Komple Ev Eşyası Alanlar

Komple Ev Eşyası Alanlar

Komple ev eşyası alanlar adından da anlaşılacağı gibi evlerinizdeki, iş yerleriniz veya depolarınızdaki eşyaların komplesini alabilmektedir. İkinci el beyaz eşya, baza yatak, elektronik eşya, televizyon, masa sandalye, yatak odası, buzdolabı, çamaşır makinesi, bilgisayar, piyano, plak, plakçalar, antika eşya gibi eşyalarınızın tamamını alabiliriz. Ancak burada önemli olan eşyalarınızı satarken nasıl bir yol izleyeceksiniz?

Eşyalarınızı değerinde satabilmenin ilk şartı güvenilir bir 2.el eşya alan firma ile çalışmaktır. İnternet başına geçip spotçu aradığınız zaman pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Umut Spot olarak yılların tecrübesi ile size en iyi hizmeti verecektir. Hemen süreci anlatmaya başlayalım.

2. İkinci El Komple Ev Eşyası Nasıl Satılır?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Satacağınız ürünler çok fazla ise bizi evinize davet ederek de fiyat teklifi alabilirsiniz. Eğer evinizden hiçbir eşya almadan çıkmak istiyorsanız bizler tamamına da fiyat vererek alabiliriz. Komple eşya içerisinde satmayı düşünmediğiniz bir eşya/eşyalar varsa o eşya dışında kalanları da fiyatlandırabiliriz.

Komple ev eşyası almak ile ikinci el eşya almak arasında şöyle bir fark vardır; Örneğin siz ikinci el eşya satacağınız zaman bizler işimize yaramayan, satamayacak olduğumuz eşyaları sizlere bildirir, almayacaksak teşekkür ederiz. Ancak komple ev eşyası almak söz konusu olduğu zaman için de bizlerin işine yaramayan eşya olduğu ve sizlerin mutlaka almamızı istediğiniz durumlarda o eşya veya eşya gurubu ile ilgili sadece evden çıkarma hizmeti verebiliriz ki bunun için ayrıca bir ücret talep etmeyiz.

Şöyle izah edelim; Bazen müşterilerimiz ev eşyalarının tamamını almamızı, içinde işimize yaramayacak yani satılamayacak durumda olanları da kaldırmamızı istemektedirler. Bu gibi durumlar taşınma veya vefat durumlarında olabiliyor. O zaman şöyle hizmet veriyoruz. İşimize yarayacakların dışında sizin de satmak zorunda olduğunuz eşyalarınızı alıyoruz. Size evi 4 duvar teslim edebiliriz.

Nakliye ve Ödeme Aşamaları

Umut Spot olarak müşterilerimizden hiçbir nakliye, taşıma ücreti talep etmiyoruz. Kendi ekibimizle hizmet veriyor, eşyalarınızı çok kısa süre içinde alıyoruz. Böylece siz hiç zahmet çekmiyor, güvenli alışverişin tadını çıkarıyorsunuz. Bizi hemen arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-01-21T22:36:52+03:0025 Kasım 2016|0 Yorum

Yorum Yap