İkinci el baza yatak alanlar için bizimle iletişime geçerek kullanmak istemediğiniz ürünlerinizi nakit satabilirsiniz. Baza yatak kime satılır, baza nedir, 2.el baza yatak kim alır gibi konuları da ele alıp bilgi vereceğiz. Neredeyse her evin ihtiyacı olan baza yatak, birbirinden farklı pek çok ölçüde görülmektedir. Kullanacak kişinin boy ve kilosuna göre tercih edilmesi gereken baza, odanın genişliği ve derinliğine göre de satın alınabilir. Genellikle 150×200 cm standart ölçü olarak kabul edilirken, bunun 10 cm daha büyüğü ve küçüğü de çok satılan ölçülerdir.

İkinci el baza yatak alanlar için İstikbal, Yataş, Bellona, İdaş, İşbir, Mondi, Bambi en çok güvenilen markalardır. İkinci el olarak müşterilerimizden baza yatak alımı yaparken bu gibi markaların ürünlerini almaya gayret ediyor, içlerinden ancak temiz ve kullanılabilir durumda olanları tercih ediyoruz. Siz de hak verirsiniz ki ikinci el baza yatak alımında çok kirlenmiş, leke içinde kalmış ürünleri almamız mümkün değildir. Leke içindeki ikinci el baza yatak hem hijyen açısından sağlıklı değil hem de ticari açıdan satılması imkansız ürünlerdir.

2.-El-Baza-Yatak-Alanlar

2.el baza yatak alanlar

İkinci El Baza Yatak Nasıl Satılır?

Baza yatak satmak istiyorum diyorsanız süreci daha iyi bilmeniz gerekir. Müşterilerimizden ikinci el baza yatak satışı için talep geldiği zaman mutlaka kendilerinden eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini rica ediyoruz. Gelen fotoğrafları inceler incelemez kendilerine olumlu olumsuz geri dönüş yapıyoruz. Fiyat konusunda mutabık kalmamız durumunda ise adresinizden nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz. Deri baza, kumaş baza, tekli baza, kapitoneli baza, profil baza, sunta baza gibi çeşitleri olan baza içinde en çok tercih edilen ise şu dönemin trendi olan kapitoneli bazadır.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza baza yatak takımızın fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz
  • Whatsapp ile kısa sürede fotoğraf gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz dönüş yapacaktır.
  • Size eşyalarınız için hemen fiyat teklifi veriyor, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden satın alıyoruz.

Bizden 2.el baza yatak alabileceğiniz gibi sıfır baza yatak fiyatlarını görmek için tıklayabilirsiniz.

Baza Yatak Alırken Nakliye ve Taşıma Nasıl Yapılır?

İkinci el baza yatak alanlar olarak müşterilerimizden eşya alırken kendi nakliye aracımızı ve ekibimizi kullanıyoruz. Yani sizden hiçbir yardım istemiyor, zahmet vermeden kısa sürede alım yapıyoruz. Baza yatağımı satmak istiyorum diyen müşterilerimize İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerinin tamamına hizmet verebiliyoruz. Satacağınız ürünleri temiz olmasına, sağlam olmasına ve markasına göre satın alıyoruz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilir, fotoğraf gönderebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-03-08T21:40:49+03:0026 Eylül 2017|0 Yorum

Yorum Yap