Sultangazi İkinci El Eşya Alanlar

Sultangazi İkinci El Eşya Alanlar

Sultangazi ikinci el eşya alanlar için bizi arayarak fazlalık eşyalarınızı hemen satabilirsiniz. Satış işlemi çok zor mu zannediyorsunuz? Kesinlikle zor değil hele ki işini bilen, spot eşya sektöründe uzun zamandır hizmet veren bir firma ile çalışırsanız daha kolay. Umut Spot olarak aradığınız bilgi birikimi, tecrübe ve deneyime sahibiz. O halde eşyalarımı nasıl satabilirim sorunuzun cevabını detaylı şekilde anlatarak deneyimlerimizi sizinle paylaşalım.

Sultangazi 2. El Eşya Alan Yerler Nasıl Hizmet Verir?

  • İlk aşamada eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermenizi istiyor, alabileceğimiz türde eşyalar değilse müşterilerimize teşekkür ediyor, alabilecek olduklarımız varsa fiyat teklifimizi sunuyoruz.
  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı ile kolaylıkla fotoğraf gönderebilirsiniz. umutspot@gmail.com mail adresimize fotoğraf gönderme seçeneğini de var
  • Eşyalarınız için sunduğumuz fiyatı onaylamanız halinde ekibimiz Sultangazi ilçesindeki adreslerinize gelerek eşya alımını gerçekleştiriyoruz. Süreç bu kadar basit, kısa ve hızlı ilerliyor. Ancak burada önemli olan ve sizden en büyük beklentimiz eşyalarınızın kusurları varsa bunları da bize söylemenizdir.
İkinci El Bahçe Mobilyası Alanlar

İkinci El Bahçe Mobilyası Alanlar

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Sultangazi ikinci el eşya alımı yaparken satabileceği türden eşyalar almaya gayret ederiz. Gün içinde pek çok bölgeden onlarca eşya satış talebi gelmekte, bu talepler arasından, perakende olarak en hızlı satabileceklerimizi tercih ediyoruz. Bu yüzden bazı kriterlere dikkat ederek alım yapıyoruz.

  • Temizliğine
  • Sağlamlığına
  • Modeline
  • Markasına dikkat ediyoruz.

Aslında her eşya kendi içinde değerlendiriliyor. İkinci el beyaz eşya alanlar için önemli olan bir kriter ikinci el mobilya alanlar için ikinci planda olabilir. Mesela mobilyada çok önemli olmayan marka detayı beyaz eşya alırken. Ancak temizlik her eşya alımında en önemli kriterdir. Üzerinde yanık yırtık olan, çökmüş, model olarak çok eski bir koltuğu almayı tercih etmeyiz. Veya kir pas içindeki bir beyaz eşya hiçbir zaman alıcı bulmaz.

Bize Ne Gibi Eşyalar Satabilirsiniz?

İkinci el beyaz eşya, led televizyon, koltuk takımı, yatak odası, L koltuk, baza yatak, masa sandalye, klima, bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası gibi eşyalarınızın alımını yapıyoruz. Sultangazi ikinci el eşya için bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Ayrıca gümüş, plak, klasik mobilya, el halısı, Hereke halısı, cam eşya, eski obje, aslan ayak mobilya, varaklı koltuk gibi eşyalarınızı da değerinde satabilirsiniz.

Eşyaların Nakliyesini ve Ödemesini Nasıl Yapıyoruz?

Sultangazi ikinci el eşya alanlar olarak nakliye konusunda da müşterilerine koşulsuz hizmet vermekteyiz. Satın aldığımız ürün her ne olursa olsun nakliyesini, taşımasını, gerekirse demonte işlemlerini ekibimizle yapıyor, sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Yani nakliye, taşıma, yükleme, sökme tamamı bize ait ödeme de hemen nakit yapılıyor.

Bizi Takip Edin
2022-01-02T22:16:00+03:0017 Nisan 2018|0 Yorum

Yorum Yap