Satmak istediğiniz ikinci el eşya ve antika eşya için adresinize geliyor, kendi nakliye aracımız, elemanlarımız ile nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz. Zeynep Kamil semti için de aynı şekilde alım yapıyoruz. Elden çıkarmak istediğiniz, sizlerin işine yaramayacak olan, yaşam alanlarınızda yer kaplayan eşyalar için bizleri arayın eşyalarınız ile ilgili bilgi verin, mümkünse whatsapp veya email yolu ile fotoğraflarını göndererek anında fiyat alın.

Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanması halinde ise aynı gün içinde adresinizden nakit ödemesini yaparak teslim alıyoruz. Sizlere hiçbir zahmet vermiyor, nakliye veya taşıma ücreti almıyoruz.

Zeynep Kamil ve çevresinde İkinci el eşya alımı yapıyor olsak da her eşyanın alınıp satılması maalesef mümkün değildir. Temiz, sağlam ve satılabilir ürünler almak zorundayız ki bizler de müşterilerimize satabilelim. Bu yüzden gönderdiğiniz eşya fotoğraflarını inceleyerek sizlere olumlu veya olumsuz geri dönüş yapıyoruz. Peki ne tür eşyalar alıyoruz? Sizlere maddeler halinde sıralayalım;

  • İkinci El Beyaz Eşya : Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kurutma makinesi gibi eşyaların alımını temiz ve çalışır durumda olması halinde satın alıyoruz.
  • Elektronik Eşya : Led televizyon, Lcd televizyon, Oled televizyon, Laptop, Ses Sistemi, Bilgisayar, Canon Fotoğraf makinesi, İmac, İphone, İpad gibi eşyalarınızın alımını yapıyoruz.
  • Mobilya : Koltuk takımı, L koltuk, Retro eşya, masa sandalye elbilse dolabı, baza yatak
  • Antika Eşya : El halısı, tablo, oymalı mobilya, varaklı mobilya, piyano, plak, pikap, bahü, tuğra, ferman, klasik mobilya gibi eşyalarınızın alımını da yapıyoruz.

Bizleri Zeynep Kamil Mahallesi ve çevresinden ikinci el eşya alımı ve antika eşya satmak istediğiniz zaman haftanın 7 günü, mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-03-24T22:29:52+03:0020 Mart 2017|0 Yorum

Yorum Yap