Levazım İkinci El Eşya Alanlar

Levazım İkinci El Eşya Alanlar

Yoğun bir nüfusa sahip olmasından dolayı ikinci el eşya satmak satmak için Beşiktaş ilçesinden yoğun talep almaktayız. Gelen talep ekibimiz tarafından her zaman en hızlı şekilde cevaplanmaktadır. Levazım semti de Beşiktaş bölgesinde en çok gittiğimiz, ikinci el eşya alımı yaptığımız yerlerdendir. Sizin de elden çıkarılması gereken, temiz, sağlam eşyalarınız varsa ekibimiz hizmetinizdedir. Peki 2.el eşya nasıl satılır, nereden başlamak gerekir. Hemen anlatalım.

Levazım 2. İkinci El Eşya Satış Süreci

Levazım ikinci el eşya alanlar nasıl hizmet verir size tüm süreçten detaylı şekilde bahsetmeye başlıyoruz. Eğer süreci bilirseniz daha bilinçli hareket etmiş olur, kulaktan dolma bilgilere ihtiyaç duymazsınız. Bu konuda çok dikkatli davranıyoruz çünkü daha önce spot eşya alanlar ile kötü deneyimleri olan insanların size yanlış bilgi vermesini istemeyiz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları hemen inceleyecek, alıp alamayacağımızla ilgili size dönüş yapacaktır.
  • Eğer alınabilir ürünleriniz varsa fiyat teklifimizi sunacağız. Böylece satıp satmama kararını kısa süre içinde verebileceksiniz.
  • Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün kapınızdan alım yapılır. Nakliyesi ve taşıması da bize aittir.

Hangi Eşyaları Alıyoruz?

İkinci el beyaz eşya, klima, mobilya, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, el halısı, gümüş eşya, eski obje, tablo, Fatih Kıral Mobilya, Kervan Mobilya gibi eşyalarınızı alabildiğimiz bir ilk aklımıza gelenlerdir. Bu saydıklarımız ilk aklımıza gelen ürünler olduğu için sizin elinizdeki ürünü yazmamış olabiliriz ki hiç sorun değil. Eşyanızın fotoğrafını gönderdiğinizde zaten olumlu olumsuz dönüş yapılacaktır.

Ödeme ve Nakliye Nasıl Yapılır?

Umut Spot olarak müşterilerimize ödemeyi vaad ettiğimiz rakamı nakit, eft veya havale ile ödemekteyiz. Firmamız son dakika eşyalarınıza yersiz bahaneler bularak fiyat düşürmeye çalışmamaktadır. Böylece siz de keyifli bir alışveriş yapmış olursunuz.

Müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan bizi olan nakliye aşamasını da anlatalım. Az veya çok, küçük veya büyük ne kadar eşyanız olursa olsun alımlarımızı Levazım ikinci el eşya alanlar olarak kendi araçlarımızla yapıyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-01-26T18:11:47+03:0028 Temmuz 2018|0 Yorum

Yorum Yap