Ankastre eşya günümüzden özellikle yeni inşaatlarda kullanılan, Türkçe karşılığı gömme demek olan eşyalardır. Ankastre mutfaklar buzdolabı, setüstü ocak, bulaşık, fırın, mini fırın, mikrodalga, davlumbaz gibi ürünleri hazırlanmış yerlerine yerleştirerek alan kazanmak ve daha kullanılabilir bir mutfak dizayn etmek için tasarlanmıştır. Tabi özel tasarlanmış bir mutfakta ürünler de özel ölçülerde ve yapılarda olmaktadır. Nasıl mı?

Örneğin ankastre setüstü ocak diğer setüstü ocaklardan farklı olarak alt tarafı kapalı açık olarak üretilir ve bu açık kalan kısım hazır olan yere yerleştirilerek silikon ile yapıştırılır. Ankastre fırın da normal fırından çok farklı üretilir. Normaline göre boyu daha kısa olsa da derinlik ve iç hacim açısından aynı olan ankastre fırın, ankastre setüstü ocak için ayrılan yerin hemen altına yerleştirilir. Buzdolabı, mini fırın, mikrodalga gibi ürünler de aynı şekilde kendilerine ayrılan yerlere yerleştirilir.

2.-İkinci-El-Ankastre-Alanlar

2. ikinci el ankastre eşya alanlar

2. İkinci El Ankastre Eşya Nasıl Satılır?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz hemen fiyat teklifimizi iletecek anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapacaktır. Kullanıcıların en çok merak ettiği konu ise farklı markalardaki ürünlerin ölçülerinin değişip değişmediğidir. Oysaki markası ne olursa olsun ölçüleri aynı olmak zorundadır. Ürünler genellikle normaline göre daha minimal ve fonksiyonel üretilir. Ankastre eşya üretiminde çoğu zaman inox dediğimiz çelik kullanılırken son zamanlarda retro eşya modasından dolayı beyaz ve sarı renkler kullanıldığı da görülmektedir.

İşin ikinci el eşya boyutuna gelirsek, alıp kullanmadığınız sıfır eşya olarak bir köşede kalan veya kısa süreli kullandığınız temiz durumdaki ankastre eşya satışı yapmak için bizleri arayabilirsiniz. İkinci el eşya alımı için adresinize geliyor, ücretini nakit ödeyerek satın alıyoruz. Bizleri hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-12-04T22:09:23+03:001 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap