İkinci El Macbook Alanlar

İkinci El Macbook Alanlar

Teknolojik ürünlerinin tasarımları, ergonomileri, dizaynları ve yazılımları ile herkesin beğenisini kazanan Apple firması tarafından üretilen ürünlerden biri de Macbook bilgisayardır. İnce tasarımı, kaliteli malzemesi ile bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilen, yeni modelleri dört gözle beklenen bu harika ürünler her modelinde yeni özellikler sunmaktadır. Kendi yazılımını ve güvenlik sistemini kullanan Apple, İphone, İpad gibi ürünlerinde kullandığı yazılımın aynısını Macbook için de kullanmaktadır.

İkinci el macbook alanlar olarak şeklinde bir arama yaparak 2.el satış yapmak istediğinizde pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih etmeniz halinde cihazlarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan satın alabiliriz. İkinci el Macbook satmak istiyorum ama kimi arayacağımı bilmiyorum diyorsanız 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

2.El Macbook Nasıl Satılır?

Çok kolay. Bizleri irtibat numaralarımızdan (0533 493 33 90) , mail adresimizden (umutspot@gmail.com) veya sitemizde bulunan canlı destek hattımızdan, satmak istediğiniz ürünle ilgili bilgilendirmeniz yeter.

  • Cihazın seri numarası nedir?
  • Model numarası nedir?
  • Herhangi bir çizik, vuruk, kırık gibi kusurları, çalışmayan bir yeri var mı?

Bunlar bizim için önemli detaylar. Bu kriterlere göre ikinci el macbook fiyatları belirlenir. Arızlı, sorunlu, çalışmayan cihazlarınızı maalesef alamıyoruz. Cihazınızın teknik özellikleri ile ilgili bilgileri aldıktan sonra size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden nakit alım yapıyoruz.

İkinci El Macbook Bilgisayar Alanlar

İkinci El Macbook Bilgisayar Alanlar

İcloud Hesabından Çıkış Yapmayı Unutmayın

2.el İphone, Macbook veya İpad gibi ürünler alacağımız zaman İcloud hesabınızdan mutlaka çıkış yapmış olmanız gerekmektedir. Aksi halde ürününüz bir başkası tarafından kullanılamaz hale gelir. 2.el Mac alan yerler ürün satın alacağı zaman buradan çıkış yapıp yapmadığınıza önem verirler. İkinci el Apple Laptop yani Macbook alacağımız zaman modeline, üretim yılına ve özelliklerine göre sizlere fiyat veriyoruz.

Gerek İphone gerek İpad gerekse Macbook kendi dalının en pahalı ürünleridir. Dolayısıyla bu ürünleri ikinci el Macbook nereden alınır, ikinci el macbook fiyatları ne seviyede gibi sorularınız da olabilir. Eğer aradığınız zaman stoklarımızda cihazımız varsa size yardımcı olabiliriz. Siz yeter ki Macbook satın alan yerler için bizi tercih edip ekibimize güvenin. Arkadaşlarımız tüm İstanbul genelinde aktif hizmet vermektedir. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek satın aldığımız ürünleri görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-06-20T16:28:09+03:0030 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap