Şerifali 2. ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek nakit satış yapabilirsiniz. İkinci el ev eşyası, ofis eşyası, bahçe mobilyası, elektronik eşya, beyaz eşya, gümüş gibi pek çok eşyanızı bize satabilirsiniz. Ama nasıl? 2.el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya fiyatları nasıl belirlenir, eşyalarım için nasıl fiyat alabilirim gibi pek çok sorunuzun cevabını ilerleyen satırlarda bulabileceksiniz. Özellikle daha önce kullanılmış eşya satmamış, nakite çevirmemiş müşterilerimizin kafalarındaki soru işaretlerini kaldırmak için adım adım, ana başlıklar halinde ilerleyeceğiz.

İkinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı değerinde satmanıza yardımcı olmayı ve 2.el eşya almak istiyorum diyen müşterilerimize uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Böylece hem siz kullanmadığınız ürünlerden maksimum fiyatla tasarruf edebilecekken ihtiyacı olan kişilerde sorunsuz ürünler alabilecek. Umut Spot olarak uzun yıllardır Ümraniye ikinci el eşya alım satım işlemleri ile ilgilendiğimiz için bölgeyi iyi biliyor, kısa sürede hizmet verebiliyoruz. Daha önce 2.el eşya alan yerler ile iş yapmadıysanız sürecin nasıl başlayıp nasıl ilerlediğini detaylı şekilde anlatacağız.

Serifali-İkinci-El-Esya-Alanlar

Şerifali ikinci el eşya alanlar

2. İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Şerifali 2. ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimize fiyat teklifi vermenin en kolay ve zahmetsiz yolunu tercih ediyoruz. Bu yolla hem biz zaman kazanmış oluyoruz hem de müşterilerimiz daha hızlı fiyat teklifi almış oluyor. Süreç nasıl ilerliyor, fiyat teklifi almak için ne yapmalısınız, 2.el eşya alan yerler nasıl fiyat teklifi veriyor? Hemen anlatalım

 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
 • Arkadaşlarımız fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yaparak olumlu veya olumsuz cevabımızı iletecektir.
 • Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise kaça alabileceğimizi belirtiyoruz.
 • Fiyat teklifimizi onaylamanız halinde istediğiniz tarih ve saatte Ümraniye Şerifali 2. ikinci el eşya alımı için adresinizde oluyoruz.

Süreci sizin için kısaca anlatmaya gayret ettik. Gördüğünüz gibi bir kaç fotoğraf göndermeniz fiyat teklifi sunmamız için yeterli olacaktır. Bu aşamada sizden ricamız eşyalarınızın kusurları varsa bize bunları da detaylı şekilde belirtmenizdir. Mesela 2.el koltuk satmak istiyorum diyor ve eşyalarınızın fotoğraflarını gönderiyorsanız koltuğun yanık yırtık, leke gibi kusurlu yerlerini de bize göndermeniz gerekir.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Bize ne tür 2.el eşya satabileceğinizi de detaylı şekilde anlatarak sizi bilgilendirmek istiyoruz. Çünkü Şerifali 2. ikinci el eşya alanlar olarak satışa sunduğunuz her türlü 2.el ev eşyası veya ofis eşyası için alım yapmamız mümkün değil. Bizim için önemli olan satabileceğimiz yani mağazamıza gelen müşterilerimizin almak isteyeceği eşyaları satın alabiliyoruz.

Peki bize ne satabilirsiniz? Şerifali ikinci el eşya alanlar ne alır, ne tür eşyalar satabilirsiniz, hangi eşyaları almıyoruz bunlardan pek çoğunu örneklerle paylaşacağız. Amacımız gereksiz aramaların önüne geçerek size zaman kaybettirmemektir.

2.el beyaz eşya, buzdolabı, klima, televizyon, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, koltuk takımı, L koltuk, masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası gibi pek çok eşyanızı bize satabilirsiniz. Bir de klasik, eski eşya grubu vardır ki bunlar biraz daha farklı ve uzmanlık gerektiren eşyalardır. Şimdi de bunlardan bahsedelim.

Gümüş eşya, gümüş obje, gümüş gondol, şekerlik, şamdan, tepsi, el halısı, Hereke halısı, Ladik halısı, Türkmen halısı, Kayseri Bünyan halısı, varaklı mobilya, madalyon takım, Rolex saat, deri koltuk gibi eşyalarınızı da değerinde satın alabiliyoruz. Farklı eşyalarınız varsa bunların değerlendirilmesi için de whatsapp yoluyla bize fotoğraf gönderebilirsiniz.

Eşyalarınızı Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

Ümraniye ilçesinin en yoğun semtlerinden olan Şerifali semtinden 2. ikinci el eşya alacağımız zaman pek çok detaya dikkat eder, buna göre fiyat teklifi sunarız. Sizden aldığımız eşyaları satabilmemiz için bu kriterlere bakmak zorundayız. Aslında 2.el beyaz eşya alanlar için farklı, 2.el mobilya alanlar için farklı detaylar, gümüş alanlar için çok başka kriterler değerlendirilir. Peki her eşya için önemsenen ortak kriterler neler?

 • Eşyaların temiz olmasına
 • Sağlam olmasına
 • Markasına
 • Modeline
 • Renklerine
 • Desenlerine
 • Satılabilir olmasına dikkat edilir.

Şerifali 2. ikinci el eşya alanlar olarak satabileceğimiz hiçbir eşya için özensiz davranmıyor, doğru fiyat teklifi veriyoruz. Doğru fiyat nedir? Umut Spot olarak teklif ettiğimiz rakamı düşürmek için bahaneler üretmiyoruz. Bu konu çok önemlidir. Size beklediğinizin üzerinde fiyat teklifi yapılabilir ancak iş satın alma aşamasına geldiğinde pazarlıklar yapılarak fiyat düşürülebilir. Bizde böyle bir durumla karşılaşmazsınız.

Nakliye İçin Ücret Ödeyecek Misiniz?

Sadece Ümraniye için değil İstanbul Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası için 2.el eşya alacağımız zaman nakliye ve taşıma ücreti tamamen firmamız ait olmaktadır. Örneğin Adem Yavuz Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağanevler Mahallesi, Aşağı Dudullu, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Dudullu, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent, Esenkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Finanskent, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Madenler, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü, Topağacı Mahallesi, Yamanevler, Yenişehir semtlerinde de olsanız nakliye bize aittir.

Satacağınız eşyaların türü ve durumu ne olursa olsun satın alabilecek ekibimiz, nakdi gücümüz ve nakliye aracımız mevuttur. Size zahmet vermeden, zorlamadan, elinizi dahi sürdürmeden eşyalarınız aracımıza yüklenecektir. Bu aşamada evinizin duvarlarına, diğer eşyalarınıza zarar vermiyoruz.

Ödeme Nasıl ve Ne Zaman Yapılmaktadır?

Eşyalarınızın fiyatında anlaştık, hangi gün ve saatte alınacağı konusunda da anlaştık ama ödeme ne zaman yapılacak? Ekibimiz eşyalarınızı aracımıza yüklemeden önce ödemesini yapmaktadır. Ödeme siz nasıl isterseniz o şekilde yapılacaktır. Eft, havale veya nakit olarak yapılabilmektedir. Buradan anlaşılacağı gibi eşyalarınızı daha almadan ücretini ödüyor, bu konuyla ilgili kafanızdaki kuşkuları dağıtmış oluyoruz.

Şerifali 2. ikinci el eşya alanlar olarak size haftanın her günü hızlı ve titiz şekilde hizmet sağlıyoruz. Firmamız kendi kazancı kadar sizin memnuniyetinize de önem vermekte, işini profesyonel şekilde yapmaktadır. Bizi çekinmeden arayabilir, eşyalarınızı satmasanız bile süreç ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Bizi Takip Edin
2023-05-14T20:39:44+03:0031 Ekim 2016|0 Yorum

Yorum Yap