En iyi baza yatak markaları konusunda size yardımcı olabilir, kaliteli baza yatak başlık takımı seçiminizde etkili olabiliriz. En iyi baza markası hangisi, en sağlam baza hangi marka, çift kişilik baza ölçüleri gibi konulara da değineceğiz. Sıfır baza yatak fiyatları el yaktığı için satın alırken mutlaka doğru araştırma yapmalı, mümkün olan en doğru seçimi yapmalısınız.

Sıfır baza alanlar belli başlı markaların mağazalarını gezerek seçimlerini buna göre yapmaktadır. Pek çok seçenek arasından ihtiyacınıza uygun olan, odanızın ölçülerine uygun, sağlam ürünleri almak gerekir. Yazımızın devamında başı çeken markaların genel özelliklerini ve fiyat seviyelerini ele alacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

Baza Nedir?

Baza nedir sorusuna kısa bir cevap vermek gerekirse; yatağın belli bir yüksekliğe çıkmasını sağlayan, içine eşya depolayabileceğiniz bir çeşit sandık diyebiliriz. Yatak odaları küçük olan, eşya saklama alanı ihtiyacı duyan kişilerin daha çok tercih ettikleri bir üründür. Pek çok farklı marka tarafından üretilen baza ve yataklar geniş bir fiyat aralığıyla beğeninize sunulur.

En İyi Baza Markaları Hangileri?

Baza almak istiyorum diyerek bir alışverişe çıkıyorsanız bütçeniz sizi alabileceğiniz ürün konusunda kısıtlar. Çünkü kaliteli ve iyi markaya ait bir ürün alayım derseniz belirli bir rakamı gözden çıkarmanız gerekir. Bakalım en iyi baza yatak markaları konusunda size nasıl tavsiyeler verebiliriz

1- Yataş

Yılların verdiği yatak baza deneyimi sebebiyle insanların aklına gelen ilk marka Yataş olabilir. Hangi marka baza almalıyım diyorsanız Yataş size onlarca farklı model ve kalite sunabilir. Kalite beraberinde yüksek fiyatı getirdiği için her tüketici bu rakamları karşılayamayabilir. Ürünleri hem kaliteli hem de kullanışlı olan markanın kampanyalı dönemlerini takip ederek biraz daha uygun fiyatla baza yatak alabilirsiniz. Sadece baza yatak değil masa sandalye, koltuk takımı, yatak odası gibi mobilya gruplarını da buradan satın alabilirsiniz.

Sıfır Yataş baza yatak fiyatları için tıklayabilirsiniz.

Yatas-Baza-Yatak-Baslik

Yataş baza yatak modelleri

2- İstikbal

En iyi mobilya markaları sıralamasında kendine iyi bir yer bulan İstikbal, yatak baza konusunda da müşterilerine güven vermektedir. Farklı baza modelleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilen İstikbal, kaliteden de ödün vermemektedir. Tamamen dayanıklı malzemelerden üretilen, farklı renk ve desenlerdeki bazalar arasından siz de ihtiyacınıza uygun bir ürün bulabilirsiniz. İster tek kişilik ister çift kişilik pek çok modeli olan İstikbal bu sayede fiyat aralığını geniş tutup her bütçeye hitap edebilmektedir.

İstikbal sadece baza yatak üretiminde değil koltuk takımı, genç odası, yatak odası, köşe koltuk, bahçe mobilyası, masa sandalye, mobilya aksesuarları gibi pek çok ürün satışı da yapmaktadır. Bu da müşteri portföyünün genişlemesini beraberinde getirmektedir. İnsanlar İstikbal mağazalarına geldiğinde evini A dan Z ye dizebilir.

Sıfır İstikbal baza yatak fiyatları için tıklayabilirsiniz.

İstikbal-Baza-Yatak-Modelleri

İstikbal baza yatak modelleri

3- İdaş

İdaş baza yatak modelleri de diğer markaları aratmayacak kalite ve rahatlıktadır. Özellikle baza ve yatak üretiminde kullandıkları kumaşların kalitesi üst düzeyde. Ürünlerinde smart yay teknolojisini kullanan İdaş, bu sayede konforlu yataklarını sizinle buluşturmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen İdaş baza modelleri, uzun yıllar kullanım deneyimi yaşayabilmenizi sağlar. Sıfır baza yatak alırken markanın önemli bir geçmişinin olması da önemlidir. İdaş bu konuda güvenebileceğiniz, yeterli tecrübeye sahip bir markadır.

Sıfır İdaş baza yatak fiyatları için tıklayabilirsiniz.

İdas-Baza-Yatak

İdaş baza yatak başlık

4- İşbir

Markasını ”yatak uzmanı” olarak lanse edecek kadar kendisine güvenen markanın baza yatak takımları oldukça kaliteli ve sağlamdır. Rakipleri gibi mobilya sektörüne girmeden sadece uyku ile ilgili ürünler üretmektedir. Uzmanlık alanı sadece yatak, baza, başlık, yatak yorgan gibi ürünler olduğu için size sunduğu seçenekler de hem fala hem farklıdır. Pek çok modelinde 120 gün deneme süresi sunan İşbir, yaygın servis ağı ile hızlı teslimat da yapabilmektedir.

Sıfır İşbir baza yatak fiyatları için tıklayabilirsiniz.

İsbir-Baza-Yatak-Modelleri

İşbir baza yatak modelleri

5- Mondihome

Yerli mobilya markalarımızdan biri daha 🙂 Hem de fiyat olarak daha cazip, makul. Konforlu uyku uyumanız için yatağınız kadar bazanın da önemi büyüktür. Mondihome cazip fiyat sunsa da kaliteden taviz vermeyen bir markadır. İhtiyacınız olan ölçülere göre seçeceğiniz Mondi baza hem yatak odanıza şık bir hava katacak hem de beklediğiniz konforlu uykuyu size sunacaktır.

Sıfır Mondihome baza yatak fiyatları için tıklayabilirsiniz.

Mondihome-Baza-Modelleri

Mondihome baza yatak modelleri

6- Bellona

En sağlam baza nasıl olmalı diye soran müşterilerimize tavsiye ettiğimiz markalardan biri de Bellona markasıdır. Ülkemizin en çok tanınan markalarından olan Bellona, ürettiği birbirinden şık baza yatak başlık modelleri ile tüketicilerin gözdesi haline gelmiştir. Dayanıklı, konforlu, temizliği kolay yapılabilen, farklı renk seçenekleri sunulan Bellona bazalar yatak odanıza şıklık katacaktır.

Sıfır Bellona baza yatak fiyatları için tıklayabilirsiniz.

Bellona-Baza-Yatak

Bellona baza yatak modelleri

Baza Başlığı Nasıl Seçilir?

Baza yatak ikilisinin son tamamlayıcısı başlıktır. Bazanın ölçülerine uygun olarak seçilen başlık size daha konforlu bir uyku sağlayacaktır. Başlık ne işe yarar, başlık almasak olur mu, baza başlıkları nasıl seçilir?

  • Bazanın boyutuna göre olmalıdır
  • Baza ile uyumlu renkte olmalıdır
  • Bazaya bağlantısı sağlam şekilde yapılmalıdır
  • Duvardan gelecek soğuğu engellemelidir
  • Bazanın tarzına çok aykırı bir model olmamalıdır.

İkinci el baza yatak alanlar olarak merak ettiğiniz konularda size yardımcı olmaya gayret etmeye çalıştık. Eğer az kullanılmış, temiz ve sağlam ürünleriniz varsa bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza baza yatağınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. Ekibimiz kısa sürede dönüş yapacak size olumlu olumsuz cevabımızı iletecektir.

Baza alanlar olarak müşterilerimizden tekli baza veya çiftli baza alırken nakliye, taşıma gibi işlemleri kendi ekibimizle yapıyoruz. Baza alırken kırık, arızalı yerinin olmamasına, yırtık, kedi köpek tırmığının olmamasına dikkat ederiz. Bizi her gün arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-03-12T22:36:21+03:0010 Mart 2024|0 Yorum

Yorum Yap