Avcilar-2.-Ikinci-El-Esya-Alanlar

Avcılar ikinci el eşya, Avcılar spot eşya alanlar

Avcılar 2. ikinci el eşya alanlar olarak size hizmet sunmamızı ister misiniz? Avcılar’dan eşya satmak için ne yapmalısınız, 2.el beyaz eşya nasıl satılır, 2.el televizyon kaça satılır? Bu soruları gün içinde o kadar çok duyuyoruz ki biz de açıklama yapma gereği duyduk. Eskici, spotçu, ikinci elci olarak bilinen bizim gibi firmalar ne tür eşyalar alır satar, neye göre fiyat verirler hepsinden tek tek  bahsedeceğiz. Amacımız eşyalarımı satmak istiyorum ama nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum diyen herkes için doğru bilgiler vermek ve karar aşamasında bizi tercih etmelerini sağlamaktır.

Kullanılmış eşya alan firmalar Anadolu Yakası olsun, Avrupa Yakası olsun İstanbul’un pek çok yerinde görülebilir. Eğer elden çıkarmak istediğiniz, kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınız varsa bunları daha fazla bekletmek yerine para çevirmek daha mantıklı olmaz mı? Elbette olur ama bu aşamada önemli olan eşyanızı kime, nasıl satacağınızdır. Çünkü eşyalarınız değerinde ve sorun yaşamadan satmanın en doğru yolu budur. Yazımızın ilerleyen satırlarında eşyalarınızı satarken nasıl bir süreç izlemeniz gerektiğinden ve aklınıza takılan diğer soru işaretlerinden bahsedeceğiz. Ambarlı Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi gibi semtlerinin tamamına ulaşan ekibimizden bahsetmeye başlıyoruz.

Avcılar 2. İkinci El Eşya Satış Süreci

İkinci el eşya satış süreci hakkında tam ve doğru bilgi sahibi olursanız hem eşyalarınızı değerinde satabilirsiniz hem de hata yapma ihtimaliniz çok düşük olur. Eğer bizim gibi işini profesyonelce yapan bir firma tercih ederseniz çok daha keyifli bir alışveriş olur. O halde eşyalarınızı satarken nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatalım.

  • Tek yapmanız gereken nakite çevirmek istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile göndermektir.
  • Arkadaşlarımız gönderdiğiniz fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, olumlu veya olumsuz cevap verecektir.
  • Olumlu cevap verirsek yani eşyalarınız bizim almak isteyeceğimiz türden ürünlerse fiyat teklifimizi de söylüyoruz.
  • Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün ve saatte Avcılar 2.el eşya alımı için adresinizde oluyor, ödemesini yaparak eşyalarınızı satın alıyoruz.

Hiç kime eşyasını satarken problem yaşamak, değerinin altında bir ücrete satmak istemez. Düşünsenize yüklü miktarda ödeme yaparak satın aldığınız eşyanızı yok pahasına satmak sizce de kötü bir deneyim olmaz mı? Değerinde ve hızlı satış ve yukarıda maddelerle anlattığımız süreci sorunsuz yaşamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eşyalarınıza Neye Göre Fiyat Teklifi Veriyoruz?

Avcılar 2. ikinci el eşya alanlar fiyat teklifi verirken bazı detaylara dikkat ederek teklif sunarlar. Eşyalarınızın sizin gözünüzde çok değerli olduğunu biliyoruz ama bir de piyasada değeri olup olmadığını düşünmelisiniz. Mesela çok az kullandığınız, ilk günkü gibi duran koltuğunuzun modeli geçmişse bunu almamız pek mümkün olmuyor. Çünkü insanlar bizden kullanılmış eşya alıyor olsa da çok eski model, yıpranmış ürünler almak istemiyorlar. Biz de alımlarımızı bu doğrultuda yapıyor, satın alma kriterlerimizden size de bahsetmek istiyoruz.

Eşyalarınızın Temiz Olup Olmadığına

Eğer satmak istediğiniz eşyanız temizse şansınız çok yüksek demektir. Çünkü ikinci el eşya alanlar temiz ürünleri daha yüksek fiyata satabildikleri için sizden de yüksek fiyata satın almaktadır. Özellikle ikinci el koltuk takımı, L koltuk, masa sandalye, baza yatak, gerçek deri koltuk gibi ürünler temiz ise alınmaktadır. Elbette sıfır eşya kondisyonunda ürünler beklemiyoruz ancak yıpranmış, modeli geçmiş ürünleri pek tercih edilmiyor.

Sağlam Olup Olmadığına

Özellikle ikinci el beyaz eşya alanlar ürünlerin sağlam olup olmamasına çok önem verir. Arızalı, sorunlu, yıpranmış beyaz eşya için maalesef alım yapamıyoruz. Çünkü tamir edilmiş bir ürün daha sonra aynı yerden tekrar sorun çıkardığı için uzun süreli bir kullanım sunmuyor. Bu da müşterilerimizin mağdur olmasına sebep oluyor. Aynı şekilde 2.el mobilya alırken yıllarca kullanılmış, kondisyonu bozuk, deforme olmuş ürünleri satın alamıyoruz. Kısacası bir eşya ne kadar yeniye yakınsa veya ne kadar temizse o kadar değerli olur.

Markasına

Ne tür 2.el eşya alırsak alalım marka her zaman önemlidir. Olmazsa olmaz demek doğru değil ama satın alımlarımızda fiyatı artıran bir etken olduğu kesin. Eşyanın markasının önemi en çok 2.el televizyon alırken ortaya çıkar. Samsung, Lg, Sony, Philips, Panasonic, Toshiba gibi yüksek teknoloji üreten markalar her zaman iyi fiyat teklifi alır. 2.el beyaz eşya alımlarında Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Profilo, Altus, Regal gibi markalar da çok tercih edilir. Mobilya satmak istiyorum diyen müşterilerimizin Mudo Concept, Ikea, Bellona, İstikbal, Doğtaş, Yataş, Enza, İdaş gibi bilinen markalarına da ilgimiz yüksek oluyor.

Bize Ne Tür İkinci El Eşya Satabilirsiniz?

Şimdi de ne tür 2.el eşya satabileceğinizden bahsetmeye. İkinci el eşya dediğimiz zaman insanın aklına yüzlerce eşya gelebilir. Biz hangilerini satın alıyoruz bunu da örneklerle anlatmak daha akılda kalıcı olmasını sağlayacaktır. Avcılar 2. ikinci el eşya alanlar; buzdolabı, beyaz eşya, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, Led televizyon, bilgisayar, gerçek deri koltuk, masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası, bahçe mobilyası gibi ürünler almaktadır.

Plak, pikap, el halısı, Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, Bünyan halısı, gümüş eşya, eski obje, antika obje, varaklı mobilya, Rolex saat gibi değerli eşyalarınızı da alıyoruz. Uzman ekspertiz ekibimiz kıymetli eşyalarınızı da en doğru şekilde değerlendirecektir. Klasik eşya da olsa antika eşya da olsa ekibimiz size en doğru fiyat teklifini verecek ekspertiz ekibine sahibiz. İsterseniz bir kaç fotoğraf göndererek isterseniz bizi adresinize davet ederek kolaylıkla fiyat teklifi alabilirsiniz.

Neden Umut Spot?

Neden bizi tercih etmenizi istediğimizi de bir iki satırla izah etmek istiyoruz. Eşya satmak basit olsa da hizmet vermek çok zor, aynı zamanda emek isteyen bir iştir. İnsanların evlerine, odalarına, iş yerlerine girmek, özel eşyalarının olduğu ürünleri kontrol etmek için onların size güven duyması gerekir. Dışarıdan gelen bir yabancıyı evinize almayı bırakın kapınızı bile tıklasa huzursuz olursunuz. Ancak daha önce hiç karşılaşmadığınız, tanımadığınız bir firma eşyalarınızı görmek için evinize, ofisinize, iş yerinize geliyorsa sizin sonuna kadar güveneceğiniz insanlar olmalıdır.

Umut Spot olarak 15 yıldır aynı yerde faaliyetlerimizi sürdürüyor, gün içinde onlarca insanla telefonda görüşüyor, bir ay içinde onlarca insanın evine giriyor, bir yıl içinde yüzlerce insandan 2.el eşya alıyoruz. İşimizi severek yaptığımız gibi karşımızdakine de kibar, profesyonel ve samimi yaklaşmaya özen gösteriyoruz. Böylece hem müşterilerimiz için keyifli bir alışveriş deneyimi oluyor hem de hiçbir sorun yaşamadan iki tarafında memnun olduğu gibi süreç tamamlanıyor.

Nakliye ve Ödeme Koşulları Neler?

Avcılar 2. ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızın nakliyesini kendi ekibimiz ve aracımızla yapıyor, sizden bu işlemler için hiçbir ekstra ücret talep etmiyoruz. Ne kadar fazla eşya satarsanız satın yeterli büyüklükte nakliye aracımız mevcuttur. Ödeme konusunda da müşterilerimizi hiç üzmüyor, zor durumda bırakmıyor eft, nakit veya havale seçeneklerinden hangisini isterlerse o şekilde ödeme yapabiliyoruz.

Bizi Takip Edin
2022-08-01T08:20:54+03:004 Temmuz 2017|0 Yorum

Yorum Yap