Son dönemlerde evlerde alışılmış tam boy fırın, aspiratör veya set üstü ocak yerine ankastre ürünler kullanılmaya başlandı. Böylelikle hem yerden tasarruf sağlandı hem de daha şık bir görüntü elde edildi. Kullanıcılar tarafından yeni tanınan bu eşyalar pek çok marka tarafından üretilip satışa sunulduğu için herkesin bütçesine hitap eden modelleri bulmak mümkün. Yazımızın devamında en çok satılan ankastre modelleri ve fiyatları ile işinize yarayacak bilgiler vereceğiz.

Sıfır ankastre modelleri ve fiyatları ile ilgili araştırma yaparak bütçenizi doğru kullanabilir, zevkinize göre bir ürün seçebilirsiniz. Yabancı markaların yanı sıra yerli markalar da birbirinden kaliteli ve farklı renklerde ürünler üretiyor. Size fikir verecek bir kaç marka ve model ile başlayalım.

Ankastre Eşya Nedir?

Evinizdeki hazır dolapların içine entegre edilip monte edilecek şekilde üretilen gömme üretilen ürünlerdir. Bu ürünler normal tam boy beyaz eşyalarla aynı ölçülerde olmadığı için daha az yer kaplar ve daha kullanışlıdır.

En Çok Kullanılan Ankastre Eşyalar Nelerdir?

Kullanım alanı genişledikçe ankastre eşya çeşitleri de artmaya başladı. Ankastre fırın, ocak, davlumbaz, aspiratör, buzdolabı, bulaşık makinesi, mikrodalga, mini fırın ilk aklımıza gelenler. Çeşit bu kadar fazla olsa da set dediğimizde akla ocak, fırın ve davlumbaz gelir. Zamanla farklı ürünler çıksa da şuan için başlıca modeller bunlar. Şimdi en çok satılan ankastre fiyatları kısmına geçelim.

Vestel Eğik Gri Buharlı Lightfry Set

Vestel-Ankastre-Set-Fiyatlari

Sıfır Vestel ankastre set fiyatları

Vestel beyaz eşya konusunda olduğu gibi ankastre set fiyatları 2024 konusunda da oldukça iddialı. Beyaz, inox, gri modellerin dışında bunların rustik modellerini de üreten Vestel, en çok seçenek sunan markalardan biri. Bu set buharlı pişirme özelliği olan multifonksiyon fırın, cam ocak ve dokunmatik eğik cam davlumbazdan oluşmaktadır. Fiyata montaj ve 3 yıl ücretsiz servis dahil

Vestel Ankastre Set Fiyatı 2024 : 29.599 TL

Diğer Vestel Ankastre Modelleri için tıklayabilirsiniz.

Arçelik Gri Üçlü Buhar Destekli Cam Set

Arcelik-Gri-Cam-Ankastre-Set

Arçelik gri cam ankastre set fiyatları

Ülkemizin en çok beyaz eşya satan markası olan Arçelik, kullanıcılar için pek çok seçenek sunmaktadır. Tamamı gri, ısıya dayanıklı camdan üretilmiş olan set içindeki ocak düğmeden ateşlemeli ve gaz emniyetlidir. Fırın multifonksiyonlu ve buhar desteklidir. Davlumbaz da güçlü çekişe sahip, dokunmatik ve şık bir tasarıma sahiptir. Ürün tercih edilebilir kalitede ve uygun fiyatta satışa sunulmaktadır.

Arçelik Ankastre Set Fiyatı 2024 : 28.089 TL

Diğer Arçelik Ankastre Modelleri için tıklayabilirsiniz.

Bosch BQ2W0P460T Ankastre Set

Bosch-Beyaz-Ankastre-Set-Fiyatlari

Bosch beyaz ankastre set fiyatları

Beyaz eşya modelleri kullanıcılar tarafından en çok tercih edilip güven duyulan markaların başında gelen Bosch, ankastre grubunda da iddialı. Akıllarda bu markanın pahalı olduğu ile ilgili bir algı olsa da sanılanın aksine Bosch ankastre fiyatları diğer yerli markalarla aynı seviyelere gelmiş durumda. Yukarıda gördüğünüz model beyaz, cam seridir. 3D hotair ısıtma teknolojisine sahip fırını, gaz emniyetli ocağı ve çok şık beyaz, dokunmatik davlumbazı içeren set çok kullanışlıdır.

Bosch Ankastre Set Fiyatı 2024 : 28.740 TL

Diğer Bosch Ankastre Modelleri için tıklayabilirsiniz.

Kumtel Dizayn Gri Cam Ankastre Set

Kumtel-Ankastre-Set-Fiyatlari

Kumtel ankastre set fiyatları

Diğer markalara oranla %50 ye yakın oranda daha uygun fiyatlar sunan Kumtel, büyük markalardan daha fazla ankastre set seçeneği sunuyor. Standart turbo fırını, emaye ızgaralı ve cam yüzeyli ocağı ile üç kademeli, led lambalı davlumbazı olan set tercih edilebilir. Kumtel fırınlarda bulunan HARR (hareketli rezistans) sayesinde rezistans çevresi ve fırın içini çok daha kolay ve hızlı temizleyebilirsiniz.

Kumtel Ankastre Set Fiyatı 2024 : 9.150 TL

Diğer Kumtel Ankastre Modelleri için tıklayabilirsiniz.

 

Silverline Ankastre Set Fiyatları

Silverline-Ankastre-Set-Fiyatlari

Silverline ankastre fiyatları

Yazımızı hazırlarken markaların internet siteleri üzerinden araştırma yapmayı uygun gördük. Ancak Silverline internet sitesinde ürünler set olarak değil tek tek sunulduğu için set fiyatı vermedik. Bunun yerine sizin için bir set oluşturup siteden belirtilen fiyatları topladık. Yukarıda gördüğünüz set tamamen cam ve oldukça kaliteli. Rakipleri ile hemen hemen aynı özellikte sunduğu bu setin ortalama fiyatını aşağı yazacağız.

Silverline markası ankastre set fiyatları 2024 listemizde önem verdiğimiz markalardandır. Firma abajur model davlumbaz satışı ile diğer markalardan ayrılmakta, aldığı ödüllerle son dönemlerde pek çok projede tercih sebebi olmaktadır. Açıkçası marka ile ilgili set fiyatı alamadığımız için üzüldük. 🙁

Silverline Ankastre Set Fiyatı 2024 : 18.500 TL

Diğer Silverline Ankastre Modelleri için tıklayabilirsiniz.

Uğur Fry Art Cam Beyaz Ankastre Set

Ugur-Ankastre-Set-Fiyatlari

Uğur ankastre set fiyatları

Daha önceden derin dondurucu üretiminden bildiğimiz güvenilir markalardan olan Uğur, şimdi de ankastre set üretimine girdi. Daha önce Uğur derin dondurucu alıp memnun kaldıysanız ankastre tercihinizi buradan yana kullanabilirsiniz. Markanın ürünlerini incelediğimizde fiyatların A sınıfı markalar seviyesine yakın olduğunu gördük. Bu fiyata biraz daha ekler Bosch, Arçelik alırım derseniz o da sizin tercihiniz olur.

Uğur şimdilik 15 farklı ankastre set modeli sunuyor ki bu çok iyi bir rakam. Cam, inox, gri, beyaz gibi seçenekler sunan markanın ürünleri rakipleri ile hemen hemen aynı. Yazımız içinde çok iddialı modeller yerine ortalama, herkesin ulaşabileceği ürünleri sunduğumuz için setler arasında çok büyük farklar yok.

Uğur Ankastre Set Fiyatı 2024 : 22.500TL

Diğer Silverline Ankastre Modelleri için tıklayabilirsiniz.

Süsler 3314 Ankastre Set

Yerli üretim, uygun fiyatlı markalardan biri de Süsler firmasıdır. Koçtaş gibi pek çok yapı marketlerde görebileceğiniz bu markanın setleri oldukça uygun fiyatlı. Bizim incelediğimiz 3314 modelinde 11 fonksiyonlu, A sınıfı, 65 litre fırın, gaz emniyetli, otomatik çakmaklı ocak, 60 cm lik uzaktan kumandalı davlumbaz yer almaktadır. Set 3 yıl garanti altında olup fiyata montaj dahil değildir.

Süsler Ankastre Set Fiyatı 2024 : 12.500 TL

Diğer Süsler Ankastre Modelleri için tıklayabilirsiniz.

Daha fazla örnek vererek farklı fiyatlar çıkarılabilir. Arçelik-Beko-Altus, Siemens-Bosch-Profilo, Vestel-Seg-Regal aynı grup markaları olduğu için bu markalardan yalnızca birini aldık. Çünkü fiyat ve modeller birbirlerine çok yakın. Ankastre set fiyatları 2024 yazımızda yer alan marka ve modeller size pahalı geldiyse 2.el ankastre alanlar ile görüşerek daha cazip fiyatlarla ürün satın alabilirsiniz. Temiz, sağlam durumdaki 2.el ankastre set almak için Küçükyalı Spotçular Çarşısı içinde yer alan Umut Spot mağazamızı gezebilir, cadde üzerindeki diğer esnaflardan da fiyat alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-02-04T19:55:01+03:004 Şubat 2024|0 Yorum

Yorum Yap