Çekmeköy ikinci el eşya alanlar için ekibimizle iletişime geçerek eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. 2.el eşya nasıl satılır, eşyalarımı nasıl nakite çevirebilirim, ikinci el eşya satarken nelere dikkat edilmeli gibi pek çok sorunuzu cevaplandıracağız. Adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde fiyatlandırdığımız gibi göndereceğiniz eşya fotoğrafları ile de fiyatlandırma yapabiliriz.

İkinci el eşya alan yerler olarak sizin için fazlalık olan, taşınma esnasında elden çıkarmanız gereken veya saklamaktan sıkıldığınız eşyalarınızı bizi arayarak aynı gün içinde nakit satın alabiliriz. Bunu nasıl yapacağımızı ise ana başlıklar altında detaylı şekilde anlatacağız. Amacımız insanların yüksek bedeller ödeyerek satın aldıkları eşyaları değerinde satmalarına yardımcı olmaktır. Yıllardır İstanbul ikinci el eşya alım satımı için tüm ilçelere hizmet vermekte olan arkadaşlarımız size de en kaliteli hizmeti verecektir.

Neye Göre Fiyatlandırma Yapıyoruz?

Çekmeköy ikinci el eşya ve eski eşya alımı yaparken öncelikle satılabilir durumda olan eşyaları tercih ediyoruz. Sizler de hak verirsiniz müşterilerimizin satmak istediği her eşyayı almamız mümkün değildir. Bir başkasının alıp kullanabileceği, sağlam ve model olarak tercih edilen eşyalar maddi bir karşılıkla alınabilir. Bu yüzden öncelikle eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp üzerinden 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza göndermeniz yeterli.

Fotoğraflarını incelediğimiz eşyalarınız için sizlere bir fiyat sunar, anlaşma sağlanması halinde ise aynı gün içinde adresinizden alırız. Alım yaparken de kendi aracımız ve elemanlarımızı kullanır size hiçbir zahmet yüklemeyiz.

Cekmekoy-İkinci-El-Esya-Alanlar

Çekmeköy 2. ikinci el eşya alanlar

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

İstanbul’un hemen hemen her semtinden eşya alabilen firmamız, satabileceği her ürün için fiyat verebilir. Fiyatlandırma kriterlerinden bahsettikten sonra isterseniz birazda ne tür eşyalar aldığımızdan bahsedelim. Malum 2.el eşya dediğiniz zaman insanların aklına yüzlerce farklı şey gelebilir. Bizim her ürünü almamız mümkün olmayacağı için kendi branşı ile alakalı ürünleri satın alabilmektedir.

Çekmeköy bölgesinden ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, beyaz eşya, elektronik eşya, led televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, bulaşık makinesi, klima, koltuk takımı, L koltuk, el halısı, pikap, plak, Hereke halısı, Bünyan halısı, gümüş eşya, bahçe mobilyası gibi eşyalarınızı satın alıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çekmeköy ikinci el eşya alanlar olarak size haftanın 7 günü aralıksız hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın alımında kesinlikle nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyor, anlaştığımız ücreti nakit ödüyoruz. Bu detaylar çok önemlidir ve eşyalarınızı sattığınız firmanın size sağladığı hizmeti eksiksiz vermesi gerekir.

Size vereceğimiz kaliteli hizmetten çok memnun olacağınızı garanti edebiliriz. Arkadaşlarımız son derece saygılı ve profesyonel bir yaklaşım sergileyecektir. Bizi hiç tereddüt etmeden ve çekinmeden arayabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2023-08-21T23:31:35+03:0014 Ocak 2018|0 Yorum

Yorum Yap