En iyi şarjlı dikey süpürge modelleri hakkında bilgiler vererek bütçenizi en doğru şekilde kullanmanıza yardımcı olacağız. En iyi şarjlı süpürge hangisi, en çok satılan dikey süpürge modeli ve en ergonomik dikey süpürge hangisi gibi sorularınız da cevaplarını bulmuş olacak. Son zamanların en çok satan, kadınlarımızın en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelen dikey şarjlı süpürgeler pek çok marka altında satılmaktadır. Peki en iyisi hangisi?

Sıfır şarjlı süpürge alanlar pek çok model arasından seçim yapma konusunda kararsız kalsa da bütçe doğrultusunda en iyi ürün satın alınabilir. Kimisi uygun fiyatlı kimisi pahalı kimisi ağır kimisi hafif derken pek çok detay kafanızı karıştırabilir. Şimdi markalar ve modeller üzerinden bir inceleme yapalım.

En Çok Satılan Dikey Şarjlı Süpürge Markaları

En çok satılan dikey süpürge markaları hakkında bilginiz mutlaka vardır. En iyi şarjlı dikey süpürge modelleri konusunda ilk basamak markadır. Güvenilir, yaygın servis ağına sahip bir marka elbette iyi bir ürün üretecektir. Konu komşuda, sağda solda mutlaka gördüğünüz modeller olmuştur. Bu markalar ve modellerle ilgili bilmeniz gereken teknik ve tasarım özelliklerini ilerleyen başlıklarda anlatacağız. Haydi başlayalım.

Dyson V 15 Detect Absolute

En-İyi-Dikey-Supurge-Modelleri

En iyi şarjlı dikey süpürge modelleri

Dikey şarjlı süpürge dediğimiz zaman kadınların aklına ilk gelen marka hiç şüphesiz Dyson ‘dır. Fiyat olarak diğer markaların biraz üzerinde olsa da şarjlı dikey süpürgenin mucidi olduğu için müşteri memnuniyeti en yüksek olan markadır. Dyson V15 modeli evinizdeki tüm ihtiyaçlarınızı giderecek, tam şarj olduğunda size yeterli süpürme süresini sunacaktır. Dakikada 125.000 devirle dönen motora sahip olan süpürge temizlik 240 AW emiş gücü sağlar.

Dyson V 15 tasarımı ve her yere uygun başlıkları sayesinde evcil hayvan tüylerini de en iyi şekilde derinlemesine temizler. Başlık ucundaki ledler sayesinde süpüreceğiniz zemini aydınlatır. Lcd ekranında nelerin süpürüldüğünü gerçek zamanlı olarak gösterilir. Tam yalıtımlı filtre sistemi 0,3 mikron partiküllerin %99,9 unu hapseder.

Toz Haznesi : 0,7 Litre

Şarj Süresi : 4,5 Saat

Ağırlık : 3 Kg

Fiyatı : 19,999 TL

Philips XC8349 Aqua Plus

Philips-Dikey-Sarjli-Supurge

Philips dikey şarjlı süpürgeler çok avantajlı

En iyi şarjlı dikey süpürge modelleri yazımızın olmazsa olmaz markalarından biri Philips. Markanın küçük ev aletlerinden herhangi birinin girmediği ev neredeyse yok gibi. Philips Aqua Plus süpürge günlük temizlik işlerinizi kolaylaştırıyor. Işıklı başlığı sayesinde tüm tozları rahatça görebileceğiniz Philips, 360° başlığı sayesinde her noktaya rahatça erişebilirsiniz. PoweBlade dijital motora sahip olan Philips Aqua dakikada 1100 litreye kadar hava akışı sağlamaktadır.

Uzun süreli ve sağlıklı bir süpürme sunan Philips Aqua tam şarj ile 80 dk kadar süpürme sağlayabilir. Tek şarjla 125 m² lik bir evi rahatlıkla süpürebilirsiniz. Ürünün en önemli özelliklerinden biri de Aqua başlık sayesinde hem silme hem süpürme yapabilmesidir. Özel başlık süpürme yönüne göre baskıyı artıracak, önce süpürmenize sonra silmenize olanak sağlayacaktır. Daha etkin temizlik yapmak için su haznesine temizlik sıvısı ekleyebilirsiniz. Tasarımı ve dizaynı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile sizi yormayacaktır.

Toz Haznesi : 0,6 Litre

Şarj Süresi : 4-5 Saat

Ağırlık : 4 Kg

Fiyatı : 9,999 TL

Xiaomi G11

Xiaomi-Dikey-Sarjli-Supurge

Xiaomi dikey şarjlı süpürge

Giyilebilir teknolojilerden akıllı ev sistemlerine kadar pek çok teknolojinin mucidi olan Xiaomi, dikey şarjlı süpürge konusunda da önemli bir pazar payına sahiptir. İlk çıkardığı modeller pek memnun etmese de en iyi dikey şarjlı süpürge modelleri yazımızda yerini alacak kadar kaliteli bir model üretmeyi başardı. Geliştirilmiş fırçası ile evcil hayvanlarınızdan dökülen tüm tüylere kadar her köşeyi rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

3 farklı süpürme devri olan süpürgenin tüm modlarını ekranından takip edebilirsiniz. Toz toplanan haznesini elinizi değmeden kolaylıkla boşaltabilirsiniz. İyon Polimer pile sahip olan Xiaomi G11 gücü hiç azalmadan süpürme sağlıyor. Rakiplerine göre oldukça hafif olan ürün, 185 AW lik çekiş gücüne sahiptir.

Toz Haznesi : 0,6 Litre

Şarj Süresi : 3,5 Saat

Ağırlık : 2 Kg

Fiyatı : 12,999 TL

Tefal TY 9679 X-Force

Tefal-Dikey-Sarjli-Supurge

Tefal dikey şarjlı süpürge modelleri

Fiyat performans ürünü arıyorsanız Tefal dikey şarjlı süpürge modellerini tavsiye ederiz. Power Led Vision sayesinde her zeminde maksimum temizlik sağlayan ürün uzun ömürlü pili sayesinde 35 dk ya kadar çalışma süresi sunar. Rakiplerine göre çok daha esnek bir yapılı borusu olan süpürgemizle alçak mobilyaların altlarını 4 kata kadar daha fazla süpürülebilir.

Led aydınlatmalı başlığı olan Tefal ‘in en önemli özelliği hiç şüphesiz Stop&Go özelliğidir. Süpürmeye kısa bir ara vermek isterseniz ürünü olduğu yere dik şekilde bırakabilirsiniz. Ayrıca ek bir pil satın alarak süpürgenin çalışma süresini 1 saat 10 dk ya kadar çıkarabilirsiniz.

Toz Haznesi : 0,7 Litre

Şarj Süresi : 3 Saat

Ağırlığı : 3,4 Kg

Fiyatı :  8,700 TL

Fakir İnovator X 7272

Fakir-Dikey-Supurge

Fakir dikey süpürge modelleri

Tüketiciler tarafından en fazla bilinen markalardan biri olan Fakir, İnovator modeli Fakir’in en pahalı dikey şarjlı süpürge modeli olmasa da kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Fiyat performans olarak sizi tatmin edecek ürün pahalı modellerden aşağı değil. Ürün otomatik toz algılama sistemi ile çekiş gücünü optimize ederek en iyi temizliği sunar. Turbo fırçası ile yataklarda, döşemelerde çok iyi sonuçlar veren süpürgemiz en iyi dikey şarjlı süpürge modelleri listemizde yerini aldı.

Kullanımı kolay, ergonomik bir tasarıma sahip olan Fakir İnovator 3.5 saat üren tek şarj ile 45 dk ya varan kullanım sunmaktadır. Her zemine, toza göre üretilmiş olan aparatlarını incelediğinizde üstün Alman teknolojisinin esintilerini göreceksiniz.

Toz Haznesi : 0,7 Litre

Şarj Süresi : 3,5 Saat

Ağırlığı : 3,5 Kg

Fiyatı : 9,300 TL

Bosch Serie 8 Gen 2

Bosch-Sarjlı-Dikey-Supurge

Bosch dikey şarjlı süpürge modelleri

Bosch dikey şarjlı süpürge modelleri ile rakiplerinden hiç de geri kalmayacağını Gen 2 ile gösterdi. 10 sene motor garantisi sunan markanın en büyük handikapı ürünün rakiplerine göre daha ağır olmasıdır. 5,6 Kg olan süpürge uzun süreli süpürmelerde kollarınızı zorlayacaktır. Geçmiş modellere göre daha gelişmiş batarya kullanan Bosch, %33 daha uzun temizlik süresi sunar.

All Floor High Power başlığı ışıklı olduğu için bu konuda rakiplerinden geri kalmamaktadır. Diğer markalara göre fiyat olarak biraz pahalı olan ve toz haznesi daha küçük olan Bosch, yine de yeterli süpürme performansı sunmaktadır.

Toz Haznesi : 0,4 Litre

Şarj Süresi : 4 Saat

Ağırlık : 5,6 Kg

Fiyatı : 12.950 TL

Karcher V7 YourMax

Karcher-Dikey-Sarjli-Supurge

Karcher dikey süpürge

Marka bilinirliği olarak diğerlerinden biraz geri kalsa da kalite olarak hiçbirini aratmayacak olan Karcher, Hepa 12 filtreye sahiptir. En iyi dikey şarjlı süpürge modelleri listemizde olan Karcher V7 nin toz haznesini tek hareketle boşaltabilirsiniz. Normal moda aldığınızda tam 60 dakikalık süpürme süresi sunan Karcher bu konuda rakiplerinin biraz önünde bulunuyor. Motorlu silindir ile aşırı kir toplama yapabilen V7, çok iyi manevra kabiliyeti ile mobilyaların altına ve köşelere ulaşma konusunda oldukça yeterli. Rakipleri gibi ışıklı temizlik başlığı sunan ürün oldukça sessiz çalışmaktadır.

Şarj Süresi : 3,5 Saat

Ağırlık : 3 Kg

Fiyatı : 15.500 TL

Miele Triflex HX2

Miele dikey şarjlı süpürge modelleri diğer Miele ürünleri gibi kullanıcılarına güven vermekte, yüksek fiyatına rağmen tercih edilmektedir. Tam şarj ile 60 dk sürekli süpürme sağlayan Miele dikey şarjlı süpürgeler %99.9 toz hapsetme özelliğine sahip HEPA2 filtreye sahiptir. En iyi şarjlı dikey süpürge modelleri Miele ile devam ederken ürünün 3 farklı modda kullanılabildiğini belirtmek isteriz.

Miele süpürgenin Power Unit parçasını isterseniz yukarı isterseniz aşağı kısma takarak farklı şekilde kullanabilirsiniz. Etkileyici çekim gücü ile rakiplerinden geride kalmayan Miele’nin eksi yanı ise biraz ağır oluşu

Şarj Süresi : 4 Saat

Ağırlık : 3,5 Kg

Fiyatı : 23.990

En iyi dikey şarjlı süpürge modelleri arasından satın alınabilecek iyi modelleri sizinle paylaştık. Bütçenize göre en kullanışlı olanı kendiniz seçebilirsiniz. Satın alırken ürünün servis ağına, yedek parça fiyatlarına, kalitesine dikkat etmelisiniz. Evinizin büyük ise süpürme süresinin uzun olmasına dikkat etmelisiniz.

 

Bizi Takip Edin
2023-08-16T22:57:36+03:0013 Temmuz 2023|0 Yorum

Yorum Yap