Kimisi ikinci el eşya kimisi eski eşya olarak adlandırsa da sonuçta ikisi de kullanılmış eşyadır ve bir çok kişi tarafından alınır satılır. Siz daha önce alıp sattınız mı bilmiyoruz ancak son zamanlarda insanlar ihtiyaç fazlası eşyalarını sağda solda bekletmek yerine ikinci el eşya alan yerler ile irtibata geçerek satmaktadırlar. Tam tersi durumda evine veya ofisine eşya lazım olanlar ise ikinci el eşya alıp ve ciddi bir tasarruf elde ediyorlar.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, Led televizyon, Lcd televizyon, bulaşık makinesi, elektronik eşya, beyaz eşya, laptop gibi eşyaları almadan önce ikinci el eşya satan yerler ile görüşmekte fayda var. En azından bir iki gün bu dükkanlara göz atarak henüz garantisi yeni başlamış pek çok eşyayı çok daha uygun fiyata bulmanız mümkün. İkinci el mobilya, koltuk takımı, masa sandalye, ev eşyası, baza yatak, piyano, plak, pikap, retro mobilya, country eşya, el halısı, kilim, el dokuma eşya, eski obje alım satımı için de ikinci el alım tercih edilebilir. İkinci el eşya alan yerler, ikinci el eşya alımı yaparken pek çok kritere dikkat ederek alım yaptığı için genelde temiz, çalışır durumda olan eşyalar satmaktadırlar.

Eşya alacağınız zaman ikinci el tercih etmeye başladığınızda güvenilir pek çok esnaf ile tanışabilir daha sonraki alımlarınızda daha rahat alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca ilerleyen zamanlardaki ihtiyaçlarınızı bildirdiğinizde sizlere fotoğraf göndererek yardımcı olabiliyor, almak istediğiniz ikinci el eşya ne ise evinize kadar gönderiyorlar. Ödemeyi evde yapabiliyorsunuz. Bu tabi karşılıklı güvene dayanan bir alışveriş.

İster alın ister satın ancak ikinci el eşya konusunu yabana atmayın. Evinizde veya iş yerinizde fazlalık olan eşyaları elden çıkarın, yaşam alanlarınızı genişletin. Temiz, sağlam ve çalışır durumda olan, günümüz modasından uzakta olmayan beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya satışı için bizleri arayabilir, aynı gün içinde nakit olarak satabilirsiniz.

ikinci el eşya alan yerler

ikinci el eşya alan yerler

 

Bizi Takip Edin
2017-08-08T08:56:04+03:007 Ağustos 2017|0 Yorum

Yorum Yap