Rolex Satmak İstiyorum

Rolex Satmak İstiyorum diyorsanız ve yüksek fiyat talep ediyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. İkinci el Rolex saat fiyatları için telefonun ucundayız.

Sahip olduğunuz değerli saatiniz için güvenilir bir alıcı mı bulmak istiyorsunuz? İkinci el Rolex saat satmak istiyorum diyerek bizimle iletişime geçen insanların ortak özellikleri işlerini güvenilir bir firma ile halletmek istemeleridir. Çünkü ancak böyle yaparlarsa değerinde satış yapmış olacaklarını çok iyi biliyorlar. Bu aşamada uzman ekspertiz ekibimiz devreye girerek sizden kısa sürede alım yapabilmektedir.

İkinci el Rolex saat fiyatları ne aşamada, Rolex saat nerede satılır, fiyat teklifi almak için ne yapılabilir bunlardan tek tek bahsedeceğiz. Amacımız yüksek fiyattan saat satmak isteyen herkese faydalı olabilecek bilgiler paylaşmaktır. İsterseniz en çok merak edilen konulardan başlayarak bilgiler vermeye devam edelim.

Rolex Saat Neden Değerli?

Tüm Dünyada saat dediğinizde ilk akla gelen marka Rolex’tir. Çünkü saatlerini 1905 yılından beri büyük bir titizlik ve özenle üretmektedir. Kullanılan malzemelerin mükemmel kalitede olmasının yanı sıra işçilikleri de kusursuzdur. Bu yüzden tüm ünlü işinsanları, sporcular, sanatçılar, siyasetçiler, futbolcular bu harika markayı tercih etmektedir. Aynı zamanda pek çok ilke de imza atan Rolex, ilk kronometre sertifikasına layık görülen, su geçirmez saati ilk üreten saat(Oyster Model), gün ve tarihi gösteren ilk saat gibi ilklerin de sahibidir.

En Çok Satılan Rolex Modelleri Hangileri?

Rolex erkek saat modelleri birbirinden çok farklıdır. En çok hangi modeller satılır derseniz bunlardan kısaca bahsedelim. Rolex Datejust 36, GMT Master, Day Date 40, Submariner, Oyster Perpetual, Cosmograph Daytona, Yacht Master, Sea Dweller, Explorer, Sky Dweller, Mılgauss, Cellini Moonphase, Air King ilk aklımıza gelenlerdir. Bu saydıklarımız yukarıda da belirttiğimiz gibi erkek saat modelleridir.

Kadın Rolex saat modellerinden de örnekler verelim. Datejust, Lady Datejust, PearlMaster, Day Date modeller en çok tercih edilen dolayısıyla da bizim en çok aldığımız modellerdir. Tabii ki saydıklarımızın dışındaki modelleri de satın alabiliyoruz. Ama önemli olan orjinal Rolex saat almaktır. Peki sizin saatiniz orjinal mi emitasyon mu? Bunu anlamak isterseniz belli başlı ipuçlarını verdiğimiz yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

İkinci El Rolex Alanlar Nerede?

Rolex nasıl satılır, 2.el lüks saat satmak için ne yapmalıyım derseniz bunun cevabını da bizimle bulabilirsiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Yapmanız gereken bu numaranın whatsapp hattına saatinizin fotoğraflarını göndermenizdir. Arkadaşlarımız kısa süre içinde size dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz zaman adresinizden alım yapabiliriz. Ekibimiz sadece İstanbul içi değil tüm Türkiye genelinden, her ilden, her ilçeden alım yapabiliyoruz. İkinci el Rolex saat satmak istiyorum diyorsanız bizi her gün arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-08-26T23:24:55+03:0026 Ağustos 2021|0 Yorum

Yorum Yap