anlaştığımız gün ve saatte kapınızda olur, sizi bekletmeden, mağdur etmeden alım yaparız. Bazı müşterilerimiz özel sebeplerden dolayı zamanla yarışabilmekte bu yüzden bizden de saat konusunda hassas olmamızı istemektedir. Ekibimiz hassasiyetlerinizi anlamakta, müşterilerini asla bekletmemekte, tam gününde, saatinde hizmet vermektedir.
 • Her gün hizmetinizde olan firmamızı istediğiniz gün arayabilir, eşyalarınızı rahatlıkla satabilirsiniz. Bizi Facebook, Pinterest, İnstagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Eşyalarımı satmak istiyorum nasıl fiyat teklifi alabilirim diye düşünen müşterilerimizi Umut Spot’a bekliyoruz. Yaklaşık 20 yıllık tecrübemizle spot eşya sektöründe var olan firmamız İstanbul’un her ilçesine aynı kalitede hizmet vermektedir. Bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-04-19T22:26:12+03:0026 Kasım 2020|0 Yorum

Yorum Yap