Bayrampaşa 2. İkinci El Eşya Alanlar

Bayrampaşa 2. İkinci El Eşya Alanlar

Bayrampaşa 2. ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilir, eşyalarınızı istediğiniz zaman kısa süre içinde satabilirsiniz. Hemen hemen herkesin evinde, dükkanında, ofisinde, bahçesinde elden çıkarmak istediği, para eder mi etmez mi diye düşündüğü eşyaları vardır. Ne olacak bu eşyalar? Ne yapmayı düşünüyorsunuz? Hiç düşünmenize, ne yapabilirim diye sağa sola danışmanıza gerek yok. Umut Spot olarak size bu konuda hizmet verebilir, eşyalarınızı nakite çevirebiliriz. İsterseniz size satış süreci nasıl başlar nasıl devam eder bunlardan bahsedelim.

Bayrampaşa 2. İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşler

Ev, ofis, bahçe veya depo eşyası satışı yapmak istiyorsanız eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp (0533 493 33 90) veya email (umutspot@gmail.com) yolu ile gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz fotoğraflar ekibimiz tarafından incelendikten kısa süre sonra size dönüş yapılacak, olumlu olumsuz cevap verilecektir. Eğer olumlu ise yani alabileceğimiz türden eşyalarınız varsa hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Teklif ettiğimiz fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde ekibimiz istediğiniz gün Bayrampaşa ilçesindeki adresinize gelerek nakit alım yapıyoruz. Hepsi bu kadar. Yapmanız gereken bir kaç fotoğraf gönderip eşyalarla ilgili bilgi vermektir.

2. İkinci El Eşya Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bizim için önemli olan eşyalarınızın temiz ve sağlam olmasıdır. Kırık dökük, yanık yırtık, arızalı, sorunlu eşyaları satamayacağımız için maalesef sizden de alamıyoruz. Elbette sıfır eşya kadar kusursuz ürünler beklemiyoruz ama satışı mümkün olmayacak kadar yıpranmış eşyalar için de alım yapamıyoruz.

Mesela 2.el beyaz eşya alacağımız zaman çalışmayan, arızalı ürünleri almak yerine orijinal, çalışır vaziyette olan eşyaları tercih ediyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın gibi eşyaların alımında bu detaylara dikkat edilir.

Koltuk takımı, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk, yatak odası gibi eşyaların fiyatlandırılmasında da marka, model ve ürünlerin ana malzeme kaliteleri önemlidir. Doğtaş, İstikbal, Bellona, Yataş, Mudo, İkea gibi markalar tercih edilen değerli mobilyalar üretirler.

Bayrampaşa 2. İkinci El Eşya

Bayrampaşa ikinci el eşya alımı için tüm nakliye, taşıma, yükleme ve demonte işlemlerini ücretsiz olarak kendimiz hallediyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Bayrampaşa olsun, başka bir bölge olsun 2.el eşya alımı yapacağımız zaman kendi nakliye araçlarımız ve ekibimizle hizmet veririz. Dolayısıyla sizden hiçbir ücret talep etmiyor, zahmet vermiyoruz. Eşyalarınız çok kısa süre içinde demonte edilip araca yüklenir. Hangi fiyatta anlaştıysak nakit, eft veya havale ile anında ödemesi yapılır.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Tek tek saymak, alabileceğimiz her eşyayı buraya sığdırmak pek mümkün olmasa da bir kaç örnek vererek fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz. Günlük hayatınız içinde sürekli kullandığınız belli başlı ürünlerden başlayalım. 2.el beyaz eşya, televizyon, koltuk takımı, bahçe mobilyası, masa sandalye, baza yatak, L koltuk, ofis mobilyası, deri koltuk şeklinde örneklenebilir. Bir de eski eşya grubu olarak adlandırdığımız ürünlerden bahsedelim.

El halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, plak, aslan ayak masa, sevr, tablo, aksesuar, cam eşya, antika obje gibi eşyaları da alıyoruz. Hem de uzman expertiz ekibimizin değerlendirip fiyatlandırmasıyla. Siz siz olun eşyalarınızı satacağınız zaman Bayrampaşa 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edin. Aksi halde bu işi komisyonla yapan, al satçı kişilerle muhatap olur eşyalarınızı değerinin çok altında satarsınız.

Umut Spot olarak bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi çok iyi biliyor, sizi memnun edebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Pazar dahil haftanın 7 günü bizi arayabilir, fiyat teklifi alabilir, kısa sürede satış yapabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2021-12-23T00:00:05+03:002 Temmuz 2017|0 Yorum

Yorum Yap