Aydınlı 2. ikinci el eşya alanlar için firmamızla iletişime geçerek kullanılmış ev eşyası satışı, ofis eşyası yapabilirsiniz. 2.el ev eşyası nasıl satılır, ikinci el eşya için nasıl fiyat alabilirim, spotçu ne tür eşyalar alır bunları da tek tek anlatacağız. Amacımız fazlalık eşyalarını elden çıkarmak isteyen insanların doğru şekilde ilerlemelerine katkıda bulunup kaliteli hizmet almalarını sağlamaktır. Umut Spot olarak yıllardır 2. ikinci el eşya sektöründe çalıştığımız için ihtiyaç duyduğunuz tüm tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz.

2. ikinci el eşya alanlar için Tuzla Aydınlı bölgesine haftanın 7 günü hizmet vermekte, eşyalarınız için en yüksek fiyat teklifini vermekteyiz. Yazımızın ilerleyen satırlarında sürecin nasıl başlayıp nasıl ilerleyeceğinden bahsedeceğiz. Ayrıca spot eşya alanlar ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını da bulacaksınız. Hemen başlayalım

Aydinli 2. ikinci el eşya alanlar

Aydınlı 2. İkinci El Eşya Satış Süreci

Kullanılmış 2.el ev eşyası, ofis eşyası satışı nasıl yapılır, işe nereden başlamalı bunları bilmeniz sizin için çok faydalı olacaktır. Evinizden çıkmadan, zahmete girmeden nasıl fiyat teklifi alabileceğinizi adım adım anlatacağız.

 • Satmak istediğiniz eşyaların hangileri olduğuna tam olarak karar vermelisiniz.
 • Daha sonra fotoğraflarını çekerek 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile göndermeniz yeterli.
 • Arkadaşlarımız size kısa sürede dönüş yapacak, olumlu ya da olumsuz cevabımızı iletecektir.
 • Eşyalar bizim satın alabileceğimiz türden ise fiyat teklifimizi size bildireceğiz.
 • Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün Tuzla Aydınlı ilçesindeki adresinizden nakit alım yapıyoruz.
 • Alımlarımız için nakliye ve taşıma işlemlerinin tamamını kendi ekibimizle yapıyor, sizden ücret talep etmiyoruz.

Gördüğünüz gibi sürecimiz son derece kısa ve basit. Bir kaç fotoğraf göndermeniz fiyat teklifi almanız veya eşyalarınızın alınıp alınmayacağını öğrenmeniz için yeterli. Arkadaşlarımız çok kısa süre içinde en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Aydınlı 2. ikinci el eşya alanlar olarak satabileceğimiz eşyalar arasından belli başlı ürün gruplarını satın alabiliriz. Siz de hak verirsiniz ki her eşyanın alımını yapabilmemiz maalesef mümkün değil. Peki bize ne tür 2. el eşya satabilirsiniz?

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, koltuk takımı, yatak odası, L koltuk, masa sandalye, baza yatak, çekyat takımı ilk aklımıza gelenler.

Yukarıda saydıklarımızın dışında bir de klasik eşya grubu vardır. Gümüş eşya, gümüş obje, plak, el halısı, varaklı mobilya, klasik mobilya, Hereke halısı, Ladik halısı, İpek halıs, Buhara halısı tarzı eşyalarınızı da satın alabiliriz. Bu eşyalar antika eşya kadar kıymetli olmasa da hala alıcısı olan değerli diyebileceğimiz ürünlerdir. Bu saydığımız ürünlerin dışında kalan bir eşyanız varsa onların fotoğraflarını da göndererek fikrimizi alabilirsiniz.

Eşyalarınızı Neye Göre Değerlendiriyoruz?

Aydınlı 2. ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınıza fiyat teklifi vereceğimiz zaman belli başlı detaylara dikkat ediyoruz. Eşyanızın ikinci el değerini buna göre belirliyor, kriterlerimize uymayan eşyaları maalesef satın alamıyoruz. Şimdi maddeler halinde 2.el eşya alanlar nelere dikkat eder bundan bahsetmek istiyoruz. Aydınlı ikinci el eşya alımı esnasında

 • Eşyalarınızın markasına
 • Temizliğine
 • Sağlamlığına
 • Rengine
 • Teknik özelliklerine
 • Satılabilir olup olmadığına dikkat ederiz.

Ancak satın alma kriterlerimiz alacağımız ürünlerin türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin ikinci el beyaz eşya alanlar için ürünün arızalı olmaması, pas, vuruk gibi kusurların olmaması önemlidir. Arçelik, Vestel, Bosch, Siemens, Samsung, Lg, Altus, Regal gibi bilinen markaların ürünleri daha yüksek fiyattan alınmaktadır.

Bir başka örnek de gümüş eşya için verelim. Gümüş eşya alanlar için de ürünün ağırlığını ve hangi ayar numarasına sahip olduğunu dikkate alırız. 900 ayar gümüş farklı, 925 ayar gümüş farklı ve 800 ayar gümüş farklı fiyattan satın alınır. Gümüş gondol, gümüş şekerlik, gümüş tepsi, şamdan, çatal bıçak gibi ürünleri önce hassas terazi ile tartılıyor daha sonra da ayar numarasına bakılarak satın alınıyor.

Nakliye ve Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Aydınlı 2. ikinci el eşya alanlar için firmamız Umut Spot’u tercih etmeniz halinde eşyalarınız kısa sürede teslim alınarak nakliye aracımıza yüklenir. Taşıma ekibimiz eşyaları kısa süre içinde demonte ederek dikkatli şekilde taşır. Ev eşyası taşırken duvarlarınıza, asansörünüze, diğer eşyalarınıza zarar vermiyor, son derece dikkatli davranıyoruz. Yani size zahmet vermeden, elinizi sürdürmeden kısa sürede alım yapabiliyoruz.

Ödeme aşamasında ise anlaştığımız tutar üzerinden tekrar tekrar pazarlık yapmadan nakit, eft veya havale ile ödeme yapılmaktadır. Umut Spot ekibi olarak istediğiniz gün kapınızda oluyor, sizi bekletmiyor, zamanınızı almıyoruz. Arkadaşlarımız haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermektedir. Bizi çekinmeden arayabilir, fiyat teklifi alabilir, öğrenmek istediğiniz detayları sorabilirsiniz.

 

 

 

Bizi Takip Edin
2023-04-22T21:27:06+03:0016 Şubat 2017|0 Yorum

Yorum Yap