inox beyaz eşya alanlar

inox beyaz eşya alanlar

İnox yani Türkçe karşılığı olarak çelik beyaz eşya evlerinize veya banyolarınıza şık bir hava veren beyaz olanlara göre biraz daha pahalı olan eşyalardır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, setüstü ocak gibi mutfak eşyalarınızın tamamını inox yani çelik olarak alabilirsiniz. Siemens, Bosch, Arçelik, Beko, Vestel, Ariston, İndesit, Regal ve Altus gibi pek çok marka inox beyaz eşya üretimi yapmaktadırlar.

Gerek ev taşımalarında gerek iş yeri tavsiyelerinde pek çok ikinci el inox beyaz eşya satışı ihtiyacı doğmaktadır. Sizin de böyle bir satış ihtiyacınız olduğunda bizleri arayabilir, aynı gün içinde nakit ödemesini yaparak satabilirsiniz. Markası ne olursa olsun ikinci el inox beyaz eşya alırken en çok dikkat ettiğimiz konu görünen yerlerinde vuruk veya çizik olup olmamasıdır. Özellikle inox buzdolabı alımında ön kısımlarda bulunan vuruklar çok göze batmakta, çirkin bir görüntü arz etmektedir.

İnox çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinde de gövdede oluşan su ve çamaşır deterjanı lekesi de kötü görüntüye sebep olmaktadır. Satsanız da satmasanız da inox beyaz eşya kullanırken bu detaylara dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek bizlerden fiyat alabilir, anlaşma olması halinde ise aynı gün içinde nakit ödemesini alarak satabilirsiniz. İkinci el eşya alımı için gerekli olan işlemleri bizler sağılıyor, nakliye, taşıma gibi işlemler için sizlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz. İkinci el eşya ve spot eşya satışını güven içinde yapmak isterseniz bizleri hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2017-10-18T16:53:10+03:0017 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap