Çeşitli sebeplerden dolayı ikinci el ofis mobilyası satmak mı istiyorsunuz? O halde size yardımcı olabilir, mobilyalarınız için fiyat teklifi verebilir, uygun gördüğünüz gün nakit satın alabiliriz. Tüm İstanbul geneline hizmet verip 2.el veya sıfır ofis eşyası satın alan firmamız satış sürecinin nasıl işlediğini, nasıl hizmet verdiğimizi ve fiyatlandırma kriterlerimizi tek tek anlatacak.

İkinci el ofis mobilyası alanlar ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulacaksınız. İş akışımızı size anlatmak ve sürekli sorulan soruların cevaplarını vermek için detaylı bir yazı hazırladık. Spot ofis mobilyası nasıl satılır, ikinci el ofis mobilyası fiyatları nasıl belirlenir, nakliye ve ödeme gibi sorularınız cevaplarını bulacak. İsterseniz hemen başlayalım.

İkinci-El-Ofis-Mobilyasi-Alanlar

İkinci el ofis mobilyası alanlar

2. El Ofis Mobilyası Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Sizden istediğimiz şey 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp yolu ürünlerin fotoğraflarını göndermenizdir. E-mail tercih ederseniz umutspot@gmail.com adresinize de yollayabilirsiniz.

Ekibimiz gelen fotoğrafları hemen inceleyecek, alıp alamayacağımızı, alabileceğimiz türden eşyalar ise fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır. Depolara kaldırılmış, alt alta üst üste dizilmiş, fotoğraflandırma şansınızın olmadığı eşyalar için gelip yerinde görerek fiyat belirleyebiliyoruz.

Fiyat Teklifimizi Neye Göre Belirliyoruz?

Kaliteli, sağlam, kullanılabilir durumda olan ve iş kurmak için ikinci el ofis mobilyası almak istiyorum diyen kişilerin kullanabileceği tarzda olan eşyaları alabiliyoruz. Yıllar öncesinin modası olan, günümüz ofis mobilyası düşünüldüğünde demode kalan eşyaları almamız mümkün değildir. Çünkü bu tarz ürünleri alsak bile Küçükyalı Spotçular Çarşısı içinde bulunan dükkanımızda satma şansımız yok maalesef.

Herkes tarafından bilinen, kalitesi ve tarzıyla kendisini kanıtlamış Nurus, Koleksiyon, Bürotime, Bürosit, Zivella gibi bilinen markaların ürünleri elbette daha yüksek rakamlardan alınıyor.

Elbette ki sıfır ofis mobilyası aldığımız zaman ki kadar kusursuz ürünler beklemiyoruz. Satacağınız eşyaların bazı problemleri olsa da bunları biz de telafi ediyoruz. Ancak çok deforme olmuş ürünleri almamız mümkün değildir. Ürünün kaliteli ve sağlam olmasının dışında göze hitap edecek bir modelinin olması şartı da aranıyor.

ikinci el koltuk takımı alanlar

İkinci El Ofis Mobilyası

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İkinci el ofis mobilyası satan müşterilerimizde karşılaştığımız bazı hatalarda da bahsetmek istiyoruz. Müşterilerimiz kullanmadıkları ofis malzemelerini depolara, alt alta üst üste istif ederek muhafaza ediyorlar. Daha sonra belki bir yerde kullanırım mantığı ile saklanan eşyalar hem kendi kendine deforme olmakta, hem de rutubet almaktadır.

Ayrıca balık istifi gibi depolara saklanan eşyalar ikinci el alımı ve fiyat teklifi için incelenemez. Detaylı incelenemeyen eşyalara da gereken değerde fiyat verilememektedir. Bu yüzden kullanılmış ofis mobilyalarını bir yere depolamadan önce en azından resimlerini çekerek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Böyle yapmanız hem sizin kazancınız hem de bizim fiyat teklifi verebilmemiz için çok yardımcı olacaktır.

Ne Tür Ofis Eşyaları Alıyoruz?

İkinci el ofis mobilyası alanlar genelde tam takım olan eşyaları almaya dikkat eder. Çünkü tek masa veya tek konsol yerine tam takım olan eşyalar daha çabuk satılmaktadır. Şimdi gelelim size ne tür ofis eşyası satabilirim sorunuzun cevabını vermeye. Makam takımı, deri koltuk, chester koltuk, bekleme koltuğu, banko, patron koltuğu, sekreter takımı, toplantı masası gibi pek çok eşyanızı alıyoruz.

Ofis mobilyası alırken iş yerinizde bulunan ikinci el beyaz eşya için de fiyat teklifi verebilir, alım yapabiliriz. 2. el buzdolabı, klima, televizyon, fırın, bulaşık makinesi, salon tipi klima, çamaşır makinesi gibi eşyalarınız için de fiyat alıp satış yapabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya fiyatları ve satış aşaması ile ilgili detaylı bilgi için yazımızı tıklayabilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

ikinci el ofis mobilyası alanlar için bizi tercih ederseniz İstanbul’un neresinde olursanız olun hiç bir zahmete girmeden satış yapabilirsiniz. Firmamız tüm alımlarını kendi araçları ve ekibi ile yapmakta, ürünlerinizi kısa sürede demonte edip aracımıza yüklemektedir. Verdiğimiz hizmetin hiçbir aşamasında sizden ücret talep edilmez ödeme yaptığımız tutar içinden kesinti yapılmaz.

Ödeme konusunda ise nakit, eft veya havale yöntemlerinin hangisi isterseniz o şekilde ödeme yapabiliriz. Satmak istediğiniz eşyalarınız için bizi haftanın her günü hiç çekinmeden arayabilir, isterseniz sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ekibimiz ne zaman isterseniz hizmet verecek kapasitededir.

Bizi Takip Edin
2024-05-13T22:00:07+03:005 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap