Gebze 2. ikinci el eşya alanlar için bizi arayabilir, kullanmadığınız eşyalarınızı kısa sürede nakite çevirebilirsiniz. Kullanılmış eşya nasıl satılır, ikinci el eşya fiyatları nasıl belirlenir, Gebze spot eşya satışı nasıl yapılır gibi sorularınızı da yazımızda cevaplayacağız. Amacımız eşyalarınızı değerinde satmanıza ve kaliteli hizmet almanıza yardımcı olmaktır.

2. ikinci el eşya alanlar sizin için fazlalık olan eşyaları satın alarak belirli bir tasarruf yapmanızı sağlar. Böylece hem eşya fazlalığından kurtulur hem de az veya çok bir tasarruf oluşturabilirsiniz. Ancak eşyalarınızı satarken kaliteli hizmet almanız ve değerinde satış yapmanız çok önemlidir. Ekibimiz bu konuda size gerekli tüm desteği verecektir.

Yazımızın ilerleyen satırlarında merak edip öğrenmek istediğiniz her soruyu başlık haline getirip cevaplarını sıralayacağız. Böylece süreç hakkında tüm bilgileri akılda kalıcı şekilde öğrenmiş olacaksınız. Alışveriş sürecinde herhangi bir problem yaşamamak, ödemeyi zamanında almak, nakliye ve taşıma işlemleri için ücret ödememek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

İkinci El Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

İkinci el eşya satmak aslında çok basit. Bizi aramanız, satmak istediğiniz eşyaların ne olduğunu anlatmanız ve fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Peki ne yapmanız gerekiyor? Eşyalarınızın bir kç fotoğrafını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile göndermeniz yeterli olacaktır.

Siz de anlayış gösterirsiniz fiyat teklifi almak isteyen her müşterimiz için Gebze ilçesindeki adresinize gelmemiz mümkün değildir. Zaman kazanmak ve herkese hizmet vermek için müşterilerimizden fotoğraf göndermelerini rica ediyoruz. Arkadaşlarımız gelen 2.el eşya fotoğrafları inceleyecek, size hemen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır.

Eşyalarınız bizim satın alabileceğimiz türde ve durumda ise fiyat teklifimizi sunuyor, anlaşma sağlandıktan sonra ödemesini yapıp hemen satın alıyoruz. Gebze 2. ikinci el eşya alanlar için bizi seçmeniz halinde bu süreç boyunca hiçbir problem yaşamayacaksınız.

Gebze-İkinci-El-Esya-Alanlar

Gebze ikinci el eşya satmak istiyorum

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

Şimdi sıra geldi bize ne gibi eşyalar satabileceğiniz konusuna. 2.el eşya dediğimiz zaman insanların aklına bizimle alakası olan olmayan yüzlerce ürün gelmektedir. Ancak bizim satın alabileceğimiz eşya grubu sayılıdır. Neler mi alıyoruz?

Gebze 2. ikinci el eşya alanlar olarak; ikinci el beyaz eşya, yatak odası, ofis mobilyası, klima, led televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, deri koltuk, bahçe mobilyası, masa sandalye, baza yatak gibi eşyaları sayabiliriz. Bunlar ilk aklımıza gelenler. Tabi ki bunların dışında kalan çok daha fazla eşyanın alımını da yapıyoruz.

Mesela el halısı, Hereke halısı, Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı, klasik mobilya, oymalı mobilya, plak, hat yazısı, Rolex saat, heykel, tuğra gibi eşyalarınızı da alıyoruz. Bunlar antika eşya kadar değerli olmasa da hala kıymetli olan eşyalar grubuna girmektedir. Bu eşyaları en yüksek fiyattan alabilecek ilgi ve tecrübeye sahibiz.

2. El Eşya Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İkinci el eşya fiyatları sadece Gebze ilçesi için değil her semtte aynı kriterlere göre değerlendirilir. Gebze 2. ikinci el eşya alanlar için ekibimizi tercih etmeniz halinde hakkaniyetli şekilde fiyat teklifi alacağınızı baştan belirtelim. Şunu belirtmek isteriz ki her eşyanın alımını yapamıyoruz. Satın alacağımız eşyaları ticari olarak değerlendirip, satabileceğimiz ürünler olmasına ehemniyet gösteririz. Eşyalarınızın;

  • Temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Renklerine
  • Desenlerine
  • Satılabilir ürünler olmasına önem veririz.

Çok yıpranmış, satılamayacak durumda olan eşyalarınızı maalesef değerlendiremiyoruz. Bazı müşterilerimize eşyalarını alamayacağımızı söylediğimizde ilk dedikleri şey; Neden? Çünkü biz bu işin ticaretini yapıyoruz. Sizin için iş görür, sağlam olan eşyalar bizim için ticari değeri olmayan şeyler olabilir.

Örneğin 2. el koltuk satmak istiyorum, ikinci el beyaz eşya fiyatları nasıl belirlenir sorusunun cevabı yukarıdaki maddelerde sıralanmıştır. Arızalı, sorunlu beyaz eşya alamayacağımız gibi yıpranmış, deforme olmuş koltukları da alamıyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Gebze ilçesi İstanbul merkeze uzak olsa da alımlarımızın hepsinde kendi aracımızı ve ekibimizi kullanırız. Satacağınız eşyalar ne kadar fazla olursa olsun yükleme yapabileceğimiz araç ve ekibe sahibiz. Eşyalarınızı sattığınız andan itibaren elinizi bile sürmez, zahmet çekmez, sadece anlaştığımız ödemeyi alırsınız.

Ödeme nasıl yapılır sorusuna da kısaca değinelim. Gebze 2. ikinci el eşya alanlar olarak eft, havale veya nakit şekilde ödeme yapabilmekteyiz. Tutar anlaştığımız rakam üzerinden size takdim edilirken fiyat düşürmek için bahaneler üretilmez, eşyalarınıza kusur bulunmaz. Siz güler yüzlü, güvenilir bir hizmet almak isterseniz size bir telefon kadar yakınız.

Bizi Takip Edin
2023-08-25T22:28:23+03:007 Aralık 2017|0 Yorum

Yorum Yap