Çekmeköy ikinci el eşya alanlar olarak bölgeye sürekli hizmet veriyor, eşyalarınızı değerinde nakit satın alıyoruz. Sürekli artan nüfusu, inşa edilen yapıları ile daha da artmakta, eski sakin hallerinden eser kalmamaktadır. İlçenin Alemdağ, Çamlık, Aydınlar, Çatalçeşme, Ekşioğlu, Cumhuriyet, Güngören, Ömerli, Taşdelen, Hamidiye, Kirazlıdere, Mehmet Akif, Mimar Sinan, Nişantepe, Soğukpınar, Sultançiftliği gibi önde gelen pek çok yoğun kalabalık semtleri bulunmaktadır.

2.el eşya alanlar olarak Beykoz, Şile, Ümraniye ve Sancaktepe ilçeleri ile komşu olan ilçenin 4 tane de köyü bulunmaktadır. İlçenin nüfusu son sayımda 280 bin civarındadır ki bu rakam pek çok Anadolu ilinden daha fazladır. İstanbul’un az sayıda kalmış ormanlarından bir kısmını burada bulabilir, bol bol oksijen alabilirsiniz. Ormanlık alan çok olduğu için Çekmeköy’de gezilecek yerler de çok fazladır.

Ne kadar fazla insan taşınır ne kadar fazla göç olursa eşya alım satım işlemleri o kadar yoğunlaşmaktadır. Gerek taşınma gerek yeni eşya alma sebebiyle eskisini satma ihtiyacı duyan müşterilerimiz güvenilir bir firma arayışına girmektedirler. İnternet üzerinden Çekmeköy ikinci el eşya alanlar, eski eşya alan yerler, 2.el eşya satmak istiyorum şeklinde aramalar yapmakta, sonuçlar içinde pek çok firma ile karşılaşacaksınız.

Bizim işimiz eşyalarımı satmak istiyorum diyen herkese kaliteli ve hızlı hizmet götürmektir. Bu hizmeti nasıl vereceğimiz ve 2.el eşya satış süreci ile ilgili bütün bilgileri tek tek sıralayacağız. İşte başlıyoruz.

Çekmeköy İkinci El Eşya Alanlar

Çekmeköy İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

 • Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek 0533 493 33 90 numaralı hattımıza whatsapp ile veya umutspot@gmail.com mail adresimize email ile bize gönderebilir, bu sayede çok kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Ekibimiz gönderdiğiniz fotoğraflar sayesinde bir ön inceleme yapabilir, alıp alamayacağımızı size hemen bildirebilir. Eğer alabileceğimiz eşyalar ise hemen alabileceğimiz fiyatı size bildiriyoruz.
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde ise istediğiniz gün Çekmeköy 2.el eşya alım işlemleri için adresinize geliyor kısa sürede alıyoruz.

Gördüğünüz gibi süreç başından sonuna kadar çok kolay ve kısa. Bir kaç fotoğraf göndermek ve teklifimizi değerlendirmekten ibaret. Eşyalarımı satmak istiyorum diyen her müşterimize bu süreçte titizlikle yaklaşıyor, tüm sorularını cevaplıyoruz.

İnsanlar Neden Kullanılmış Eşya Satar?

Sağda solda bekleyen, fazlalık olan tüm eşyalar insan üzerinde rahatsızlık veren etkiler bırakacak, yaşam alanlarınızı daraltacaktır. Bu şekilde bir daralma yaşamaktansa eşyalar çok deforme olmadan, modeli geçmeden, maddi değeri varken satmak en doğrusudur.

İnsanlar neden eşyalarını satarlar? Son zamanlarda eski eşya satmak son derece popüler hale geldi. Beyaz eşya, mobilya, antika, klasik ve eski eşya gibi ürünleri satanlar hem küçük veya büyük bir tasarruf elde etmekte hem de alabilecekleri sıfır eşyalar için birikim yapmaktadırlar.

Çekmeköy İkinci El Eşya Alım Satım

Çekmeköy ilçesinde ikamet ediyor ve kullanmadığınız eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizi arayabilir, eşyalarınızı aynı gün içerisinde nakit olarak satabilirsiniz. Eşyalarını satın aldığımız hemen hemen herkes bunu nasıl yapacağını, kiminle iletişime geçeceğini, sürecin nasıl devam edeceğini bilmeden hareket etmektedir. Umut Spot olarak müşterilerimizin kafalarındaki soru işaretlerini kaldırmak, eşyalarını satacakları zaman daha doğru ilerlemelerine yardımcı olmak istedik.

Çekmeköy bölgesinden eşya alım satım işlerinizde süreç nasıl başlıyor, nasıl ilerliyor, bize ne satabilirsiniz? Bu ve bunlara benzer sorularınızın cevaplarını vereceğiz. Çekmeköy ikinci el eşya alanlar olarak için bizi tercih etmeniz halinde hem profesyonel hizmet almış hem de süreci sorunsuz yaşamış olacaksınız. Daha fazla detay ve ikinci el eşya alım sürecinin inceliklerini öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Çekmeköy İkinci El Eşya Alan Yerler Nerede?

Çekmeköy spotçu ve ikinci el eşya alan yerler için sokak sokak gezmenize, spotçu veya eski eşya alan yer aramanıza gerek yok. Google veya bir başka arama motoruna Umut Spot yazmanız yeterli. Kısa süre içinde firmamızın kapısının önünde olacak, ikinci el eşya satın almak isterseniz tüm çeşitleri görebileceksiniz.

Halk arasında ikinci el eşya veya spotçu olarak adlandırılıyor, müşterilerimize kullanılmış eşya dışında sıfır eşya da satabiliyor, dolaysıyla sıfır eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimizden de alım yapabiliyoruz. Sıfır eşya alım satımında genelde beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi eşyaların satış talebi geliyor olsa da mobilya, koltuk takımı, yatak baza, masa sandalye gibi kullanılmamış eşya da alıyoruz.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Daha önce ikinci el eşya nedir başlıklı bir yazı paylaşmış, eşyalarınızın nelere göre değerlendirileceği konusuna burada değişmiştik. Detaylı bilgilerin yer aldığı yazımıza göz atmak isterseniz hemen sitemizin ilgili sayfalarını okuyabilir veya bize telefon ederek bilgi alabilirsiniz. 

Bize ne satabilirsiniz? Öncelikle ev eşyası ile ilgili olan kısımdan bahsedelim. Hepimizin günlük hayatı içinde evinde kullandığı ikinci el çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, koltuk takımı, bilgisayar, laptop, yatak odası, yemek odası, elektronik eşya, ofis mobilyası, deri koltuk, led televizyon, bahçe mobilyası, ofis mobilyası sayılabilir.

Bunların dışında eski eşya diye adlandırdığımız gümüş eşya, antika eşya, Rolex saat, el halısı, Hereke Halı, Bünyan halısı, plak ve değerli tablo, hat yazması eserler gibi eşyalarınızı ve çok daha farklı türden ürünleriniz için bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Ekibimiz alımını yapacağı her eşya konusunda uzman bir kadroya sahip olduğu için size en doğru fiyatı verecektir.

Eşyalarınız Hangi Kriterlere Göre Fiyatlandırılır?

Eşyalarınızı satın alırken mutlaka dikkat ettiğimiz belli başlı kriterler vardır. Eşyalarımı neden satın almıyorsunuz diyen, bize sitem eden müşterilerimizin özellikle bu detayları bilmesi faydalı olacaktır. Şimdi bundan bahsedelim bakalım Çekmeköy ikinci el eşya alanlar eşyalarınızı neye göre fiyatlandırır.

 • Temizliğine
 • Sağlamlığına
 • Markasına
 • Modeline
 • Teknik Özelliklerine
 • Türüne göre fiyatlandırılır.

Sizden aldığımız eşyaları Küçükyalı Spotçular çarşısı içinde bulunan dükkanımızda satışa sunduğumuz için bir başkasının almak isteyeceği türden eşyaları alıyoruz. Çok yıpranmış, çökmüş, ömrünü tamamlamış eşyaları alamıyoruz.

Örneğin beyaz eşyalarımı satmak istiyorum diyen kullanıcılarımızdan sorunlu, arızalı ürünleri maalesef satın almıyoruz. Çekmeköy ikinci el eşya fiyatları yukarıda sıraladığımız kriterlere göre belirlenmekte, çok yıpranmış, deforme olmuş eşyalar maalesef alınmamaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çekmeköy ikinci el eşya alanlar  ile ilgili bir internet araştırması yaptığınızda çok fazla firma ile karşılaşacaksınız. İçlerinden bizi tercih etmeniz halinde hiçbir sorun yaşamadan, anlaştığınız fiyattan, istediğiniz tarihte satış yapabilirsiniz.

Müşterilerimiz ikinci el eşya alanlar yerler ile ilgili aramalarında sürekli yüksek fiyat beklentisi ile araştırma yapmakta, işin güven ve tecrübe kısmını atlamaktadır. Oysa ki size güven verecek, işini iyi yapacak, mümkün olan en yüksek fiyatı teklif edecek bir yer ile çalışmak en doğrusu olacaktır.

Nakliye ve Ödeme

Çekmeköy ilçesine için her gün hizmet veriyor, alım yapıyor, nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz. Firmamız yapacağı alımları kendi aracı ve elemanları ile yapmakta, bunun için sizden en küçük bir ücret talep etmemektedir. Eşyalarınız çok kısa süre içinde aracımıza yüklenmekte, duvarlarınıza zarar verilmemektedir.

Ödeme konusunda da talepleriniz doğrultusunda hareket ediyor, isterseniz nakit isterseniz eft veya havale ile ödeme yapabiliyoruz. Anlaştığımız rakam ne ise onu ödüyor, fiyat düşürmek için türlü bahaneler üretmiyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-03-24T11:45:20+03:0023 Mayıs 2016|2 Yorum

2 Comments

 1. Zafer Aslan 28 Mayıs 2020 - 17:41

  Koltuk takımı mi satmak istiyorum

 2. admin 30 Mayıs 2020 - 10:26

  Merhaba 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza fotoğraflarını gönderir misiniz?

Yorum Yap