Sıfır Eşya Alan Yerler

Sıfır Eşya Alan Yerler

İkinci el eşya alımı yaptığımız gibi sıfır eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimize de hizmet verebiliyoruz. Özellikle eşyalarını nakite çevirmek isteyen veya evlilik, nişan, düğün kararı iptal olan kişilerin böyle talepleri olmaktadır. Sebebi ne olursa olsun spot eşya satmak isteyen herkese en hızlı hizmeti verip en yüksek fiyatları sunuyoruz.

Yıllardır Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’ndan gelen talepleri cevapsız bırakmıyor sıfır beyaz eşya, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz. Bu yazıyı sizi bilgilendirmek, sıfır eşya nasıl satılır, sıfır eşya fiyatları nasıl belirlenir, spotçuya sıfır eşya satmak gibi sorularınızı cevaplamak için hazırladık. İsterseniz sözü uzatmadan yazımıza geçip sizi sıkmadan kısa bilgiler verelim.

Sıfır Beyaz Eşya Alanlar

Sıfır Beyaz Eşya Alanlar

Sıfır Eşya Nasıl Satılır?

Öncelikle sıfır eşya nedir bundan bahsetmek istiyoruz çünkü müşterilerimizin pek çoğu kısa süre kullandıkları eşyalarını sıfır olarak satmak istiyorlar. İster 1 gün ister 1 ay ne kadar kısa süre kullanılmış olursa olsun kutusundan çıkarılmış eşya 2.eldir. Sıfır eşya veya spot eşya nedir? Kutusu hiç açılmamış, servis kurulumu yapılmamış, faturası olan eşyalar sıfır olarak kabul edilir. Spot eşya nedir, hangi eşyalar spot olur şeklinde merak ettiğiniz detayları ve 2.el eşya ile arasındaki farklı anlattığımız faydalı yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

Bu tür eşyalarınızı satacağınız zaman sıfır eşya alan yerler için bizi tercih ederseniz değerin, sorunsuz ve güvenilir bir satış yapabilirsiniz. Satacağınız ürünün markasını ve modelini söylemeniz, mümkünse fotoğraflarını göndermeniz fiyat teklifi alabilirsiniz.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına fotoğraf gönderebilir veya bilgilerini yazabilirsiniz. Ekibimiz size kısa sürede dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir. Teklif ettiğimiz spot eşya fiyatını onaylamanız halinde sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinizden alım yapılır.

İnsanlar Neden Sıfır Eşya Satar?

Hiç istemesek de evlilik, nişan veya düğün iptali gibi durumlarda sıfır beyaz eşya, televizyon, klima, mobilya satış talebi çok fazla geliyor. Ya da vadeli aldığı eşyaları bizim gibi spot eşya alan yerlere satarak nakit ihtiyacını gidermek isteyenler olabiliyor. Aldığı ürünü beğenmeyenler, eşyası yerine uymayanlar da kullanılmamış eşya satmak istiyorum diyebiliyor.

Sıfır Eşya Nakliyesi ve Ödemesi Nasıl Yapılır?

Sıfır eşya alan yerler için bizi ararsanız markası ve modeli ne olursa olsun, kaç adet olursa olsun eşyalarınız alınırken kendi ekibimizi ve araçlarımızı kullanıyoruz. Size zahmet vermiyor, herhangi bir yardım talep etmiyoruz. Anlaştığımız rakamı nakit olarak ödüyor isterseniz eft veya havale de yapabiliyoruz. Sıfır veya ikinci el eşya almak istiyorum diyorsanız da Sahibinden.com sitesindeki mağazamızı ziyaret edebilir yazımızı mobilya cihazlardan okumaya devam etmek isterseniz QR kodu okutabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-05-06T16:46:41+03:0021 Ekim 2016|2 Yorum

2 Comments

  1. Kader Başar 22 Eylül 2022 - 21:32

    Berjer sıfır kaça alırsınız yer küçük olduğu için satiyorum

  2. admin 22 Eylül 2022 - 22:30

    Merhaba
    Whatsapp üzerinden fotoğraflarını gönderin isterseniz bakalım hemen
    0533 493 33 90 Whatsapp hattımız

Yorum Yap