Kadıköy ilçesinin yoğun ve nezih semtlerinden biri olan Bostancı bölgesine en hızlı, en kaliteli hizmeti veriyor müşterilerimizin satmak istedikleri eşyaları kısa sürede alıyoruz. Nasıl mı? Yazımızın ilerleyen satırlarında 2.el eşya nasıl satılır, Kadıköy Bostancı ikinci el eşya için nasıl fiyat alınır, spotçular ne tür eşya alır gibi pek çok sorunuzu detaylı şekilde cevaplayacağız.

Bostancı ikinci el eşya alanlar olarak size kendimizi ve sağladığımız hizmeti anlatmak istiyoruz. Evinizde, iş yerinizde veya deponuzda, çatı katınızda satmak istediğiniz eşyalarınız mı var? Bizi arayarak bu eşyalar hakkında bilgi verebilir, fotoğraflarını göndererek hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yıllardır insanların fazlalık olan veya satmak zorunda oldukları eşyalarını nakit satın alıyoruz. Böylece hem sizi fazlalık eşya yükünden kurtarıyor, hem de az veya çok bir tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyoruz. İsterseniz daha fazla detay verelim.

Bostanci-İkinci-El-Esya-Alanlar

Bostancı ikinci el eşya alanlar

BİZE NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

Alabildiğimiz eşyaların tamamını buraya yazmamız, sizinle paylaşmamız mümkün olmasa da belli başlı olanları yazıp fikri verebiliriz. İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, gümüş, el halısı sayılabilir.

Sizin satmak istediğiniz ürün yukarıda sıraladıklarımızın arasında olmayabilir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek hem fiyat teklifi alabilir hem de istediğiniz gün satabilirsiniz. Arkadaşlarımız fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.

NEDEN FOTOĞRAF GÖNDERMENİZİ İSTİYORUZ?

İstanbul trafiğindeki dengesiz ve ölçülemez trafiği düşündüğünüz zaman whatsapp ile fotoğraf göndermenizin ne kadar mantıklı olduğunu anlayabilirsiniz. Bu sayede hem  biz eşyalarla ilgili ön izleme yapabilir hem de siz zaman kazanabilirsiniz.

Bazı insanlar Bostancı semtindeki adreslerine gelip ürünleri yerinde görerek fiyat vermememizi istese de bu her zaman mümkün olmuyor. Eşyaların fotoğraflarını istememiz kolaycılık değil, zaman kazanma ve hızlı karar verme isteğimizdendir.

EŞYALARINIZ İÇİN FİYATI NASIL BELİRLİYORUZ?

Bostancı semtindeki adresinize gelerek ürünleri yerinde inceleyebileceğimiz gibi göndereceğiniz fotoğraflar üzerinden de fiyat teklifi yapabiliriz. Bizim için önemli olan eşyalarınızın temiz, sağlam ve satabileceğimiz eşyalar olmasıdır.

Çok yıpranmış, arızalı, sorunlu, model olarak artık satılamayacak durumda olan eşyaların alımını yapmamız mümkün değil. Çünkü bu şekilde olan eşyaları kimse bizde almak istemeyeceği için eşyalar elimizde kalıyor. İkinci el eşya alanlar için önemli olan temiz, sorunsuz eşyalar almaktır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Bostancı ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızın nakliye, taşıma ve yüklemesini biz yapıyoruz. Kendi nakliye araçlarımızı ve çalışanlarımızı kullanıyor, size zahmet vermiyor, zaman kaybettirmiyoruz.

Ödeme yaparken sizin isteğinize göre hareket ediyor, nakit, eft veya havale ile ödeme yapıyoruz. Fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyor, tekrar tekrar pazarlık yapmıyoruz. Bizi Facebook, Twitter, İnstagram, Pinterest hesaplarımızdan da takip edebilir, aldığımız ürünlerin fotoğraflarını görebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2023-11-29T21:49:39+03:0025 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap