Avcılar 2. ikinci el eşya alım satım

Avcılar 2. ikinci el eşya alım satım

Sağınız solunuz, yaşam alanınızın her yeri eşyalarla mı dolu? Ya da taşınma, eşya yenileme, ev birleştirme gibi sebeplerle bazı eşyalarınızı elden çıkarmanız mı gerekiyor? İstanbul ilinin her semtimde olduğu gibi Avcılar 2. ikinci el eşya alım satım için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnsanlar fazlalık eşya satışı yapmayı düşündüğü zaman en yüksek fiyatı almaya gayret ederek sürekli ikinci el eşya alan yerler ile ilgili aramalar yapıyor. Karşılarına çıkan, referansı olmayan pek çok firmadan fiyat teklifi alıyorlar. Zamanında yüksek ücretler vererek satın aldığınız ürünleri yüksek fiyattan satmaya gayret etmek elbette en doğal hakkınız. Peki Avcılar 2. ikinci el eşya alanlar için kimi tercih edeceğinize nasıl karar vereceksiniz?

Avcılar spotçu, Avcılar eski eşya alan yerler için yapacağınız aramalarda kafanız karışabilir. Eğer doğru fiyat teklifi, zamanında, kaliteli hizmet almak isterseniz biz her gün hizmetinizde olacağız. İsterseniz yazımızın devamında merak ettiğinizi bildiğiniz soruları ve cevaplarını sıralayacağız.

2. ikinci el eşya nedir, nasıl satılır?

Satılması mümkün, bir başkasının alıp kullanmak isteyeceği ürünler ikinci el eşya olarak adlandırılır. Burada önemli olan eşyanın maddi bir değerinin olmasıdır. Çok yıpranmış, deforme olmuş, kimsenin evinde, iş yerinde kullanmak istemeyeceği eşyalar maalesef hurda olarak tabir edilir.

Bir müşterimiz bizi arayıp ikinci el eşya satmak istiyorum dediğinde kendilerinden eşyaları ile ilgili bazı bilgiler almak isteriz ve bunlara yönelik sorular soracağız. Vereceğiniz cevaplar alım yapıp yapamayacağımıza yönelik kararımızı vermemize yardımcı olacaktır. Sorunsuz bir satış için; ikinci el eşya alım satım

Avcılar 2. el eşya satışı nasıl yapılır?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapacak, alabileceğimiz fiyat teklifimizi bildirecektir.
  • Fiyatı onaylamanız halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.
  • Alımlarımız esnasında sizden hiçbir şekilde nakliye, taşıma, yükleme gibi hizmetlerimiz için bedel talep edilmeyecektir.

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, koltuk, klasik mobilya, deri koltuk, bahçe mobilyası, beyaz eşya gibi pek çok eşya grubunu alabiliriz. Sizin satmak istediğiniz ürün bu saydıklarımızdan farklı olabilir elbette bunun için fotoğraf göndererek bilgi alabilirsiniz. Güvenilir ikinci el eşya alan firmalar için bizimle yani Umut Spot ile tanışın.

Fiyat teklifi neye göre verilir?

  1. Markasına
  2. Modeline
  3. Tarzına, desenlerine, renklerine
  4. Sağlam olup olmamasına
  5. Temizliğine

Avcılar 2.el eşya alanlar olarak bu maddeleri ön planda tutarak inceleme yapıyoruz. Çok deforme olmamış, yıpranmamış ürünler önceliğimizdir. Eski eşya elbette ki bazı kusurlar barındırabilir. Sıfır eşya kadar sorunsuz olmayabilir ancak kullanım ömrü bitmiş eşyaları almamız da mümkün değil.

Avcılar spot eşya, Avcılar sıfır eşya alanlar ve spotçu aramalarınız için de bizi seçebilir, çok kısa sürede faturalı, kutusu açılmamış ürünlerinizi de satabilirsiniz. Ekibimizi Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ilçelerinin herhangi birinden hizmet almak için arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-12-23T23:24:27+03:0023 Aralık 2020|0 Yorum

Yorum Yap