Maltepe Gümüş Eşya Alanlar

Maltepe Gümüş Eşya Alanlar

Tüm İstanbul genelinde gümüş eşya alım satım işi ile ilgilenen firmamız Maltepe ilçesine de aynı hizmeti sağlamaktadır. Diyelim ki ailenizden size kalan bir takım objeler var ve bunun değerinin ne olduğunu bilmiyorsunuz. Ama bir yandan merak ediyor, değerli olması halinde satmayı düşünüyorsunuz. En doğru fiyat teklifini, en doğru bilgiyi nasıl alacak kime güveneceksiniz? Elinizde bulunan ama gümüş olup olmadığını bilmediğiniz ya da gümüş olduğundan emin olduğunuz eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Nasıl mı?

Maltepe gümüş eşya alanlar nerede, gümüşlerimi kime satabilirim, elimdeki eşya gümüş mü, kaça alıyorsunuz gibi soruları çokça duyuyoruz. Merak etmeyin bu ve bunlar gibi pek çok sorunuzun cevabını vereceğiz. Böylece hem değerinde satış yapmış olacak hem de kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirmiş olacaksınız.

Kapalıçarşı gümüş fiyatları ne ise o fiyat üzerinden alım yapacak olan ekibimiz ödemeyi de hemen nakit yapacaktır. İsterseniz gümüş nasıl satılır, Maltepe ilçesinde nasıl hizmet veriyor nasıl alım yapıyoruz bundan bahsedelim.

Maltepe Gümüş Alan Yerler

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak gümüş satmak istiyorum demeniz üzerine ekibimiz sizden ürün fotoğraflarını isteyecektir. Verdiğimiz numaranın whatsapp hattına kısa gümüş olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızın fotoğraflarını hemen gönderebilirsiniz.

Arkadaşlarımız fotoğrafları inceleyecek, eğer eşyalarınız gümüş ise sizden randevu alarak adresinize gelip yerinde görerek tek tek tartacaktır. Tartım işlemi beraberimizde getireceğimiz hassas terazi ile yapılmakta, ürünler ayar numaralarına göre ayrılmaktadır.

Maltepe gümüş alan yerler, gümüşçüler ve gümüş alım satım işleri ile ilgilenen bizim gibi firmalar için önemli olan hem ürünün ayarı hem de ağırlığıdır. Gümüş olan bir ürün ne kadar ağırsa o kadar değeri artar. 200 gram bir ürün ile 1500 gr gümüş eşya aynı değildir. Bir diğer değer katan, fiyat teklifimizi artıran detay da ayar numarasıdır. 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar en çok görülen çeşitleridir ki en değerlisi de 925 ayar gümüştür.

900 ayarın gram fiyat teklifi farklı, 925 ayar veya 800 ayar gümüş gram teklif fiyatımız farklıdır. 800 ayar gümüş ne kadar, 900 ayar ne kadar veya 925 ayar gümüş kaç para gibi soruların net cevabı olmaz. Çünkü bu fiyatlar günlük hatta saatlik olarak serbest piyasada değişir. Ancak bizi aradığınız zaman size gram üzerinden fiyat teklifinde bulunabiliriz. Tek şartımız bize satacağınız ürünün gerçek gümüş olmasıdır. Alman gümüşü, kaplama veya İngiliz gümüşü dediğimiz gümüşleri alamıyoruz.

Gümüş Satarken Siz Mi Getiriyorsunuz Biz Mi Alıyoruz?

Maltepe gümüş eşya alanlar için firmamızı tercih etmeniz halinde ekibimiz adresinize gelerek kapınızdan teslim alacaktır. Yani sizi yoracak, zahmete sokacak bir durum söz konusu değil. Ayrıca elinizdeki gerçek gümüş mü yoksa sahte mi bununla ilgili en doğru bilgiyi de ekibimize sorarak öğrenebilir, isterseniz konu ile ilgili yazımıza göz atmak için tıklayabilirsiniz.

Gümüş gondol, şamdan, şekerlik, küllük, çerçeve, tabak, bardak altı, peçetelik, mumluk gibi her türlü objenizi satın alabiliyoruz. Ekibimiz sadece Maltepe ilçesinde değil tüm İstanbul genelinde aktif çalışmaktadır. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2021-10-04T15:34:00+03:003 Ekim 2021|0 Yorum

Yorum Yap