Kadıköy ilçesine bağlı olan Erenköy, ikinci el eşya satış talepleri doğrultusunda en hızlı hizmet verdiğimiz semtlerimizdendir. Satmak istediğiniz eşyaların türlerine ve durumlarına göre sizlere fiyat veriyor, fiyat konusunda anlaşmamız durumunda aynı gün içerisinde adresinizden eşyalarınızı teslim alıyor, alım sırasında kendi nakliye aracımız ve elemanlarımızı kullandığımız için sizlerden en ufak bir nakliye veya hamaliye ücreti talep etmiyoruz.

İkinci el eşya alımı için sizlere fiyat verirken en çok dikkat ettiğimiz konu temizlik, sağlamlık ve kullanılabilir olmadır. Yani her eşyanın maddi bir karşılık ile alınıp satılması mümkün değildir. Sizlerden aldığımız eşyaların satılabilir, bir başkası tarafından kullanılabilir durumda olması gerekir. Erenköy 2.el eşya alımı sırasında her türden eşya ile karşılaşmamız mümkündür. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, L koltuk, bilgisayar, elektronik eşya, fotoğraf makinesi, masa sandalye, baza yatak gibi eşyalarınızın yanı sıra antika mobilya, piyano, plak, pikap, plakçalar, tablo, gümüş eşya, el halısı gibi eşyalarınızı da satın alıyoruz.

Eşyalarınız için fiyat almanın en pratik ve kolay yolu bizlere eşyalarınızın resimlerini whatsapp veya email yolu ile göndermenizdir. Bu sayede eşyalarınızı inceleyebilir, sizlere daha net bir fiyat verebiliriz. Malum İstanbul trafiği göz önüne alındığı zaman bu yol hem sizler hem de bizler için en mantıklısı olacaktır.

Erenköy veya İstanbul sınırları içinde herhangi bir yerde 2.el eşya satacağınız zaman bizler haftanın 7 günü mesai saatleri içinde hizmetinizdeyiz. En kaliteli ve güvenilir hizmet için size bir telefon kadar yakınız.

Erenköy ikinci el eşya alanlar

Erenköy ikinci el eşya alanlar

Bizi Takip Edin
2017-04-10T00:10:18+03:0023 Kasım 2016|0 Yorum

Yorum Yap