Umut Spot olarak İstanbul ikinci el eşya alımını hangi semtten olursa olsun adresinizden nakit olarak alıyoruz. Müşterilerimizden gelen 2.el eşya satış taleplerini değerlendiriyor satabileceğimiz tarzda olan eşyalar için müşterilerimize fiyat veriyor, karşılıklı anlaşmamız halinde ise aynı gün içerisinde veya müsait olduğunuz gün adresinizden nakit olarak alıyoruz. Satın alma işlemleri sırasında sizlerden en ufak bir ücret talep etmiyor tüm nakliye, taşıma ve montaj işlemleri için kendi elemanlarımızı ve aracımızı kullanıyoruz.

2.el eşya alımı sırasında önemli olan nokta satacağınız eşyanın alınıp satılabilecek bir eşya olmasıdır. Bizler mümkün olduğu kadar temiz ve sağlam durumda, yeniye yakın eşyalar almaya çalışıyoruz çünkü satarken ancak bu tarz eşyaları satabiliyoruz. Hurda durumuna gelmiş, artık kullanım ömrü bitmiş ürünleri hiç kimse bizlerden alıp evine veya iş yerine koymak istemez. Alım sırasında her eşya gurubu kendi içerisinde farklı şekilde değerlendirilir. Örneğin ikinci el led televizyon alımı sırasında çalışır durumda olması, ekranında kararma olmaması, çizgi olmaması gerekirken ikinci el koltuk takımı alırken modern olması, çökme, yanık yırtık olmaması ve temiz olması önemlidir. Mobilya alımında modern olması çok önemli iken ikinci el beyaz eşya alımında model ikinci planda tutulabilir.

Eski eşya çöpe atılacak veya bedelsiz dağıtılacak eşya değildir sizlerin değersiz gördüğünüz bir eşya bizler için maddi değeri olan bir eşya olabilir bunun için mutlaka bizlere danışıp en azından arayıp fiyat sormanız sizler için faydalı olacaktır. Kaliteli, güvenilir ve zahmetsiz bir alışveriş için bizleri arayarak ikinci el eşya satışı yapabilirsiniz. Sizlere haftanın 7 günü hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2017-04-10T13:01:37+03:001 Haziran 2016|0 Yorum

Yorum Yap