İkinci el ofis mobilyası satmak mı istiyorsunuz? Bu isteğinizi bizi tercih ederek kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ne yapmanız gerektiğini, nasıl hizmet verdiğimizi, fiyatlandırma kriterlerimizi tek tek anlatacağız. İkinci el ofis mobilyası alanlar ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulacaksınız.

İKİNCİ EL OFİS MOBİLYASI SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Sizden istediğimiz şey 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp yolu ürünlerin fotoğraflarını göndermenizdir. E-mail tercih ederseniz umutspot@gmail.com adresinize de yollayabilirsiniz.

Ekibimiz gelen fotoğrafları hemen inceleyecek, alıp alamayacağımızı, alabileceğimiz türden eşyalar ise fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.

FİYAT TEKLİFİMİZİ NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Kaliteli, sağlam, kullanılabilir durumda olan ve iş kuracak kişilerin rahatlıkla kullanabileceği tarzda olan eşyaları alabiliyoruz. Yıllar öncesinin modası olan, günümüz ofis mobilyası düşünüldüğünde demode kalan eşyaları almamız mümkün değildir.

Elbetteki sıfır ofis mobilyası aldığımız zaman ki kadar kusursuz ürünler beklemiyoruz. Bazı problemleri olsa da bunları biz de telafi ediyoruz. Ancak çok deforme olmuş ürünleri almamız mümkün değildir. Model ve ürün tarzının görsele hitap etmesi müşterilerimizin en çok aradığı kriterlerdir.

İkinci el ofis mobilyası satan müşterilerimizde karşılaştığımız bazı yanlışlardan bahsetmek isteriz. Müşterilerimizin kullanmadıkları ofis malzemelerini depolara, alt alta üst üste istif ederek muhafaza ettiklerini görüyoruz. Daha sonra belki bir yerde kullanırım mantığı ile saklanan eşyalar hem kendi kendine deforme olmakta, hem de rutubet almaktadır.

Ayrıca balık istifi gibi depolara saklanan eşyalar ikinci el alımı için incelenemez durumda olmaktadır. Detaylı incelenemeyen eşyalara da gereken değerde fiyat verilememektedir. Bu yüzden kullanılmış ofis mobilyalarını bir yere depolamadan önce en azından resimlerini çekerek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bu hem sizin kazancınız açısından da hem de bizim alışımız açısından çok yardımcı olacak bir hareket olacaktır.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

İkinci el ofis mobilyası alanlar genelde tam takım olan eşyaları almaya dikkat eder. Çünkü tek masa veya tek konsol yerine tam takım olan eşyalar daha çabuk satılmaktadır. ne tür eşyalar mı alıyoruz? Makam takımı, deri koltuk, chester koltuk, bekleme koltuğu, banko, patron koltuğu, sekreter takımı gibi eşyalarınızı alıyoruz.

Ofis mobilyası alırken iş yerinizde bulunan ikinci el beyaz eşya için de alım yapabiliyoruz. Buzdolabı, klima, televizyon, fırın, bulaşık makinesi, salon tipi klima, çamaşır makinesi gibi eşyalarınızı da alabiliyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

İstanbul’un neresinde olursanız olun ikinci el ofis mobilyası için alımlarımızı ücretsiz nakliye ile yapıyoruz. Kendi aracımız ve elemanlarımızla anlaştığımız gün adresinizden olacak, size zahmet vermeden alım yapacağız.

Ödeme konusunda ise nakit, eft veya havale yöntemlerinin hangisi isterseniz o şekilde ödeme yapabiliriz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Ekibimiz ne zaman isterseniz hizmet verecek kapasitedir.