Acıbadem 2. ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek fazlalık eşyalarınızı nakit satabilir, kendinize yaşam alanları açabilirsiniz. Müşterilerimizin sürekli sordukları 2.el eşya nasıl satılır, spot eşya alanlar ne alır, Acıbadem 2.el eşya satışı nasıl yapılır soruları ve daha fazlasını da cevaplayacağız. Evlerin gittikçe küçülmesi sebebiyle insanlar artık etraflarında fazla eşya bulundurmak istemiyorlar. Daha minimal ürünler alıp ihtiyaç fazlası olanları elden çıkarmayı daha mantıklı buluyorlar ki bu da son derece mantıklı.

İkinci el eşya alanlar olarak kullanılmayan eşyalarınızı bize satabileceğinizi belirtmek isteriz. Fazlalık eşyaların daha önceleri sağa sola bedava dağıtılmasının aksine artık spotçularla görüşerek zahmetsiz şekilde satılması daha çok tercih ediliyor. Acıbadem bölgesinden bu şekilde pek çok talep almaktayız. Eşya sahipleri ürünlerinin gerçek değerini öğrenerek kandırılmadan, zorluk yaşamadan, kısa süre içinde profesyonel hizmet almak istiyor. Siz daha önce böyle bir hizmet aldınız mı? Cevabınız hayır da olsa evet de olsa tüm deneyimlerinizi unutarak uzman ekspertiz ekibimizi arayabilirsiniz. Yazımızın devamında sürecin nasıl işlediğini, eşyalarımı satmak istiyorum diyen birinin nasıl bir yol izlemesi gerektiğini tek tek anlatacağız.

Eşyalarımı Satmak İçin Ne Yapmalıyım?

Eşyalarınızı satmak için yapmanız gereken sadece bir kaç fotoğraf atmaktır. Böylece evinizden, ofisinizden, iş yerinizden çıkmadan hemen fiyat teklifi alarak satış kararını verebilirsiniz. Peki süreç nasıl başlayacak?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
  • Arkadaşlarımız size olumlu olumsuz mutlaka geri dönüş yapacaktır.
  • Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumdaysa fiyat teklifimizi iletiyoruz.
  • Fiyat teklifimizi onaylamanız halinde istediğiniz gün Acıbadem 2.el eşya alışı için istediğiniz gün adresinize geliyoruz.
  • Sizden ricamız eşyalarınızın kusurları varsa bunu bize en başta belirtmenizdir.

İşte eşyalarınızı satmanın bu kadar basit ve kolay bir yolu var. Siz ne zaman müsaitseniz o güne randevu verin biz gelip kapınızdan kısa sürede alım yapalım. Nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemler için hiçbir ücret ödemenize gerek yok.

2. İkinci El Eşya Alanlar Eşyaları Çok Ucuz Mu Alır?

Spot eşya alanlar veya 2.el eşya alanlar ile ilgili böyle bir önyargınız varsa bizi bu düşüncenize dahil etmemenizi rica ederiz. Umut Spot olarak müşterilerimizden eski eşya alacağımız zaman mümkün olan en yüksek teklifi sunarız. Arkadaşınız, komşunuz, akrabanız ikinci el eşya alanlar ile ilgili kötü tecrübeler yaşamış olabilirler. Siz bunların hiçbirini önemsemeyin çünkü onlar bizden hizmet almamıştır. Acıbadem ikinci el eşya alanlar için önemli olan;

  • Eşyalarınızın temiz olması
  • Sağlam olması
  • Satılabilir durumda olması
  • Markası
  • Modelidir

Özellikle 2.el beyaz eşya alanlar için Arçelik, Beko, Samsung, Lg, Bosch, Siemens gibi bilinen markaların ürünlerini almak daha caziptir. Çünkü daha hızlı ve kolay satılır. Aynı şekilde 2.el koltuk, L koltuk, masa sandalye, baza yatak gibi ürünlerin de bilinen markaları olanları daha yüksek fiyattan alınır. Mudo Concept, Enza, Yataş, Doğtaş, Ikea, İstikbal marka ürünler yüksek teklif alır.

Bize Hangi Eşyaları Satabilirsiniz?

Her türlü 2.el eşyayı almamız mümkün olmadığı için branşımız olan eşyaları satın alabiliyoruz. Bildiğiniz gibi ikinci el eşya, spot eşya veya sıfır eşya dediğimiz zaman insanların aklına yüzlerce ürün geliyor olabilir. Ancak bizim ilgilendiğimiz ürün grubu kendi branşımızla ilgili.

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, L koltuk, köşe koltuk, masa sandalye, baza yatak, elbise dolabı, üçlü koltuk, şifonyer, el halısı, gümüş, plak gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Sizin satmayı düşündüğünüz eşya bu saydıklarımızdan farklı bir ürün ise de bize fotoğraflarını göndererek satın alıp almayacağımızı sorabilirsiniz.

Nakliye ve Taşıma Masrafı Kime Ait?

Nakliye ve taşıma konusu müşterilerimizin en çok çekindikleri, merak ettikleri konudur. Acıbadem 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde verilen hizmetin hiçbir aşamasında ücret ödemeyeceğiniz gibi size ödenecek ücretten de kesinti yapılmaz. İsterseniz ikinci el beyaz eşya isterseniz koltuk takımı ya da hiç ağır olmayan gümüş gondol, gümüş şekerlik, tepsi gibi ürünler satın. Bizim için hiç fark etmez. Eşyalarınız ne kadar fazla veya ağır olursa olsun alacak kapasitede aracımız, taşıyacak arkadaşlarımız mevcuttur.

İkinci el klima, elbise dolabı, karyola, Ikea mobilya demonte edilmesi gereken eşyalarınızı gerektiği gibi söküyoruz. Arkadaşlarımız kısa sürede eşyalarınızı aracımıza taşıyarak yüklüyor. Bu arada duvarlarınıza ve diğer eşyalarınıza kesinlikle zarar vermiyoruz.

Ödeme Ne Zaman, Nasıl Yapılıyor?

Ödemenin nasıl yapıldığını siz belirliyorsunuz. İsterseniz nakit isterseniz eft veya havale ile ödeme yapabiliriz. Eşyalarınız toparlanıp araca yüklendikten sonra anlaştığımız rakam üzerinden ödeme yapılacaktır. Ekibimiz fiyat düşürmek için eşyalarınıza kusur bulmaya çalışmayacak, sizi mağdur duruma düşürecek hiçbir işleme başvurmayacaktır.

2. İkinci El Eşya Almak İstiyorum

2.el eşya almak isteyen müşterilerimize de elbette ki hizmet verebiliyoruz. Satın aldığımız 2.el beyaz eşya, televizyon, mobilya, koltuk, baza yatak gibi ürünleri mağazamızda beğeninize sunuyor, uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Küçükyalı spotçular çarşısı içinde bulunan mağazamızı ziyaret ederek ihtiyacınız doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 2.el eşya alırken mümkün olduğu kadar temiz ve sağlam ürünler almaya gayret ediyoruz. Çok yıpranmış, kir pas içinde kalmış, problemli ürünleri maalesef almıyoruz. Dolayısıyla bizde eşya almak için gelen herkese de sorunsuz, sağlam ve kaliteli eşyalar sunuyoruz. Alacağınız eşyaların tamamı adresinize ücretsiz nakliye ile gönderilirken montaj ve kurulum hizmetini de ücretsiz olarak sunuyoruz.

İkinci el eşya fiyatları her zaman aynı seviyelerde olmadığı için spotçudan eşya dizmek kaça mal olur sorusunun cevabını merak edenlere net bir şey söylememiz mümkün olmuyor. Ancak aklınızda spot eşya fiyatları ile ilgili sorular varsa yazımıza göz atabilirsiniz. Spotçudan ev dizmek kaça mal olur?

Bizi Takip Edin
2022-10-30T22:00:51+03:001 Ekim 2016|0 Yorum

Yorum Yap