Beyaz eşya ve dayanıklı tüketim eşyaları içerisinde kullanım alanı en geniş olanı buzdolabı dır desek doğrudur. İş yerinizde, deponuzda, yazlığınızda, evinizde pek çok tür de ve şekilde buzdolabı olabilir ve bunu çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek isteyebilirsiniz. Kombi tipi, derin dondurucu, no frost, mini, büro tipi, geniş, dar, sandık tipi, çekmeceli, inox, beyaz olmak üzere pek çok türde buzdolabı olabilmektedir. Sizinki ne tip ve türde olursa olsun bizleri arayarak ikinci el olarak satabilirsiniz.

Sadece ikinci el değil sıfır buzdolabı satacağınız zaman da bizler telefonun ucunda olacağız. İstanbul sınırları içinde nerede olursanız olun bizlere marka ve modelini verdiğiniz buzdolabınız için sizlere mümkün olan en yüksek fiyatı verebiliriz. Arçelik, Siemens, Bosch, Vestel, Profilo, Ariston, İndesit, Regal, Altus gibi herkes tarafından bilinen markaların buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşya gurubu daha yüksek fiyattan alınabilmektedir.

İkinci el veya sıfır buzdolabı alırken dikkat ettiğimiz en önemli nokta temiz, sağlam ve çalışır durumda olmasıdır. Tamir edilmesi gereken, arızalı buzdolabını alarak belli işlemlerden sonra müşterilerimize satmamız sağlıklı olmayacağı ve uzun süre kullanıma engel olacağı için tercih ettiğimiz bir yok değildir.

Bizleri arayarak buzdolabınızın marka ve modelini bildirerek veya whatsapp üzerinden fotoğraflarını göndererek fiyat alabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapılacak anlaşma halinde ise buzdolabınız aynı gün içinde adresinizden nakit olarak satın alınacaktır.

ikinci el buzdolabı

ikinci el buzdolabı

Bizi Takip Edin
2017-07-20T13:36:46+03:0019 Temmuz 2017|0 Yorum

Yorum Yap