Avrupa Yakası ikinci el eşya alımı için tüm ilçelere hizmet veren firmamız Beyoğlu ikinci el eşya alan yerler arasında bölgeye en hızlı hizmet verenlerdendir. Senelerdir gerek Beyoğlu, Osmanbey, Nişantaşı bölgesine gerekse hizmet isteyen yakın çevredeki müşterilerimize ulaşan arkadaşlarımız, elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı büyük bir titizlikle inceliyor, verilebilecek en yüksek fiyatı teklif ediyor ve sizden istediğiniz gün teslim alıyor.

İstanbul’un belki de en eski yerleşim yeri olmasından dolayı Beyoğlu ilçesinde eski eşya, klasik mobilya, bahü, el yazması eser, el halısı, heykel, cam eşya, eski obje, resim, tablo, saat, kitap, oymalı mobilya, yatak odası, yemek odası, eski berjer, tırnak ayna, plak, pikap gibi eşya satışı yapmak isteyen pek çok müşterimiz tarafından aranmaktayız. Genellikle ikinci el eşya ile karıştırılsa da eski eşya, daha değerli alınıp satılan ürünlerden oluşur.

Beyoğlu ikinci el eşya alanlar eşyalarınıza fiyat vermeden önce sizden fotoğraf isteyebilirler. Whatsapp veya email ile çok hızlı şekilde gönderebileceğiniz fotoğraflar sayesinde kısa süre içinde eşyalarınızın değerini öğrenebilir, beyaz eşya, led televizyon, koltuk takımı, gümüş obje, Hereke halısı, L koltuk, elektronik eşya, ses sistemi, klima gibi eşyalarınızı hemen fiyatlandırabilirler.

Beyoğlu ikinci el eşya veya klasik eşya satışınız için arkadaşlarımız haftanın 7 günü hizmetinizdedir. İkinci el eşya nasıl satılır diye düşünmeden bizi arayabilir, elinizi sürmeden, zahmet çekmeden, nakit karşılığını alarak elden çıkarabilirsiniz.

İkinci el eşya alanlar

İkinci el eşya alanlar

 

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:15:30+03:004 Nisan 2018|0 Yorum

Yorum Yap