İkinci El Piyano Alanlar

İkinci El Piyano Alanlar

Özellikle İstanbul’un seçkin semtlerindeki ailelerin belli bir dönem kullandıkları, artık elden çıkarmak istedikleri pek çok piyano bulunmaktadır. Gerek yer problemi olmasından dolayı gerekse yenisi alındığı için, eski piyano satmak istiyorum diyerek bizi arayan pek çok müşterimize hızlı şekilde fiyat veriyor, fiyatımızı onaylamaları halinde ise istedikleri gün adreslerinden alım yapıyoruz. Fiyat almak için yapmanız gereken tek şey piyanonuzun fotoğraflarını çekerek whatsapp veya email aracılığı ile bize göndermektir.

Yeni evlerde eskisi kadar geniş alanlar olmadığı için, genelde evlerini değiştirenler piyano satmak istemektedirler. En çok rastlanan şekli ile kuyruklu piyano, duvar tipi piyano ve elektrikli piyano olmak üzere 3 çeşit piyano vardır. Taşınmasının kolay olması, kaliteli ses vermesi ve az yer kaplamasından dolayı içlerinden en çok duvar tipi piyano tercih edilmektedir. Yazımızın ilerleyen satırlarında piyano nasıl satılır, neye göre fiyat verilir, nakliye ve ödeme şartları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz.

2. İkinci El Piyano Nasıl Satılır?

Piyanonuzun markası, temizliği kadar modeli ve menşei de önemlidir. İkinci el piyano alan yerler İngiliz, Fransız ve Alman piyanolarına daha yüksek ücret öderlerken Rus piyanoları çok yüksek rakamlara alınamamaktadır. Aynı şekilde 2 veya 3 pedal olması, rengi, taburesinin olup olmaması da fiyatı arttıran etkenlerdendir. Siz de hak verirsiniz ki yıpranmış, kırık dökük bir müzik aletini kimse satın almak istemez. Dolayısıyla alım yaparken seçici olmak zorundayız. Peki ikinci el piyano satmak için ne yapmalısınız? Anlatalım hemen;

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza ürünün fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Uzman ekspertiz ekibimiz hemen gerekli incelemeleri yapacak ve size geri dönüş sağlayacak, fiyat teklifimizi sunacaktır. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde sizin belirleyeceğiniz bir gün adresinizden alım yapılacaktır.

Piyano satmak istiyorum ama kime satacağımı bilmiyorum diyorsanız, ikinci el piyano alan yerler olarak adresinizden istediğiniz gün ve saatte alım yaptığımızı bilmenizi isteriz. Alım esnasında tüm nakliye ve taşıma işlemlerini kendi aracımız ve ekibimizle yapıyor, sizden en ufak bir ücret talep etmiyoruz. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul genelinde hızlı ve profesyonel şekilde hizmet veriyoruz.

Bizi Takip Edin
2021-10-15T21:16:31+03:0012 Nisan 2018|6 Yorum

6 Comments

 1. metin dizdar 23 Aralık 2022 - 18:22

  İyi durumda konsol piyano (ÇİN Menşeeliler hariç) alma istiyorum
  Elinizde varsa teklif edermisiniz
  metindizdar@hotmail.com
  0542 426 22 66

 2. admin 23 Aralık 2022 - 21:42

  Merhaba Metin bey
  Elimizde yok maalesef. Gelirse bilgi veririz

 3. Nurdogan muckel 26 Nisan 2023 - 20:33

  Ayaklı piyano satmak istiyorum

 4. admin 26 Nisan 2023 - 21:05

  Piyano bir dönem aldık ancak zor satıldığı için artık almıyoruz maalesef

 5. burcu colkesenoglu 17 Aralık 2023 - 18:32

  merhaba dijital piyanomu satmak istiyorum cok makul bır fiyat da olue hıc fark etmez yeter kı satılsın

 6. admin 19 Aralık 2023 - 20:53

  Merhaba Burcu Hanım
  Piyano bir dönem aldık ancak satışta zorlandığımız için artık alamıyoruz maalesef

Yorum Yap