Bahçelievler 2. ikinci el eşya alanlar için bir arama halindeyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el eşya satmak için Bahçelievler bölgesinden bizi arayan müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Ne mi yapıyoruz? Bu yazıyı sizlerle paylaşmamızın sebebi de ne yaptığımızı, nasıl çalıştığımızı anlatmak içindir.

2.el eşya alanlar nerede, nasıl fiyat verirler, ne tür eşyalar alırlar gibi çok sorulan soruların cevaplarını detaylı şekilde vereceğiz. Böylece eşyalarınızı satmak istediğinizde sürecin nasıl başlayıp nasıl ilerlediğini biliyor olacaksınız. Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, çatı katınızda, garajınızda kalan eşyalarınızı nakite çevirmenin vakti geldi. O halde yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek fazla eşya sorunundan kurtulmak. Yenibosna, Şirinevler, Çobançeşme, Siyavuşpaşa, Hürriyet Mahallesi, Soğanlı gibi semtlerin neresinde olursanız olun bizi arayabilirsiniz. Haydi başlayalım!

Bahcelievler-2.-İkinci-El-Esya

Bahçelievler 2. ikinci el eşya alanlar

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Satmak istediğini eşyalarınızın hangileri olduğuna net olarak karar verdikten sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arkadaşlarımız size bazı sorular soracaktır. Ürün ne durumda, herhangi bir sorunu var mı, markası varsa nedir, temiz mi gibi sorular.

Bu sizden aldığımız cevaplar doğrultusunda fiyat teklifimizi veririz. Ya da hiç bunlara gerek kalmadan eşyaların fotoğraflarını göndererek fiyat alabilirsiniz. Whatsapp veya email ile bunu kısa sürede yapabilirsiniz. Bu şekilde fiyat almanız hem size hem de bize için zaman kazandıracaktır. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından Bahçelievler ilçesindeki adresinize gelerek eşyalarınızı kapınızdan alırız. İşlem bu kadar basit. Özetlemek gerekirse;

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin
  • Ekibimiz size kısa sürede dönüş yaparak alıp alamayacağımızı bildirecektir.
  • Alacağımız eşyalarınız varsa bunlar için fiyat teklifimizi ileteceğiz.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.
  • Bahçelievler 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimiz nakliye ve taşıma ücreti ödemezler.

Gördüğünüz gibi süreç son derece kısa ve sizi uğraştırmayan bir şekilde başlayıp devam ediyor. Ekibimiz size baştan sona kadar yardımcı olmakta, eşyalarınızı fiyatlandırıp istediğiniz gün satın almaktadır. Bize güvenebilirsiniz.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

2.el eşya alan yerler yani spotçular ne tür eşyalar alır şimdi de bundan bahsetmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi kullanılmış eşya veya 2.el eşya dediğimiz zaman insanların aklına bizimle alakası olmayan yüzlerce eşya gelebiliyor. Oysa ki bizim her eşyayı almamız mümkün değil. İçlerinden branşımızla ilgili olanları bizimle paylaşırsanız daha faydalı olacaktır. Peki bize ne satabilirsiniz?

Bahçelievler 2. İkinci el eşya alanlar olarak beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, masa sandalye, baza yatak, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, L koltuk, koltuk takımı, yatak odası, bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası, gümüş eşya, plak, el halısı,  gibi eşyalarınızı alıyoruz. Daha pek çok eşya türü sayabiliriz ancak sıkıcı olmaması açısından bunlarla sınırlı tutuk.

Fiyat Teklifimizi Neye Göre Belirliyoruz?

Bahçelievler ikinci el eşya alım satım için önemli olan bu eşyaların temiz, sağlam ve satılabilir ürünler olmasıdır. Çünkü biz de sizden aldığımız ürünleri perakende olarak satmaya gayret ediyoruz. Bu yüzden sıfır eşya kadar temiz olmasa da sağlam eşyalar olmasına dikkat ediyoruz.

Örneğin ikinci el beyaz eşya alanlar için eşyanın mutlaka çalışır durumda olmasına özen gösteriyoruz. Arızalı, deforme olmuş, kusurlu ürünleri almıyoruz. İkinci el televizyon alanlar için de ekranda sorun olmamasına, görüntünün kusursuz olmasına dikkat ediyoruz. Bu detaylar size fiyat teklif ederken dikkat ettiklerimizdir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra eşyaların boyutu ve ağırlığı ne olursa olsun tüm nakliye ve taşıma ücreti bize aittir. Sizden taşıma, yükleme gibi işlemler için ücret talep etmiyor, eşyalarınızı kısa sürede demonte ederek aracımıza yüklüyoruz.

Bahçelievler 2. ikinci el eşya alanlar olarak tüm alımlarımızı nakit yapıyoruz. İsterseniz eft veya havale ile de ödeme alabilirsiniz. Sizi bekletmiyor, ödemeyi eşyalarınızı almadan hemen önce yapıyoruz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, eşyalarınızı için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-12-10T20:06:56+03:005 Haziran 2017|0 Yorum

Yorum Yap