Firuzköy İkinci El Eşya Alanlar

Firuzköy İkinci El Eşya Alanlar

Firuzköy ikinci el eşya alanlar olarak Avcılar ilçesinin her noktasına ulaşıp eşyalarınızı fiyatlandırıyor ve nakit satın alıyoruz. Eski eşya alıyor olsak da satmak istediğiniz her eşyayı satın almamız maalesef mümkün değil. Bunun için ne tür eşyalar aldığımızı, alırken nelere dikkat edip neye göre fiyatlandırma yaptığımızı detayları ile anlatacağız. Böylece daha önce hiç kullanılmış ürün satmamış kişilere gerekli olacak bilgileri sunacağız.

Firuzköy 2. İkinci El Eşya Satış Süreci

  • Firuzköy ikinci el eşya satışı yapabilmek için bir kaç fotoğraf çekmeniz yeterli.
  • 0533 493 33 90 bizim iletişim hattımız. Bu telefonun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli
  • Ekspertiz ekibimiz size kısa sürede geri dönüş yapacak ve alıp alamayacağımızı bildirecektir.
  • Eğer almak isteyeceğimiz bir ürünse kısa sürede fiyat teklifimizi sunacağız.

Bize Hangi Eşyalarınızı Satabilirsiniz?

Alımını yapabildiğimiz eşya sayısı çok fazla olduğu için tek tek saymamız çok kolay olmaz. Bu yüzden size fikir vermesi açısından aklımıza ilk gelenleri sıralayalım. 2.el beyaz eşya, klima, televizyon, mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, bahçe mobilyası, masa sandalye, deri koltuk, ofis mobilyası.

Bir de klasik eşya veya antika grubuna giren ürünler vardır. Gümüş eşya, eski obje, varaklı mobilya, plak, el halısı, tablo, cam eşya, oymalı mobilya, Hereke halısı, ipek halı, Rolex saat sayılabilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bir kaç fotoğraf göndererek eşyalarınızı satın alıp alamayacağımızı hemen öğrenebilirsiniz. Avcılar 2.el eşya alımı için adresime gelirler mi, eşyalarım para eder mi diye düşünmenize gerek yok. Bizimle iletişime geçin yeter.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Depoda, iş yerinde, evinizin bir odasında, ofisinizde, çatı katınızda eşyalarınız nerede olursa olsun hemen alabiliriz. Ama size düşen tek şey işini iyi yapan, güvenilir, deneyimli ve müşterilerine karşı profesyonel olan bir firma ile çalışmaktır. Firuzköy ikinci el eşya alanlar veya alan yerler için firmamızı tercih etmeniz halinde kısa sürede satış yaparsınız. Üstelik zahmete girmeden, yorulmadan, zorlanmadan.

Nakliye, taşıma ekibimiz kısa sürede Avcılar ilçesine gelerek adresinizden alımı yapacaktır. Ürünlerin taşınması, yüklenmesi veya sökülmesi aşamalarında sizden hiçbir ücret alınmayacaktır. İkinci elciler nasıl ödeme yapıyor sorusunu da cevaplayalım ki aklınıza takılan bir şey kalmasın. Firmamız ödemeyi nakit, eft veya havale yoluyla yapabilmektedir. Bu konuda da sizi sıkıntıya sokmadan, tekrar tekrar pazarlık yapmadan hareket ediyoruz.

Bizi Takip Edin
2022-01-30T18:50:57+03:0023 Eylül 2018|0 Yorum

Yorum Yap