Selamiçeşme İkinci El Eşya Alanlar

Selamiçeşme İkinci El Eşya Alanlar

Selamiçeşme İkinci El Eşya Satış Süreci

Selamiçeşme semtinde ikamet eden ve eski eşya satmak isteyen müşterilerimiz bize ulaşarak eşyalarını zahmetsiz şekilde elden çıkarabilmektedirler. Selamiçeşme ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimize titizlikle hizmet veriyor, mümkün olan en yüksek fiyattan satın alıyoruz. Kadıköy ilçesinin en yoğun yerlerinden olan semtten 2.el eşya nasıl nasıl satılır, spotçu nasıl eşya alır, neye göre fiyat verir bunlardan tek tek bahsedeceğiz. Spotçu kime denir, spot eşya nedir öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz, Ne Yapmalısınız?

Son zamanlarda fazlalık ürünlerden kurtulmak yaygın bir fikir haline geldi. Bu yüzden insanlar 2.el eşya alan spotçular ile görüşerek fiyat teklifi alıyorlar. Eğer fiyat kabul görürse kısa süre içinde karar vererek satış yapılabiliyor. İşe nerede başlayacağınız, nasıl ilerleyeceğinizi bilirseniz hata yapmamış olursunuz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun bir whatsapp hattı var. Eğer satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını whatsapp hattımıza gönderirseniz kısa süre içinde ekibimiz size dönüş yapacaktır.
  • Eşyalarınız için kısa süre içinde olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır.
  • Şayet eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz.
  • Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden nakit alım yapılır.

Kadıköy spot eşya alımı için ilçenin her yerine ulaşabiliyoruz. Tecrübeli ve deneyimli bir ekibe sahip olduğumuz için verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınızdan eminiz. Süreç boyunca zahmet çekmeyecek, ödemenizi de hemen alacaksınız.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz, Ne Alıyoruz?

Bildiğiniz gibi kullanılmış eşya deyince akla pek çok ürün geliyor ancak siz de hak verirsiniz ki her şeyi satın almamız mümkün değil. Peki spotçu ne tür eşyalar alır? Şimdi detaylı şekilde bundan bahsedeceğiz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, beyaz eşya, klima, bulaşık makinesi, derin dondurucu, kurutma makinesi, koltuk takımı, televizyon, L koltuk, gümüş, el halısı, piyano, plak, pikap, antika eşya gibi eşyalarınızın alımını adresinizden yapıyoruz. Aslında çok daha fazlasını sayabiliriz ama sizi sıkmak istemediğimiz için burada bırakıyoruz. Farklı bir eşyanız varsa alım yapıp yapamayacağımızı sorabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Verirken Nelere Önem Veriyoruz?

Alım sırasında neye dikkat ediyor, fiyatı neye göre belirliyoruz? Fiyat verirken en çok dikkat ettiğimiz nokta eşyalarınızın temiz, sağlam ve kullanılabilir olmasıdır. Eşyalarınız ne kadar yeniye yakın, temiz ve markası bilinen ürünler ise o kadar yüksek fiyat teklif ediyoruz.

Nakliye Kime Ait, Nakliye Ücreti Ödeyecek Misiniz?

Selamiçeşme ikinci el eşya alanlar olarak için sizden hiçbir nakliye veya taşıma ücreti talep etmediğimizi de ayrıca belirtmek isteriz. Bu konu müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardandır. Daha önce 2.el eşya satmamış müşterilerimiz bu konuda maalesef kandırılmakta, kendilerinden haksız şekilde nakliye ücreti talep edilmektedir. Eşyalarınızı güven içinde satmak ve süreç boyunca problem yaşamamak için firmamızı çekinmeden tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-02-24T23:30:24+03:008 Haziran 2017|0 Yorum

Yorum Yap