İkinci El Cafe Malzemesi Alanlar

İkinci El Cafe Malzemesi Alanlar

Cafe malzemesi genellikle iş değişikliği, iş yeri kapatma veya eşyaları yenileme gibi sebeplerden dolayı satılmaktadır. Bir cafe veya restoran içerisinde olabilecek tüm eşyalarını satmayı düşünen iş yeri sahipleri bizlerle irtibata geçerek hemen satış yapabilir. İkinci el cafe malzemeleri alanlar olarak anında fiyat verebilmekteyiz.

Peki bu satışı nasıl yapabileceğinizi biliyor musunuz? Kimi arayacak, hangi firmayı tercih edeceksiniz? Malum bu hizmeti en iyi şekilde verdiğini iddia eden pek çok firma mevcut. Yıllardır pek çok iş yerinden alım yaptığımız için neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. Bunun için istediğiniz bilgileri aşağıda sıralayacağız. İsterseniz lafı uzatmadan hemen anlatmaya başlayalım.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Masa sandalye, koltuk, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, deri koltuk, chester koltuk, mutfak malzemeleri, Led televizyon gibi eşyaları alabiliriz. ikinci el olarak tarafımızca değerlendirilerek sizlere mümkün olan en yüksek rakam sunulur. Fiyat konusunda sizlerle anlaşma sağlamamız durumunda ise aynı gün içinde adresinizden eşyalarınız nakit olarak alınır.

İkinci el cafe malzemesi alacağımız zaman dikkat ettiğimiz en önemli husus eşyalarınızın temizliği ve sağlamlığıdır. Her yeri yıpranmış, yırtık, deforme olmuş, solmuş eşyaları almamız maalesef mümkün değil. Klima, buzdolabı, Led televizyon ve bulaşık makinesi gibi eşyaların yerinden sökülmesi de mobilya, koltuk, masa sandalye gibi eşyaların taşınma işlemleri de tamamen bizlere aittir.

2.el Cafe malzemesi satmak isteyen müşterilerimizden eşyalarının fotoğraflarını whatsapp (0533 493 33 90) veya email (umutspot@gmail.com) yolu ile bize göndermelerini isteriz. Böylelikle hep bizlerin satın alma süreci hızlanır hem de sizler fiyat almak için saatlerce beklemek zorunda kalmazsınız. İstanbul trafiği düşünüldüğünde her adrese yetişmemizin mümkün olmayacağı açıktır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIR?

İstanbul ve çevresi için, yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile sizlere haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bizleri hiç çekinmeden arayabilir, eşyalarınızı gönül rahatlığı ile satabilirsiniz. Alımlarımızın tamamı ücretsiz nakliye ile yapılırken sizden ücret talep edilmez.

Ödeme ise nakit olarak yapılır. Eft veya havale isteyen müşterilerimize de istedikleri gibi ödeme yapabiliriz. Eğer iş yerinizden, deponuzdan, ofisinizden, garajınızdan sorunsuz şekilde eşya satmak istiyorsanız bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-03-30T17:04:35+03:009 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap