Bağcılar İkinci El Eşya Alan Yerler

Bağcılar İkinci El Eşya Alan Yerler

Bağcılar 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederek kısa sürede pek çok eşyanızı satabilirsiniz. Artık pek çok insanın derdi haline gelen kullanılmayan eşyalar için bir çareniz var. Hem de hiç zahmet çekmeden, sağa sola bedava dağıtmadan, üstüne para alarak. Nasıl mı? Yazımızın sonraki satırlarında ikinci el eşya nasıl nakite çevrilir, nasıl fiyat alınır, bize ne satabilirsiniz tek tek cevaplayacağız.

Amacımız yıllardır piyasada edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktır. Çünkü bundan önce eşyalarını satın aldığımız pek çok insanın eşyalarını satarken büyük hatalar yaptığına şahit olduk. Bu hatalar sebebiyle eşyaları neredeyse bedava fiyatına satılmış oluyor.

Bağcılar 2. İkinci El Eşya Satışı İçin Ne Yapmalısınız?

Bağcılar ikinci el eşya alım satım işleri için gelen her talebi detaylı şekilde değerlendiriyoruz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak ya da whatsapp veya email (umutspot@gmail.com) üzerinden göndereceğiniz fotoğraflar sayesinde kısa süre içerisinde fiyat teklifi verebiliyoruz. Verdiğimiz fiyat konusunda anlaşma olması halinde ise aynı gün içinde Bağcılar ilçesindeki adresinizden eşyalarınızı teslim alıyoruz.

Taşıma, Nakliye, Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Bağcılar spot eşya alanlar olarak alımlarımızı kendi kamyonlarımızla yapıyoruz. Satmak istediğiniz ürün az miktarda da olsa, çok fazla da olsa alım yapabilecek araç kapasitesine sahibiz. Bizim için önemli olan eşyalarınızın azlığı veya çokluğu değil satılabilir, temiz ürünler olmasıdır. Neticede biz de bu işin ticaretini yapıyor, sizden aldıklarımızı talep eden müşterilerimize nakit olarak satıyoruz.

Ödeme ise anlaştığımı rakama sağdık kalınarak nakit yapılacaktır. İsteyen müşterilerimiz için eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz. 2.el eşya alımı yaparken hızlı şekilde taşıyor, duvarlarınıza ve diğer eşyalarınıza zarar vermiyoruz.

Ekibimiz Hangi Tür Eşyaları Alıyor?

Satabileceğimiz, temiz, sağlam her türlü eşyayı alıyoruz desek yanlış söylemiş olmayız. Beyaz eşya, televizyon, koltuk, klima, masa sandalye, ofis mobilyası, deri koltuk, gümüş, plak, pikap, yatak odası, bahçe mobilyası ilk aklımıza gelenler. Evinizde, ofisinizde, bahçenizde, deponuzda bekleyen, artık kullanmayacağınız eşyalarınızı hemen değerlendiriyoruz. Benim eşyam para etmez, almazlar diye düşünmeyin. Sadece birkaç fotoğraf göndererek bizden teklif alabilirsiniz.

Bağcılar 2. ikinci el eşya alanlar olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, sizi memnun edecek kaliteli hizmeti titizlikle sunmaya gayret ediyoruz. Umut Spot olarak uzman ekspertiz ekibimizle yılların tecrübesini birleştirerek çalışıyoruz. Size de hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bağcılar 2. İkinci El Eşya Alanlar

Bağcılar 2. İkinci El Eşya Alanlar

Bizi Takip Edin
2021-12-22T22:47:48+03:003 Temmuz 2017|0 Yorum

Yorum Yap