İkinci El Bilgisayar Alanlar

İkinci El Bilgisayar Alanlar

İkinci el bilgisayar alım satım piyasası hem çok hareketli hem de sürekli gelişen, talep gören bir piyasadır. Burada iş yapabilmekte için hem güvenilir bir firma tercih etmeli, hem de dikkatli davranmalı. Çünkü elektronik eşya sektörü çok farklı boyutlara, insanların alışık olmadıkları yeni nesil cihazların boy gösterdiği bir alana evrildi. Dolayısıyla bilgisayarımı nasıl satabilirim diyen bir insanının işinin ehli, sektörü takip eden, deneyimli bir firma ile çalışması en doğrusu olacaktır.

Acer, Hp, Casper, Toshiba, Lg, Sony, Samsung, Apple gibi pek çok ünlü marka bilgisayar ve tablet bilgisayar konusunda birbiri ile yarışır şekilde geliştirdikleri ürünleri piyasaya sunmaktadırlar. Gelişen ve değişen bilgisayar sektörü sizleri yenisini almaya teşvik etse de aklınıza şu soru geliyor; eski bilgisayarımı ne yapabilirim?

2. ikinci el bilgisayar alanlar için kimi arayabilir, cihazımı nasıl satabilirim, bilgisayarımı satmak istiyorum kiminle iletişime geçebilirim gibi sorularınızın cevaplarını verelim. Yıllardır 2.el eşya sektöründe faaliyet gösteriyor, pek çok eşyanızı aldığımız gibi bilgisayar satmak istiyorum diyen herkese de hizmet veriyoruz.

2. İkinci El Bilgisayar Satmak İstiyorum

İkinci el bilgisayar alan yerler olarak bilgisayarınız için fiyat teklifi veriyor ve karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda adresinizden alım yapıyoruz. Satışa nasıl ve nereden başlamalısınız? Yapmanız gereken 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, satacağınız ürün ile ilgili bilgiler vererek fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Cihazınızın detaylı bir kaç fotoğrafını numaramızın whatsapp hattına göndererek fikir sahibi olmamızı sağlayabilirsiniz.

Verdiğimiz fiyat teklifi noktasında karşılıklı anlaşırsak istediğiniz tarihte adresinize gelecek olan ekibimiz nakit alım yapacaktır. İsterseniz cihazınızı siz de dükkanımıza getirebilir, elden teslim de edebilirsiniz. Tercih sizin.

İkinci El Bilgisayar Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Baştan şunu belirtmek gerekir ki ikinci el bilgisayar alanlar genellikle yeni model ürünler almaya gayret ediyoruz. Çok eskimiş teknoloji müşterilerimizin dikkatini çekmediği ve gerekli performansı sergilemediği için tercih edilmemektedir. Yani cihazınız ne kadar yeniye yakın veya yüksek performanslı ise o kadar yüksek fiyat teklifi verilir.

Tahmin edeceğiniz üzere ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi tercih edilen markalar da fiyatı artırır. Asus, Macbook, Toshiba, Lg, Lenovo, Apple, Samsung, MSI, Sony gibi markalar daha yüksek telif alırlar. Satacağınız ürünün herhangi bir arızasının olmaması, tuşlarında, yazılımında, kasasında, şarj kısmında herhangi bir sorun olmaması gerekir.

2.el bilgisayar alanlar olarak cihazınızın ufak tefek sorunlarının olmasını sorun etmiyor, düzeltebileceğimiz şeyleri kendimiz de hallediyoruz. Ancak siz de bilirsiniz ki bilgisayar önemli ve hassas bir cihazdır. Dolayısıyla sorunlu olması, tamir edilip satılması mümkün değildir çünkü bu durum ekstra maliyet oluşturmaktadır. Detaylı bilgi almak 2. el laptop satmak istiyorum demek için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2021-10-05T14:36:14+03:0010 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap