2. ikinci el yoğuşmalı kombi alanlar için bizimle iletişime geçerek kullanmadığınız kombinizi değerinde satabilirsiniz. Kombi nasıl satılır, kombi alanlar nasıl fiyat verir, 2.el kombi satmak istiyorum gibi sorularınız ve bilmek istediğiniz pek çok detayı açıklayacağız. Amacımız değerinde 2.el kombi satmak isteyen kullanıcılara satış süreci hakkında detaylı bilgi vermektir.

İkinci el kombi alanlar Kombi, özellikle kış ayları geldiği zaman bizler için evimizin en önemli eşyasıdır. Evimizin sıcak suyunu, gazını ev aletlerine gönderen kombi yoğuşmalı kombi olursa bizim için hem daha sağlıklı olur hem de cebimizden daha az para çıkar. Artık kullanmayacağınız, sizin için fazlalık olan kombi varsa  ikinci el yoğuşmalı kombi alanlar için ise bizleri hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

İkinci-El-Kombi-Alanlar

2. ikinci el kombi alanlar

2. El Kombi Nasıl Satılır?

Kullanılmış kombi nasıl satılır sorusunu kısa şekilde izah edelim. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun hattımıza whatsapp hattına kombinizin fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Ekibimiz gönderdiğiniz kombi fotoğraflarını inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün alım yapılacaktır.

Adresinize gelen arkadaşlarımız ikinci el yoğuşmalı kombi alımı yaparken sizlere hiçbir zahmet vermeyecektir. Kombinizin demonte işlemlerini kendileri halledecek, sizinle anlaşılan ücreti ise işlem sonunda nakit olarak takdim edeceklerdir.

Kombinizin Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

İkinci el yoğuşmalı kombi alanlar için önemli olan sorunsuz, tam randımanlı çalışan ürünler almaktır. Isıtmasında sorun olan, arızalı, iyi çalışmayan bir ürünü almamız maalesef mümkün değildir. Çünkü bunların tamirini yaptırmak çok maliyetli olacak bu da bizi maliyet olarak kurtarmayacaktır.

Fiyatı pozitif yönde etkileyen bir diğer faktör de marka ve modeldir. Kapasitesi yüksek, bilinen bir marka kombi çok daha yüksek fiyattan alınır. Alarko, Daikin, Bosch, Arçelik, Beko, Vestel, Protherm, Baymak, Demirdöküm ve Eca gibi markaların kombileri daha çok rağbet gördüğü için alım yaparken bu firmaların ürünlerini daha pahalı alabiliriz.

Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Müşterilerimizin sürekli sordukları yoğuşmalı kombi nedir, yoğuşmalı kombi nasıl çalışır sorusuna da değinelim. Öncelikle şunu belirtelim Hermetik Kombi ile Yoğuşmalı Kombi aynı şey değildir. Hermetik Kombi bulunduğu ortamdan oksijen almayan, havayı kurutmayan kombidir. Yoğuşmalı kombi ise atık gazı, kendi içinde bulunan farklı bir düzenek ile tekrar yakan ve yüksek oranda tasarruf sağlayan kombidir.

İhtiyaç fazlası kombi genellikle kentsel dönüşüm için yıkılan binalardan gelmekte, yeni taşınacakları binada kombi bulunduğu için 2.el yoğuşmalı kombi satışı için kombi alan yerler arayan müşterilerimiz bizlere ulaşabilmektedirler. Bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-12-06T22:20:20+03:0010 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap